2601076
ОДЗ № 11 "Елхица"целодневна детска градинаХасковоХасковоОбщинско
2602032
ЦДГ №1целодневна детска градинаДимитровградХасковоОбщинско
2603014
ОДЗ "ПРОЛЕТ"целодневна детска градинаХарманлиХасковоОбщинско
2700099
ЦДГ №1 "Звънче"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
2700124
ЦДГ №10 "Брезичка"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
2700128
ЦДГ №30 "Космонавт"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
2700137
ОДЗ "Чучулига"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
2700148
ЦДГ №32 "Дружба"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
2700186
ЦДГ №5 "Латинка"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
2852129
ЦДГ с. Скалицацелодневна детска градинаСкалицаЯмболОбщинско
100702
ОДЗ № 2 Здравеццелодневна детска градинаПетричБлагоевградОбщинско
100712
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаСкрътБлагоевградОбщинско
100801
ОДЗ"Радост"целодневна детска градинаРазлогБлагоевградОбщинско
101101
ОДЗ "Радост"целодневна детска градинаСимитлиБлагоевградОбщинско
103001
ОДЗ "Елена Шомова"целодневна детска градинаСатовчаБлагоевградОбщинско
109172
ОДЗ-кв.Орановоцелодневна детска градинаСимитлиБлагоевградОбщинско
200267
ОДЗ№3 "Звънче"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200282
ЦДГ № 7 "Синчец"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200284
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200293
ОДЗ № 8 " Брезичка"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200451
ОДЗ"Мир"целодневна детска градинаКарнобатБургасОбщинско
200453
ОДЗ"ВЪЛШЕБСТВО"целодневна детска градинаКарнобатБургасОбщинско
200658
ЦДГ "РАДОСТ"целодневна детска градинаОризареБургасОбщинско
400218
ОДЗ" Щастливо детство"целодневна детска градинаБелославВарнаОбщинско
400227
ОДЗ №4 "ЧАЙКА"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400236
ОДЗ № 15"Морска звездица"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400246
ЦДГ №8 "Христо Ботев"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400299
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаДългополВарнаОбщинско
609102
ОДЗ"Ю. Гагарин"целодневна детска градинаМалорадВрацаОбщинско
609120
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
609143
ОДЗ "Радост"целодневна детска градинаКозлодуйВрацаОбщинско
609158
ЦДГ №2, гр. Мездрацелодневна детска градинаМездраВрацаОбщинско
800238
ЦДГ № 1"Здравец"целодневна детска градинаБалчикДобричОбщинско
800246
ОДЗ "Пролет"целодневна детска градинаГенерал ТошевоДобричОбщинско
800311
ЦДГ № 27 "СЛАВЕЙЧЕ"целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
1000062
ОДЗ "МАЙ"целодневна детска градинаКюстендилКюстендилОбщинско
1300123
ЦДГ "Веселка"целодневна детска градинаИвайлоПазарджикОбщинско
1300654
ОДЗ "Фантазия"целодневна детска градинаВелинградПазарджикОбщинско
1305427
ЦДГ №3 "Пролет"целодневна детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1305441
ОДЗ №5 "Снежанка"целодневна детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1308592
ОДЗ "Щурче"целодневна детска градинаБеловоПазарджикОбщинско
1403695
0ДЗ"Радомирче"целодневна детска градинаРадомирПерникОбщинско
1500177
ОДЗ №7 "Снежанка "целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1690108
ЦДГ "Люляк"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690113
ЦДГ "Перуника"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690210
ЦДГ "Маргаритка"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690611
ЦДГ "Чeрвената шапчица"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1712610
ЦДГ 6 "6-те ястребинчета"целодневна детска градинаРазградРазградОбщинско
1712611
ЦДГ No7 "Васил Левски"целодневна детска градинаРазградРазградОбщинско
1712901
ОДЗ "Кокиче"целодневна детска градинаСамуилРазградОбщинско
1822002
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаБялаРусеОбщинско
1826022
ЦДГ"Звездица"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
2004111
ЦДГ "Слънчо"целодневна детска градинаСамуиловоСливенОбщинско
2004115
ЦДГ " Детски рай"целодневна детска градинаСливенСливенОбщинско
2004206
ЦДГцелодневна детска градинаСборищеСливенОбщинско
2202830
ОДЗ №116 "Мусала"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2205958
ОДЗ № 49 "Радост"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2208869
ЦДГ № 187 " БОЖУР "целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2209855
ЦДГ №99целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2211992
ЦДГ № 166 "Веселушка"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213973
ОДЗ №9 "Зорница"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213974
ОДЗ № 19целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2218674
ЧДГ"Вълшебен свят"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2219898
ОДЗ №74целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2224919
ОДЗ № 127 "Слънце"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2224922
ЦДГ № 40 "Проф.Г.Ангушев"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2307103
ОДЗ" Здравец"целодневна детска градинаИхтиманСофия-областОбщинско
2601051
ОДЗ №15 " Слънце"целодневна детска градинаХасковоХасковоОбщинско
2601072
ОДЗ № 19 "Щурче"целодневна детска градинаХасковоХасковоОбщинско
2601074
ОДЗ № 16целодневна детска градинаХасковоХасковоОбщинско
2602042
ОДЗ "Слънце"целодневна детска градинаДимитровградХасковоОбщинско
2602046
ОДЗ Райна Княгиняцелодневна детска градинаДимитровградХасковоОбщинско
2603013
ЦДГ "ДЕТСКИ СВЯТ"целодневна детска градинаХарманлиХасковоОбщинско
2603015
ОДЗ "АЛЕН МАК"целодневна детска градинаХарманлиХасковоОбщинско
2605013
ОДЗ "ЗОРНИЦА"целодневна детска градинаСвиленградХасковоОбщинско
2606006
ЦДГ "РАЙ"целодневна детска градинаЛюбимецХасковоОбщинско
2700249
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаВелики ПреславШуменОбщинско
2812110
ЦДГ № 18 "Люляците"целодневна детска градинаЯмболЯмболОбщинско
2812113
ЦДГ "Биляна"целодневна детска градинаЯмболЯмболОбщинско
100202
ОДЗ № 2целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
100203
ОДЗ № 3целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
100204
ОДЗ № 4целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
100210
ЦДГ № 8 " Вечерница "целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
100402
ЦДГ №1 "Снежанка"целодневна детска градинаГоце ДелчевБлагоевградОбщинско
100410
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаКорницаБлагоевградОбщинско
100502
ЦДГцелодневна детска градинаРибновоБлагоевградОбщинско
100703
ОДЗ №3-Слънцецелодневна детска градинаПетричБлагоевградОбщинско
100704
ЦДГ № 2 Звънчецелодневна детска градинаПетричБлагоевградОбщинско
100707
ОДЗ"Синчец"целодневна детска градинаПървомайБлагоевградОбщинско
100902
ЦДГ №3 "Пролет"целодневна детска градинаСанданскиБлагоевградОбщинско
101004
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаКочанБлагоевградОбщинско
101401
ОДЗцелодневна детска градинаЯкорудаБлагоевградОбщинско
102499
ЦДГ-с. Вълкоселцелодневна детска градинаВълкоселБлагоевградОбщинско
200151
ОДЗ "Пролет"целодневна детска градинаАйтосБургасОбщинско
200269
ОДЗ - 5 "Иглика"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200270
ОДЗ - 6 "Ран Босилек"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200271
ОДЗ №9 "Делфин"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200272
ОДЗ № 10 "СЛАВЕЙЧЕ"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200277
ЦДГ №2целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200279
ЦДГ №4 " КАЛИНКА"целодневна детска градинаРудникБургасОбщинско
200283
ЦДГ No9 "Пламъче"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200285
ЦДГ 11 ЧАЙКАцелодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200286
ОДЗ № 13 - ОЦ "Надежда"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200290
ЦДГ№20"Златното ключе"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200292
ОДЗ № 7целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200294
ЦДГ №28целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200296
ОДЗ № 14 "Изгрев"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200351
ЦДГ " СЛЪНЦЕ "целодневна детска градинаКаменоБургасОбщинско
200651
ОДЗцелодневна детска градинаНесебърБургасОбщинско
200752
ОБЕДИНЕНО ДЕТСКО ЗАВЕДЕНИЕ"ДЕТцелодневна детска градинаПомориеБургасОбщинско
200954
ЦДГцелодневна детска градинаРуенБургасОбщинско
201152
ОДЗ 2 "Бърборино "целодневна детска градинаСредецБургасОбщинско
201351
ОДЗ"Ален мак"целодневна детска градинаЦаревоБургасОбщинско
301101
ОДЗ "Ален мак"целодневна детска градинаВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
301102
ЦДГ "Райна Княгиня"целодневна детска градинаВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
301106
ЦДГ "Ивайло"целодневна детска градинаВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
301108
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
400210
ОДЗ"Детство мое"целодневна детска градинаАксаковоВарнаОбщинско
400225
ОДЗ№ 1 "Маргаритка"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400228
ОДЗ№ 5"Славейче"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400231
ОДГ№9" Ален мак"специална детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400234
ОДЗ Nо13 "Детска радост"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400235
ОДЗ №14"Дружба"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400243
ЦДГ № 4"Теменужка "целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400244
ЦДГ №5 "Слънчо"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400247
ОДЗ № 10 "Приказка"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400248
ЦДГ №12 Пинокиоцелодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400252
ЦДГ №16"А.С.Пушкин"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400253
ЦДГ № 17 В.Терешковацелодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400255
ОДЗ № 24 "Иглика"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400260
ЦДГ №35" Незабравка"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400261
ЦДГ № 38"Ян Бибиян"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400262
ЦДГ № 39 "Звънче"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
301601
ЦДГ №1 "Осми март"целодневна детска градинаПавликениВелико ТърновоОбщинско
301607
ЦДГцелодневна детска градинаВърбовкаВелико ТърновоОбщинско
301801
ЦДГ №1 "Васил Левски"целодневна детска градинаСвищовВелико ТърновоОбщинско
301802
ЦДГ №3 "Радост"целодневна детска градинаСвищовВелико ТърновоОбщинско
301803
ЦДГ №2 "Калина Малина"целодневна детска градинаСвищовВелико ТърновоОбщинско
301805
ОДЗ "Слънчо"целодневна детска градинаСвищовВелико ТърновоОбщинско
301806
ОДЗ "Чиполино"целодневна детска градинаСвищовВелико ТърновоОбщинско
301909
ЦДГ "Калинка"целодневна детска градинаКесаревоВелико ТърновоОбщинско
301991
ЦДГ "Соня"целодневна детска градинаСухиндолВелико ТърновоОбщинско
400209
ОДЗ "Дружба"целодневна детска градинаАксаковоВарнаОбщинско
400211
ОДЗ "Mир"целодневна детска градинаИгнатиевоВарнаОбщинско
400214
ЦДГ "Славейче"целодневна детска градинаЛюбен КаравеловоВарнаОбщинско
400216
ОДЗ "Първи юни"целодневна детска градинаБелославВарнаОбщинско
400226
ОДЗ №2 "Д-р П. Берон"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400229
ОДЗ №6 "Палечко"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400232
ОДЗ№11"Детски свят"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400237
ОДЗ N 16 "Българче "целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400238
ОДЗ №31 Боров кътцелодневна детска градинаКаменарВарнаОбщинско
400239
ОДЗ №36 "Ран Босилек"целодневна детска градинаТополиВарнаОбщинско
400241
ЦДГ №2 "Пламъче"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400249
ЦДГ № 13"Звездичка"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400251
ЦДГ №15 "Гълъбче"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400256
ОДЗ № 25 "Люляче"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400258
ЦДГ № 30 "Мечо Пух"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400271
ЦДГ №22 "Горска приказка"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400273
ЧДГ "Малкият принц"целодневна детска градинаВарнаВарнаЧастно
400280
ОДЗ "Здравец"целодневна детска градинаВълчи долВарнаОбщинско
400286
ОДЗ"Детелина"целодневна детска градинаДевняВарнаОбщинско
400288
ЦДГ "Незабравка"целодневна детска градинаДевняВарнаОбщинско
400290
ЦДГ Щастливо детствоцелодневна детска градинаСтаро ОряховоВарнаОбщинско
400291
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаВенелинВарнаОбщинско
403540
ОДЗ №3 "Делфинче"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
403547
ЦДГ №18 "Морски свят"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
403551
ЧДГ "Аз съм българче"целодневна детска градинаВарнаВарнаЧастно
403552
ЧЦДГ "Д-р Мария Монтесорицелодневна детска градинаВарнаВарнаЧастно
403553
ЧДГ Мечтателицелодневна детска градинаВарнаВарнаЧастно
500128
ЦДГ №1 "Ж. поп Николов"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500129
ЦДГ № 3 "Детелина"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500131
ЦДГ № 8 "Здравец"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500132
ЦДГ № 9 "Арабела"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500133
ОДЗ № 10 "Радост"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500134
ОДЗ №11"Славейче"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500135
ОДЗ № 13целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500136
ЦДГ № 14 "Зорница"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500137
ЦДГ № 15 "Незабравка"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500138
ОДЗ № 16 "Русалка"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500139
ЦДГ № 17 "Синчец"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500140
ЦДГ № 18 "Щаст. детство"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500502
ОДЗ "Т. Титоренков"целодневна детска градинаГрамадаВидинОбщинско
500606
ОДЗ "Кокиче"целодневна детска градинаАрчарВидинОбщинско
500703
ОДЗ "Звънче"-гр.Кулацелодневна детска градинаКулаВидинОбщинско
609101
ЦДГцелодневна детска градинаБорованВрацаОбщинско
609105
ОДЗ "Слънчице"целодневна детска градинаБяла СлатинаВрацаОбщинско
609107
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаБяла СлатинаВрацаОбщинско
609110
ОДЗ "В.Ташевска"целодневна детска градинаТърнаваВрацаОбщинско
609112
ОДЗ"Звездица"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
609118
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
609130
ОДЗ"Зора"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
609144
ОДЗ "Мир"целодневна детска градинаКозлодуйВрацаОбщинско
609145
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаБутанВрацаОбщинско
609147
ОДЗ"Радост"целодневна детска градинаГложенеВрацаОбщинско
609174
ЦДГ "ДРУЖБА"целодневна детска градинаОряховоВрацаОбщинско
609180
ОДЗ "Зора"целодневна детска градинаРоманВрацаОбщинско
701151
ОДЗ "Дъга"-Габровоцелодневна детска градинаГабровоГабровоОбщинско
701153
ЦДГ "Слънце"-Габровоцелодневна детска градинаГабровоГабровоОбщинско
701154
ЦДГ"Перуника"-Габровоцелодневна детска градинаГабровоГабровоОбщинско
701155
ЦДГ "Мики Маус" - Габровоцелодневна детска градинаГабровоГабровоОбщинско
701156
ЦДГ "Явор"-Габровоцелодневна детска градинаГабровоГабровоОбщинско
701157
ОДЗ "Първи юни"-Габровоцелодневна детска градинаГабровоГабровоОбщинско
701166
ЦДГ "Мечо Пух"-Габровоцелодневна детска градинаГабровоГабровоОбщинско
701451
ЦДГ "Светлина"целодневна детска градинаТрявнаГабровоОбщинско
701453
ЦДГ "8 МАРТ"-Плачковцицелодневна детска градинаПлачковциГабровоОбщинско
2500906
ЦДГ№5 "Червената шапчица"целодневна детска градинаТърговищеТърговищеОбщинско
2500907
ЦДГ № 6 "ПРОЛЕТ"целодневна детска градинаТърговищеТърговищеОбщинско
2500908
ЦДГ № 7 "СНЕЖАНКА"целодневна детска градинаТърговищеТърговищеОбщинско
2500910
ЦДГ "Приказка"целодневна детска градинаТърговищеТърговищеОбщинско
2540901
ОДЗ "Слънце"целодневна детска градинаПоповоТърговищеОбщинско
2540903
ЦДГ №2 "Пролет"целодневна детска градинаПоповоТърговищеОбщинско
2540926
ЦДГ № 4 " Славейче "целодневна детска градинаПоповоТърговищеОбщинско
2540927
ЦДГ № 6 " Здравец "целодневна детска градинаПоповоТърговищеОбщинско
2601045
ОДЗ№20 " Весели очички"целодневна детска градинаХасковоХасковоОбщинско
2601059
ОДЗ №18 "8-ми март"целодневна детска градинаХасковоХасковоОбщинско
2601073
ДГИцелодневна детска градинаХасковоХасковоОбщинско
2602036
ОДЗ №2целодневна детска градинаДимитровградХасковоОбщинско
2602048
ОДЗ "Лилия"целодневна детска градинаДимитровградХасковоОбщинско
2604007
ЦДГ "ДЕТСТВО"целодневна детска градинаСимеоновградХасковоОбщинско
2607007
ЦДГцелодневна детска градинаМинерални баниХасковоОбщинско
2611017
ОДЗ " Щастливо детство "целодневна детска градинаТополовградХасковоОбщинско
2700026
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаСушинаШуменОбщинско
2700096
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаИванскиШуменОбщинско
2700101
ОДЗ "Щурче"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
2700127
ОДЗ "Снежанка"целодневна детска градинаКаспичанШуменОбщинско
2700176
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаНови пазарШуменОбщинско
2700183
ЦДГ №35 "Изворче"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
2700227
ЦДГ "Младост"целодневна детска градинаЧернооковоШуменОбщинско
2700229
ЦДГ "Кокиче"целодневна детска градинаБяла рекаШуменОбщинско
2700234
ЦДГ "Славейче"целодневна детска градинаВърбицаШуменОбщинско
2700308
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаХитриноШуменОбщинско
2700405
ОДЗ "Пчелица"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
2842139
ЦДГ "Мати Рубенова"целодневна детска градинаСтралджаЯмболОбщинско
2842140
ЦДГ "Здравец"Стралджацелодневна детска градинаСтралджаЯмболОбщинско
2852117
ОДЗ с. Веселиновоцелодневна детска градинаВеселиновоЯмболОбщинско
200266
О Д З № 2 гр.Бургасседмична детска градинаБургасБургасОбщинско
909148
ОДЗ "Райна Княгиня"целодневна детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
2207848
ОДЗ № 96целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2223657
ОДЗ №72целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213970
ОДЗ №59"Елхица"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213972
ОДЗ №11 "Мики Маус"2213972целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2214930
ОДЗ № 90целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2201995
ОДЗ №25 "Изворче"целодневна детска градинаБанкяСофия-градОбщинско
2307263
ОДЗ"Буратино"целодневна детска градинаБожурищеСофия-областОбщинско
400306
ОДЗ "Снежанка"целодневна детска градинаПровадияВарнаОбщинско
1500235
ОДЗ "Зора"целодневна детска градинаЧервен брягПлевенОбщинско
1000060
ОДЗ "1 юни"целодневна детска градинаКюстендилКюстендилОбщинско
1101803
ОДЗ "Райна Княгиня"целодневна детска градинаЯбланицаЛовечОбщинско
2209860
ОДЗ № 93 " Чуден свят"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212824
ОДЗ №139 "Панорама"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
200265
ОДЗ-№1целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
1403285
ОДЗ №12 "Радост"целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
2207843
ОДЗ № 85 "ЗВЕЗДИЧКА"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212827
ОДЗ №101целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212820
ОДЗ № 32 "Българче"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
1000061
ОДЗ "Славейче"целодневна детска градинаКюстендилКюстендилОбщинско
2213982
ОДЗ №117 - Надеждацелодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2601903
ОДЗ № 21 "Вихрогонче"целодневна детска градинаКонушХасковоОбщинско
2224921
ОДЗ №7 "Детелина"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
105011
ОДЗ-Община Белицацелодневна детска градинаБелицаБлагоевградОбщинско
1000056
ОДЗ "Еделвайс"целодневна детска градинаКюстендилКюстендилОбщинско
2832134
ОДЗ"Невен"целодневна детска градинаЕлховоЯмболОбщинско
100401
ОДЗ №1"Калинка"целодневна детска градинаГоце ДелчевБлагоевградОбщинско
201151
ОДЗ № 1целодневна детска градинаСредецБургасОбщинско
400275
ОДЗ "Васил Левски"целодневна детска градинаВетриноВарнаОбщинско
400287
ОДЗ "Здравец"целодневна детска градинаДевняВарнаОбщинско
609124
ОДЗ"Детски свят"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
701352
ОДЗ "Слънце"-Севлиевоцелодневна детска градинаСевлиевоГабровоОбщинско
701353
ОДЗ "Пролет"-Севлиевоцелодневна детска градинаСевлиевоГабровоОбщинско
909145
ОДЗ "Щастие"целодневна детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909149
ОДЗ"Вяра Надежда и Любов"целодневна детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909151
ОДЗ "Детелина"целодневна детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909155
ОДЗ"Орфей"целодневна детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909215
ОДЗ "Слънце"целодневна детска градинаАрдиноКърджалиОбщинско
909323
ОДЗ "Щaстливо детство"целодневна детска градинаДжебелКърджалиОбщинско
1000065
ОДЗ"Света Анна"целодневна детска градинаСапарева баняКюстендилОбщинско
1000069
ОДЗДружбацелодневна детска градинаБобов долКюстендилОбщинско
1000080
ОДЗ№2целодневна детска градинаДупницаКюстендилОбщинско
1000086
ОДЗ №11 "Таушаница"целодневна детска градинаДупницаКюстендилОбщинско
1000087
ОДЗ- с.Джерманцелодневна детска градинаДжерманКюстендилОбщинско
1000088
ОДЗ "РАДОСТ"-с.Яхиновоцелодневна детска градинаЯхиновоКюстендилОбщинско
1000091
ОДЗ- с. Бисрицацелодневна детска градинаБистрицаКюстендилОбщинско
1101314
ОДЗ "Слънце"целодневна детска градинаЛовечЛовечОбщинско
1201341
ОДЗ "Слънце"целодневна детска градинаВършецМонтанаОбщинско
1201370
ОДЗ "Вълшебен свят"целодневна детска градинаВладимировоМонтанаОбщинско
1201371
ОДЗцелодневна детска градинаЛехчевоМонтанаОбщинско
1201382
ОДЗ "Калинка"целодневна детска градинаСептемврийциМонтанаОбщинско
1201387
ОДЗ "Синчец" с филиалицелодневна детска градинаБрусарциМонтанаОбщинско
1300444
ОДЗ "Божура Фурнаджиева"целодневна детска градинаБрациговоПазарджикОбщинско
1300729
ОДЗ №1 "Здравец"целодневна детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1300750
ОДЗ "Валентина Терешкова"целодневна детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1300864
ОДЗ "Иглика"целодневна детска градинаПещераПазарджикОбщинско
1300896
ОДЗ "М.Палаузов"целодневна детска градинаРакитовоПазарджикОбщинско
1300914
ОДЗ "Д-р Стайко Стайков"целодневна детска градинаСтрелчаПазарджикОбщинско
1301331
ОДЗ "Звънче"целодневна детска градинаПанагюрищеПазарджикОбщинско
1301795
ОДЗ "Малина Тодорова"целодневна детска градинаРакитовоПазарджикОбщинско
1304492
ОДЗ "Слънчице"целодневна детска градинаВелинградПазарджикОбщинско
1304535
ОДЗ №9 "Калина Малина"целодневна детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1403275
ОДЗ №1 "Миньорче"целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1403278
ОДЗ№4"Чуден свят"целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1403279
ОДЗ № 5целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1403286
ОДЗ № 14целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1500172
ОДЗ №2 Зорницацелодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500178
ОДЗ №9целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500632
ОДЗ"Локомотив"целодневна детска градинаЛевскиПлевенОбщинско
1500935
ОДЗ "Здравец"целодневна детска градинаДолна МитрополияПлевенОбщинско
1600251
ОДЗ"Детелина"целодневна детска градинаРаковскиПловдивОбщинско
1602831
ОДЗ "РАЛИЦА"целодневна детска градинаКричимПловдивОбщинско
1690401
ОДЗ "Космонавт"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1711404
ОДЗ "Първи юни"целодневна детска градинаИсперихРазградОбщинско
1900328
ОДЗ "Мир"целодневна детска градинаДуловоСилистраОбщинско
2004014
ОДЗ "Тракийче"целодневна детска градинаНова ЗагораСливенОбщинско
2004119
ОДЗ "Елица"целодневна детска градинаСливенСливенОбщинско
2004127
ОДЗ " Еделвайс "целодневна детска градинаСливенСливенОбщинско
2100148
ОДЗ № 3 "Родопчанче"целодневна детска градинаСмолянСмолянОбщинско
2100150
ОДЗ № 5целодневна детска градинаСмолянСмолянОбщинско
1690305
ЦДГ "Елица"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690610
ЦДГ "Таня Савичева"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
2100505
ОДЗ №1целодневна детска градинаНеделиноСмолянОбщинско
1824007
ЦДГ "Св. св. Кирил и Методий"целодневна детска градинаДве могилиРусеОбщинско
1826004
ЦДГ "ДЕТЕЛИНА"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
1826025
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
2700139
ОДЗ "Светулка"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
109175
ОДЗ"Детско Царство"целодневна детска градинаКрупникБлагоевградОбщинско
1201304
ЦДГ №4целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
2812103
ЦДГ №4 "ПЛАМЪЧЕ"целодневна детска градинаЯмболЯмболОбщинско
100207
ЦДГ №3целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
1201356
ЦДГ "Малина"целодневна детска градинаБерковицаМонтанаОбщинско
2601057
ОДЗ№22 "Звънче"целодневна детска градинаХасковоХасковоОбщинско
2812104
ЦДГ "Валентина" №5целодневна детска градинаЯмболЯмболОбщинско
1600016
ОДЗ Зорницацелодневна детска градинаАсеновградПловдивОбщинско
100205
ЦДГ№1целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
400405
ЦДГ"Слънчева дъга"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
1201310
ЦДГ 10целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
1712612
ЦДГ 11"Детелина"целодневна детска градинаРазградРазградОбщинско
1712615
ЦДГ 14 "Славейче"целодневна детска градинаРазградРазградОбщинско
2214924
ОДЗ №24целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2700157
ЦДГ "Калина Малина"целодневна детска градинаНови пазарШуменОбщинско
2812109
ЦДГ №17"Слънце"целодневна детска градинаЯмболЯмболОбщинско
100601
Ц Д Г "Здраве"целодневна детска градинаКреснаБлагоевградОбщинско
609106
ЦДГ "Незабравка"целодневна детска градинаБяла СлатинаВрацаОбщинско
701452
ОДЗ "КАЛИНА"целодневна детска градинаТрявнаГабровоОбщинско
1712613
ЦДГ No12 "Зорница"целодневна детска градинаРазградРазградОбщинско
2604006
ЦДГ "ЗОРНИЦА"целодневна детска градинаСимеоновградХасковоОбщинско
200652
ОДЗцелодневна детска градинаНесебърБургасОбщинско
1305459
ОДЗ №6 "Юрий Гагарин"целодневна детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
2100147
ОДЗ № 2целодневна детска градинаСмолянСмолянОбщинско
2207846
ОДЗ №13целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2214932
ОДЗ №115целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2540902
ЦДГ 1 "Люляче"целодневна детска градинаПоповоТърговищеОбщинско
200751
ОДЗ "Радост"целодневна детска градинаКаблешковоБургасОбщинско
1300711
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1826021
ЦДГ "ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
400240
ЦДГ №1"Светулка"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400259
ЦДГ № 32 "Моряче"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
1201332
ЦДГ №12 "Звънче"целодневна детска градинаЛомМонтанаОбщинско
2223808
ОДЗ №12целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2605012
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаСвиленградХасковоОбщинско
2206984
ОДЗ № 51 "Щурче"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2211989
ЦДГ № 92 "ЛОЗИЧКА"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212777
ОДЗ №95 "Омайниче"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212818
ОДЗ № 47 "Незабравка"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212822
ОДЗ № 22целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213979
ОДЗ № 123целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2214926
ОДЗ № 15 "Чучулига"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2214931
ОДЗ № 170 "Пчелица"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2219896
ОДЗ №5целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2220949
ЦДГ № 106целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2224920
ЦДГ №167 "МАЛКИЯТ ПРИНЦ"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2410107
ОДЗ "Детелина"целодневна детска градинаОризовоСтара ЗагораОбщинско
2410608
ЦДГ"Детелина"целодневна детска градинаГорно СахранеСтара ЗагораОбщинско
2410822
ОДЗ№58целодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2500940
ЦДГ № 11целодневна детска градинаТърговищеТърговищеОбщинско
2510901
ЦДГ "Шестте ястребинчета"целодневна детска градинаАнтоновоТърговищеОбщинско
2520903
ЦДГ № 3 Ив.Калайджийскицелодневна детска градинаОмуртагТърговищеОбщинско
2520921
ЦДГ с.Обителцелодневна детска градинаОбителТърговищеОбщинско
2602047
ОДЗ №4целодневна детска градинаДимитровградХасковоОбщинско
2700022
ЦДГ "Червената шапчица"целодневна детска градинаМенгишевоШуменОбщинско
2700242
ЦДГ "Детски свят"целодневна детска градинаИвановоШуменОбщинско
2700278
ЦДГ "Мир"целодневна детска градинаМаломирШуменОбщинско
101011
Ц Д Г с.Годешевоцелодневна детска градинаГодешевоБлагоевградОбщинско
200661
ЦДГ "МОРЯЧЕ"целодневна детска градинаНесебърБургасОбщинско
200755
ЦДГцелодневна детска градинаГълъбецБургасОбщинско
301202
ЦДГ "Бодра смяна"целодневна детска градинаГорна ОряховицаВелико ТърновоОбщинско
400254
ЦДГ №21 "К.Малина "целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400257
ЦДГ № 28 "Карамфилче"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400268
ЦДГ "Ран Босилек"целодневна детска градинаКонстантиновоВарнаОбщинско
500141
ЦДГ № 19 "Звънче"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
609114
ОДЗ "ЕТК"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
609116
ЦДГ "Дъга"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
701351
ЦДГ "Радост" - Севлиевоцелодневна детска градинаСевлиевоГабровоОбщинско
800232
ЦДГ с. Пряспацелодневна детска градинаПреспаДобричОбщинско
800233
ЦДГ "Мир"целодневна детска градинаСенокосДобричОбщинско
800234
ЦДГ "Звездица"целодневна детска градинаСоколовоДобричОбщинско
800235
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаСтражицаДобричОбщинско
800236
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаБезводицаДобричОбщинско
800241
ЦДГ "Добруджанче"целодневна детска градинаДроплаДобричОбщинско
800242
ЦДГ "Дъга"целодневна детска градинаГурковоДобричОбщинско
2212814
ОДЗ № 73целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212816
ОДЗ №64 "Първи юни"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212821
ОДЗ №31 "ЛЮЛИН "целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212998
ОДЗ №100целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213975
ОДЗ № 178 "Ср. Копитце"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213976
ОДЗ №76целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213983
ОДЗ №56целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2214929
ОДЗ №38целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2216875
ОДЗ №62целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2217910
ЦДГ № 72 "УСМИВКА"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2217914
ОДЗ № 33целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2219886
ОДЗ №92 "МЕЧТАцелодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2219893
ЦДГ №173целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2219897
ОДЗ №69"Жар птица"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2220948
ОДЗ № 99 "Сарагоса"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2220951
ЦДГ №149 "Зорница"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2220952
ОДЗ № 63 "Слънце"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2220953
ОДЗ № 48 "Братя Грим"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2221883
ОДЗ № 61 Шарено петлецелодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2221884
ОДЗ № 65целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2221885
ОДЗ №67 "МЕЧО ПУХ"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2222946
ЦДГ №113 "Преспа"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2223809
ОДЗ №16 " ПРИКАЗЕН СВЯТ"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2223810
ОДЗ №10целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2223811
ОДЗ №78целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2223812
ОДЗ №79 "Слънчице"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2224916
ОДЗ №2 " ЗВЪНЧЕ"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2224923
ЦДГ № 87целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2300060
ОДЗ "Сливница"целодневна детска градинаСливницаСофия-областОбщинско
2303113
ЦДГ "Синчец"целодневна детска градинаБотевградСофия-областОбщинско
2303155
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаБотевградСофия-областОбщинско
2410302
ЦДГ№1 "ЗДРАВЕЦ"целодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2410702
ОДЗ№ 2 "Радост"гр.Радневоседмична детска градинаРадневоСтара ЗагораОбщинско
2410806
ЦДГ №7" Светулка" , СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410901
ЦДГ "Слънце"Чирпанцелодневна детска градинаЧирпанСтара ЗагораОбщинско
2500903
ЦДГ "Осми март"целодневна детска градинаТърговищеТърговищеОбщинско
2812108
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаЯмболЯмболОбщинско
100209
ЦДГ №6целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
100404
ОДЗ №3 "Детелина"целодневна детска градинаГоце ДелчевБлагоевградОбщинско
200154
ЦДГ "РАДОСТ"целодневна детска градинаАйтосБургасОбщинско
200276
"Звездица"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200281
ЦДГ№6целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200288
ЦДГ № 17целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
2601077
ОДЗ №17целодневна детска градинаХасковоХасковоОбщинско
2605011
ЦДГ "РАДОСТ"целодневна детска градинаСвиленградХасковоОбщинско
2700049
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаТодор ИкономовоШуменОбщинско
100201
ОДЗ № 1целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
100211
ЦДГ № 10 "Мак"целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
100215
ЦДГ №11"Здравец"целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
100405
ЦДГ4целодневна детска градинаГоце ДелчевБлагоевградОбщинско
100408
ОДЗ "Пролет"целодневна детска градинаМусомищаБлагоевградОбщинско
100505
ОДЗ "Никола Вапцаров"целодневна детска градинаДебренБлагоевградОбщинско
100706
ОДЗ "Иглика"целодневна детска градинаКърналовоБлагоевградОбщинско
101001
ОДЗ "Надежда"целодневна детска градинаХаджидимовоБлагоевградОбщинско
101003
ЦДГ "Веса Бараковска"целодневна детска градинаСлащенБлагоевградОбщинско
101006
ЦДГ"Калина Малина"целодневна детска градинаКрибулБлагоевградОбщинско
101107
ДГ - с. Долно Осеновоцелодневна детска градинаДолно ОсеновоБлагоевградОбщинско
101302
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаАбланицаБлагоевградОбщинско
101303
ЦДГ "Незабравка"целодневна детска градинаКопривленБлагоевградОбщинско
109181
ОДЗ "Патиланци"целодневна детска градинаМикревоБлагоевградОбщинско
200153
ЦДГ"Здравец"целодневна детска градинаАйтосБургасОбщинско
200155
ЦДГ №4"Славейче "целодневна детска градинаАйтосБургасОбщинско
200274
ЦДГ - с. Твърдицацелодневна детска градинаТвърдицаБургасОбщинско
200280
Ц.Д.Г. №5 "ЗЛАТНА РИБКА"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200287
ЦДГ №14 "Здравец"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200289
ЦДГ №19"АЛЕН МАК"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200291
ЦДГ №21 "Синчец"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200297
ЦДГ №31 "Веселушко"целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200452
ОДЗ "М. Палаузов"целодневна детска градинаЕкзарх АнтимовоБургасОбщинско
200454
ЦДГ "Яна Лъскова"целодневна детска градинаКарнобатБургасОбщинско
200455
ЦДГ "Славейче"целодневна детска градинаКарнобатБургасОбщинско
200456
ЦДГ "Иглика"целодневна детска градинаКарнобатБургасОбщинско
200655
ОДЗ "Делфинче"целодневна детска градинаСвети ВласБургасОбщинско
200659
ОДЗ "Мечо пух"целодневна детска градинаРавдаБургасОбщинско
200851
ОДЗ "Русалка"целодневна детска градинаПриморскоБургасОбщинско
200958
ЦДГцелодневна детска градинаПланиницаБургасОбщинско
201251
ОДЗ СУНГУРЛАРЕцелодневна детска градинаСунгурлареБургасОбщинско
201252
ЦДГ "Зорница"целодневна детска градинаГрозденБургасОбщинско
201255
ЦДГ Маноличцелодневна детска градинаМаноличБургасОбщинско
201256
ЦДГ Прилепцелодневна детска градинаПрилепБургасОбщинско
201258
ЦДГ Съединениецелодневна детска градинаСъединениеБургасОбщинско
301103
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
301109
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
301110
ОДЗ "Пролет"целодневна детска градинаВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
301111
ОДЗ "Рада Войвода"целодневна детска градинаВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
301112
ЦДГ "Соня"целодневна детска градинаВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
400270
ЛДГ №20 "Бриз"специална детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400289
ОДЗ "Мечо Пух"целодневна детска градинаДолни чифликВарнаОбщинско
403545
ЦДГ №6 "Златно зрънце"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
609141
ЦДГ "Слънчице"целодневна детска градинаКозлодуйВрацаОбщинско
701158
ЦДГ"Радост"-Габровоцелодневна детска градинаГабровоГабровоОбщинско
800203
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаКаварнаДобричОбщинско
800239
ОДЗ№:2"Знаме наМира"целодневна детска градинаБалчикДобричОбщинско
800306
ЦДГ № 20целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
800308
ЦДГ № 24целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
909154
ЦДГ "Баба Тонка"целодневна детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909520
ОДЗ "М. Палаузов"целодневна детска градинаКрумовградКърджалиОбщинско
1000082
ЦДГ 4" Детелина"целодневна детска градинаДупницаКюстендилОбщинско
1000084
ЦДГ"КАЛИНА"№7целодневна детска градинаДупницаКюстендилОбщинско
1301089
ЦДГ с. Попинцицелодневна детска градинаПопинциПазарджикОбщинско
1305306
ЦДГ "Дъга"целодневна детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1403281
ОДГ Пролетцелодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1403284
ОДЗ №11целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1403287
ЦДГ №15целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1500168
СДГ "Теменуга"седмична детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500170
ОДЗ №1целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500182
ЦДГ №2целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500185
ЦДГ № 5 "Слънце"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500631
ЦДГ"Слънце"целодневна детска градинаЛевскиПлевенОбщинско
1600003
ОДЗ "Ас. крепост"целодневна детска градинаАсеновградПловдивОбщинско
1600131
ЦДГ"Осми март"целодневна детска градинаСъединениеПловдивОбщинско
1600807
ЦДГ №6 "Гина Кунчева"целодневна детска градинаКарловоПловдивОбщинско
1600900
ЦДГ"Бисер"целодневна детска градинаТрудПловдивОбщинско
1690101
ОДЗ "Буратино"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690102
ОДЗ "Зора"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690110
ЦДГ "Малкият принц"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690122
ЦДГ "Чучулига"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690203
ЦДГ "Биляна"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690306
ЦДГ "Звезда"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690502
ОДЗ "Ралица"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690503
ЦДГ "Албена"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690506
ЦДГ "Деница"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690507
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690510
ЦДГ "Малина"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690515
ЦДГ "Осми март"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690603
ЦДГ "Белослава"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690604
ЦДГ "Велимира"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690605
ЦДГ "Десислава"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690607
ЦДГ "Кремена"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690609
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1826001
ЦДГ"Русалка"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
1826023
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
1900541
ЦДГ "Роза"целодневна детска градинаСилистраСилистраОбщинско
1900559
ОДЗ "Мир"целодневна детска градинаАйдемирСилистраОбщинско
1900561
ЦДГ "Иглика"целодневна детска градинаСилистраСилистраОбщинско
2004113
ЦДГ "Теменуга"целодневна детска градинаСливенСливенОбщинско
2004114
ЦДГ "Дeтство"целодневна детска градинаСливенСливенОбщинско
2004118
ЦДГ "Зорница"целодневна детска градинаСливенСливенОбщинско
2004121
ЦДГ " Синчец" целодневна детска градинаСливенСливенОбщинско
2004126
ЦДГ "Звездица"целодневна детска градинаСливенСливенОбщинско
2100710
ОДЗ " Елица"целодневна детска градинаМаданСмолянОбщинско
2100808
ОДЗ"Снежанка"целодневна детска градинаРудоземСмолянОбщинско
2203962
ОДЗ №82целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2203966
ОДЗ № 42целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2204937
ЦДГ №116целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2204939
ОДЗ №81 "Лилия"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2205960
ОДЗ №29 "Слънце"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2206987
ОДЗ №179 "Синчец"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2206988
ЦДГ №53целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2207844
ОДЗ № 77целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2207847
ОДЗ №4целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2208870
ОДЗ №40целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2209854
ЦДГ № 85целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2209856
ЦДГ № 114целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2209863
ОДЗ № 80целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2211688
ОДЗ №175целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2211782
ЧЦДГ Слънчево зайчецелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2212813
ОДЗ №86 "Асен Босев"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212815
ОДЗ № 68 "Ран Босилек"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212823
ОДЗ №20целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213978
ОДЗ №28целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213980
ОДЗ № 75целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213981
ОДЗ № 17целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2214934
ОДЗ №137целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2216877
ЦДГ №151целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2217913
ОДЗ № 164 "Зорница"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2218837
ЦДГ №15целодневна детска градинаБистрицаСофия-градОбщинско
2218841
ОДЗ №66целодневна детска градинаПанчаревоСофия-градОбщинско
2219888
ОДЗ № 91целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2221881
ЦДГ №168целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2303056
ЦДГ "Славейче"целодневна детска градинаБотевградСофия-областОбщинско
2306242
ОДЗ "Радост"целодневна детска градинаЕлин ПелинСофия-областОбщинско
2307208
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаСамоковСофия-областОбщинско
2410311
ЦДГ № 13 "Мечо Пух"целодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2410814
ЦДГ №24 "Радост",СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410820
ОДЗ №34"Райна Княгиня"СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2500909
ЦДГ№8 "СЛЪНЦЕ"целодневна детска градинаТърговищеТърговищеОбщинско
301104
ЦДГ "Иванка Ботева"целодневна детска градинаВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
301301
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаЕленаВелико ТърновоОбщинско
400245
ЦДГ №7"Изворче"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400296
ЦДГ "Щурче"целодневна детска градинаГроздьовоВарнаОбщинско
400305
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаЦоневоВарнаОбщинско
403555
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаДъбравиноВарнаОбщинско
609108
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаБяла СлатинаВрацаОбщинско
701152
ОДЗ"Ран Босилек"-Габровоцелодневна детска градинаГабровоГабровоОбщинско
701251
ЦДГ"Детелина"целодневна детска градинаДряновоГабровоОбщинско
800264
ЦДГцелодневна детска градинаОдърциДобричОбщинско
909146
ЦДГ"Чайка"целодневна детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909157
ГДГ "Щастие"целодневна детска градинаПерперекКърджалиОбщинско
1000068
ЦДГ"Миньор"целодневна детска градинаБобов долКюстендилОбщинско
1000073
ЦДГ-Здравец- гр.Бобошевоцелодневна детска градинаБобошевоКюстендилОбщинско
1000074
ОДЗ "Ален мак"целодневна детска градинаКочериновоКюстендилОбщинско
1000079
ЦДГ №1целодневна детска градинаДупницаКюстендилОбщинско
1000081
ЦДГ№3-гр.Дупницацелодневна детска градинаДупницаКюстендилОбщинско
1000085
ОДЗ №9 "Слънце"целодневна детска градинаДупницаКюстендилОбщинско
1000090
ОДЗ"Вяра,Надежда и Любов"целодневна детска градинаКрайнициКюстендилОбщинско
1201325
ЦДГ №1целодневна детска градинаЛомМонтанаОбщинско
1201326
ЦДГ 2 "Червената шапчица"целодневна детска градинаЛомМонтанаОбщинско
1201329
ЦДГ №7целодневна детска градинаЛомМонтанаОбщинско
1201334
ЦДГ "Пчелица"-14целодневна детска градинаЛомМонтанаОбщинско
1300004
ЦДГ - Братаницацелодневна детска градинаБратаницаПазарджикОбщинско
1300007
ЦДГ "Звънче" , с. Мокрищецелодневна детска градинаМокрищеПазарджикОбщинско
1300063
ЦДГ "Мечо пух с. Оборищецелодневна детска градинаОборищеПазарджикОбщинско
1300091
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаДрагиновоПазарджикОбщинско
1300679
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаВелинградПазарджикОбщинско
1301051
ЦДГцелодневна детска градинаКалугеровоПазарджикОбщинско
1301304
ЦДГ "Върбица"целодневна детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1308201
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаПанагюрищеПазарджикОбщинско
1403276
ЦДГ № 2целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1403280
ЦДГ № 6целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1403283
ОДЗ №9целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1500186
ЦДГ №6 "Чучулига"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500191
ЦДГ№ 13 "Иглика"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1501130
Ц Д Г "Г. Боевски"целодневна детска градинаКнежаПлевенОбщинско
1600005
ЦДГ Никола Й. Вапцаровцелодневна детска градинаАсеновградПловдивОбщинско
1600801
ЦДГ № 4 "Слънце"целодневна детска градинаКарловоПловдивОбщинско
1602913
ЦДГ "Изворче"целодневна детска градинаТриводициПловдивОбщинско
1690211
ЦДГ "Наталия"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690516
ЦДГ "Светлина"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690606
ЦДГ "Еделвайс"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1900331
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаЧерноликСилистраОбщинско
1900332
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаДуловоСилистраОбщинско
1900554
ЦДГ "Ян Бибиян"целодневна детска градинаСилистраСилистраОбщинско
2003904
ЦДГ целодневна детска градинаКотелСливенОбщинско
2004012
ЦДГ "Слънчице"целодневна детска градинаНова ЗагораСливенОбщинско
2004013
Ц Д Г №3 целодневна детска градинаНова ЗагораСливенОбщинско
2004015
ЦДГ № 5целодневна детска градинаНова ЗагораСливенОбщинско
2004016
ЦДГ № 7целодневна детска градинаНова ЗагораСливенОбщинско
2004122
ЦДГ "Мак"целодневна детска градинаСливенСливенОбщинско
2004125
ЦДГ "Божур "целодневна детска градинаСливенСливенОбщинско
2004203
ЦДГ "Слънчев ден"целодневна детска градинаШивачевоСливенОбщинско
2004208
ОДЗ "Щастливо детство"целодневна детска градинаТвърдицаСливенОбщинско
2100152
ОДЗ-6 "Зорница"целодневна детска градинаСмолянСмолянОбщинско
2202617
ЧДГ "Цветен ден"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202747
ЧДГ Къща на децатацелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202834
ОДЗ № 46 "Жива вода"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2203964
ОДЗ №41целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2203967
ЦДГ№5целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2204936
ОДЗ №1целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2204941
ОДЗ № 50 "Куики"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2205955
ЦДГ №165 "Латинка"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2205957
ОДЗ №34 "БРЕЗИЧКА"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2208865
ЦДГ № 24 " КОЛЕДАРЧЕ "целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2208866
ОДЗ №128целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2209762
ЧЦДГ "Пламъче"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2209851
ЛДГ №134специална детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2209857
ЦДГ №124целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2210901
ОДЗ № 44 "Калина"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2211681
ЧДГ Камелини Монтесорицелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2211761
ЦЧДГ "ЖИРАФЧЕ"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2211789
ЧДГ "Г.С.Уланова"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2212754
ЧДГ "Ерих Кестнер"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2213783
ЧДГ "Меридиан 22"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2213968
ОДЗ №14целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213969
ОДЗ № 188целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2214928
ОДЗ №27 "ДЕТСКА КИТКА"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2216872
ОДЗ №60целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2216873
ЦДГ № 100целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2217766
ЧДГ "Д-р Мария Монтесори"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2217908
ОДЗ №84 "ДЕТЕЛИНА"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2219887
ЦДГ №20целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2219890
ЦДГ №110целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2219895
ОДЗ №3целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2222943
ЦДГ №12 "Олимпийче"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2224778
ЦЧДГ"Марита"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2302105
ОДЗ "Зорница"целодневна детска градинаСамоковСофия-областОбщинско
2304083
ОДЗ "Звънче"целодневна детска градинаСамоковСофия-областОбщинско
2304336
ОДЗ " Звънче "целодневна детска градинаБотевградСофия-областОбщинско
2307060
ОДЗ "Слънце"целодневна детска градинаЕлин ПелинСофия-областОбщинско
2307377
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаЧавдарСофия-областОбщинско
2410315
ОДЗ №18 "Пчелица" - Казанлъкцелодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2410802
ОДЗ №1 "Звънче",СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410804
ЦДГ №3 "Ян Бибиян" СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410808
ЦДГ №10 "Светлина" ,СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410812
ЦДГ №20 "Мир"Ст.Загорацелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410815
ЦДГ №25 "Ален мак"целодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410818
ЦДГ№31"Сльнце",СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410824
ЦДГ №66 "Детски рай"СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2500901
ОДЗ "Пчелица"целодневна детска градинаТърговищеТърговищеОбщинско
2601046
ОДЗ №1 "Ян Бибиян"целодневна детска градинаХасковоХасковоОбщинско
100507
ОДЗ "Пролет"целодневна детска градинаДъбницаБлагоевградОбщинско
1600000
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаЯгодовоПловдивОбщинско
1600001
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаАсеновградПловдивОбщинско
1600002
ЦДГ Дружбацелодневна детска градинаАсеновградПловдивОбщинско
1600006
ЦДГ "Мир"целодневна детска градинаАсеновградПловдивОбщинско
1600007
ЦДГ "Надежда"целодневна детска градинаАсеновградПловдивОбщинско
1600013
ЦДГ Щастливо детствоцелодневна детска градинаТополовоПловдивОбщинско
1600022
ЦДГ "В. Благоева"целодневна детска градинаБрезовоПловдивОбщинско
1600231
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаПървомайПловдивОбщинско
1600233
ЦДГ "Теменуга"целодневна детска градинаВоденПловдивОбщинско
1600234
Ц Д Г "Искра"целодневна детска градинаИскраПловдивОбщинско
1600239
ОДЗ "Първи юни"целодневна детска градинаГрадинаПловдивОбщинско
1600241
ОДЗ "РАДОСТ"целодневна детска градинаПерущицаПловдивОбщинско
1600252
ОДЗ "Пьрви юни "целодневна детска градинаРаковскиПловдивОбщинско
1600253
ОДЗ "Иглика"целодневна детска градинаРаковскиПловдивОбщинско
1600254
ОДЗ "Щастливо детство"целодневна детска градинаРаковскиПловдивОбщинско
1600255
ЦДГ "СИНЧЕЦ"целодневна детска градинаБелоземПловдивОбщинско
1600257
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаСтрямаПловдивОбщинско
1600372
ЦДГ "Дъга"целодневна детска градинаХисаряПловдивОбщинско
1600556
ОДЗ "Приказен свят"целодневна детска градинаСопотПловдивОбщинско
1600561
ОДЗ "Зорница" гр. Карловоцелодневна детска градинаКарловоПловдивОбщинско
1600563
ОДЗ "Юрий Гагарин"целодневна детска градинаЛъкиПловдивОбщинско
1600566
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаДълго полеПловдивОбщинско
1600802
ОДЗ " Пролет"целодневна детска градинаНово селоПловдивОбщинско
1600804
ОДЗ "Родина"целодневна детска градинаУстинаПловдивОбщинско
1600808
ЦДГ "Лилия"целодневна детска градинаМанолско КонареПловдивОбщинско
1600809
ЦДГ " Пролет "целодневна детска градинаЦарацовоПловдивОбщинско
1600814
ЦДГ "Звезда"целодневна детска градинаЧешнегировоПловдивОбщинско
1600815
ОДЗ "Свобода"целодневна детска градинаКатуницаПловдивОбщинско
1600816
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаБолярциПловдивОбщинско
1600817
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаКочевоПловдивОбщинско
1600819
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаБогданицаПловдивОбщинско
1601111
ОДЗцелодневна детска градинаКукленПловдивОбщинско
1601208
ОДЗ "Детелина"целодневна детска градинаКалояновоПловдивОбщинско
1601376
ЦДГ №1 "Роза"целодневна детска градинаСопотПловдивОбщинско
1601377
ЦДГ "Слънчево детство"целодневна детска градинаСопотПловдивОбщинско
1601609
ЦДГ "Синчец"целодневна детска градинаСкутареПловдивОбщинско
1601719
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаКрисловоПловдивОбщинско
1601736
ЦДГ "Мечта"целодневна детска градинаМанолеПловдивОбщинско
1601740
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаРогошПловдивОбщинско
1601743
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаСтроевоПловдивОбщинско
1602391
ОДЗ "Марица"целодневна детска градинаПървомайПловдивОбщинско
1602621
ОДЗ" Ралица"целодневна детска градинаБелащицаПловдивОбщинско
1602624
ОДЗ "Първи юни"целодневна детска градинаБрестовицаПловдивОбщинско
1602815
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаМоминскоПловдивОбщинско
1602820
ЦДГ"Н.Вапцаров"целодневна детска градинаПоповицаПловдивОбщинско
1602821
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаМилевоПловдивОбщинско
1602822
ЦДГ"Н. Йорданова"целодневна детска градинаКараджовоПловдивОбщинско
1602823
ЦДГ "Буратино"целодневна детска градинаКостиевоПловдивОбщинско
1602824
ЦДГ "Ралица"целодневна детска градинаВойводиновоПловдивОбщинско
1602825
ЦДГ "Елица"целодневна детска градинаБенковскиПловдивОбщинско
1602826
ЦДГ "Детски свят"целодневна детска градинаСадовоПловдивОбщинско
1602829
ОДЗ"Пролет"целодневна детска градинаПървенецПловдивОбщинско
1602911
ЦДГ №2 "Звънче"целодневна детска градинаСтамболийскиПловдивОбщинско
604001
Ресурсен центърресурсен центърВрацаВрацаДържавно
1500231
ЦДГ "Бодра смяна"целодневна детска градинаЧервен брягПлевенОбщинско
1201357
ЦДГ "Звънче"целодневна детска градинаБерковицаМонтанаОбщинско
1826010
ЦДГ "Незабравка" - Русецелодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
100213
ЦДГ № 12целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
200757
ЦДГ" Сребърно звънче"целодневна детска градинаСтрацинБургасОбщинско
1201358
ЦДГ "Пролетна дъга"целодневна детска градинаБерковицаМонтанаОбщинско
1826013
ЦДГ" ЗДРАВЕЦ"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
800202
ЦДГ "ЗДРАВЕЦ"целодневна детска градинаКаварнаДобричОбщинско
1900556
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаСилистраСилистраОбщинско
1826008
ЦДГ"Чучулига"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
400307
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаПровадияВарнаОбщинско
100101
ОДЗ "Здравец"целодневна детска градинаБанскоБлагоевградОбщинско
2004124
ЦДГ " В. и Х. Папазян "целодневна детска градинаСливенСливенОбщинско
1826006
ОДЗ"Снежанка"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
100206
Ц Д Г № 2целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
1702634
МУЦМУЦТПОРазградРазградОбщинско
1900523
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияСилистраСилистраОбщинско
2700138
Обединен детски комплексизвънучилищни педагогически учрежденияШуменШуменОбщинско
2214709
СтЦРДизвънучилищни педагогически учрежденияСофияСофия-градОбщинско
1690159
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияПловдивПловдивОбщинско
200257
ОДК - БУРГАСизвънучилищни педагогически учрежденияБургасБургасОбщинско
300224
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияГорна ОряховицаВелико ТърновоОбщинско
300306
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияЕленаВелико ТърновоОбщинско
500151
РЦПИОВДУСОПресурсен центърВидинВидинДържавно
500208
ДКизвънучилищни педагогически учрежденияБелоградчикВидинОбщинско
800067
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияБалчикДобричОбщинско
800106
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияТервелДобричОбщинско
1100600
ОПЦизвънучилищни педагогически учрежденияТроянЛовечОбщинско
1403238
РЦПИОВДУСОПресурсен центърПерникПерникДържавно
1500200
РЦПИОВДУСОПресурсен центърПлевенПлевенДържавно
2601078
Ресурсен центърресурсен центърХасковоХасковоДържавно
300139
Ресурсен центърресурсен центърВелико ТърновоВелико ТърновоДържавно
1101306
ЦДГ "1-ви юни"целодневна детска градинаЛовечЛовечОбщинско
1101307
ЦДГ "Зора"целодневна детска градинаЛовечЛовечОбщинско
1101401
ЦДГ "Звънче"целодневна детска градинаЛуковитЛовечОбщинско
1101402
ЦДГ "Червената шапчица"целодневна детска градинаЛуковитЛовечОбщинско
1101505
ЦДГ "Изгрев"целодневна детска градинаГлоговоЛовечОбщинско
1101512
ОДЗ "Здравец"целодневна детска градинаГалатаЛовечОбщинско
1101612
СДГседмична детска градинаКалейцаЛовечОбщинско
1101614
ОДЗ "Мир"целодневна детска градинаТроянЛовечОбщинско
1101702
ОДЗ "Щастливо детство"целодневна детска градинаКирчевоЛовечОбщинско
1201301
ЦДГ №1целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
1300089
ОДЗ "Деница"целодневна детска градинаПещераПазарджикОбщинско
1300131
ОДЗ "Изгрев"целодневна детска градинаПещераПазарджикОбщинско
1300871
Слънчоцелодневна детска градинаПещераПазарджикОбщинско
1300907
ОДЗ №1"Приказен свят"целодневна детска градинаСептемвриПазарджикОбщинско
1304275
Целодневна детска градина "Трцелодневна детска градинаДорковоПазарджикОбщинско
1304574
ЦДГ "Сокола"целодневна детска градинаПещераПазарджикОбщинско
1305678
ЦДГ,,СЛАВЕЙЧЕ"целодневна детска градинаКостандовоПазарджикОбщинско
1403277
ЦДГ № 3 "Пролетен цвят"целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1403282
ЦДГ № 8 "ИЗВОРЧЕ"целодневна детска градинаПерникПерникОбщинско
1403289
ОДЗ "В.Терешкова"целодневна детска градинаБатановциПерникОбщинско
1403291
ЦДГ "Св.Климент Охридски"целодневна детска градинаРударциПерникОбщинско
1403693
ЦДГ" Осми март"целодневна детска градинаРадомирПерникОбщинско
1403694
ЦДГ"Слънце"целодневна детска градинаРадомирПерникОбщинско
1405196
ОДЗ "АЛЕН МАК"целодневна детска градинаТрънПерникОбщинско
1500162
ЦДГ "Незабравка"целодневна детска градинаБръшляницаПлевенОбщинско
1500163
ОДЗ "Здравец"целодневна детска градинаОпанецПлевенОбщинско
1500165
ЦДГ"Малина"целодневна детска градинаЯсенПлевенОбщинско
1500167
ЦДГ "ВИТ"целодневна детска градинаДисевицаПлевенОбщинско
1500173
ОДЗ №3 "Еделвайс"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500174
ОДЗ N 4 Първи юницелодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500175
ОДЗ№5 "Гергана"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500176
ОДЗ № 6 "Незабравка"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500179
ОДЗ № 10 " Биляна"целодневна детска градинаБуковлъкПлевенОбщинско
1500180
ОДЗ"Девети май"целодневна детска градинаСлавяновоПлевенОбщинско
1500181
ЦДГ№1 "Щастливо детство"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500183
ЦДГ №3 " Кокиче"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500188
ЦДГ №8"Щурче"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500189
ЦДГ №10 "Надежда"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500190
ЦДГ №12 " Ралица"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500192
ОДЗ №15целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500316
ЦДГ "Валентина Терешкова"целодневна детска градинаТотлебенПлевенОбщинско
1500811
ОДЗ"Незабравка"целодневна детска градинаГулянциПлевенОбщинско
1501131
ОДЗ № 2 " Д. Чергарска"целодневна детска градинаКнежаПлевенОбщинско
1501132
О Д З № 1 "Огнян Михайловцелодневна детска градинаКнежаПлевенОбщинско
1600008
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаАсеновградПловдивОбщинско
1600015
ОДЗ Бако Динчоцелодневна детска градинаАсеновградПловдивОбщинско
1600371
ОДЗ "Мечо Пух"целодневна детска градинаХисаряПловдивОбщинско
1600562
ЦДГ №7 "Първи юни"целодневна детска градинаКарловоПловдивОбщинско
1601370
ОДЗ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"целодневна детска градинаКарловоПловдивОбщинско
1602392
ОДЗ "Осми март"целодневна детска градинаПървомайПловдивОбщинско
1602827
ОДЗ "Радост"-Калоферцелодневна детска градинаКалоферПловдивОбщинско
1602832
ОДЗ"Незабравка"целодневна детска градинаКричимПловдивОбщинско
1602914
ОДЗ №4 "Р. Княгиня"целодневна детска градинаСтамболийскиПловдивОбщинско
1602915
ОДЗ " Детски рай "целодневна детска градинаКуртово КонареПловдивОбщинско
1602916
ОДЗ "Радост"целодневна детска градинаЙоаким ГруевоПловдивОбщинско
1602991
ОДЗ "Искра"целодневна детска градинаСтамболийскиПловдивОбщинско
1609989
ЦДГ гр. Баняцелодневна детска градинаБаняПловдивОбщинско
1690106
ЦДГ "Каменица"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690109
ЦДГ "Майчина грижа"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690112
ЦДГ "Незабравка"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690114
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690121
ЦДГ "Щурче"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690201
ОДЗ "Щастливо детство"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690202
ЦДГ "Арлекино"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690206
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690209
ЦДГ "Лилия"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690215
ЦДГ "Ружа"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690302
ОДЗ "Боряна"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690307
ЦДГ "Мир"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690310
ЦДГ "Росица"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690403
ЦДГ "Бреза"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690407
ЦДГ "Захарно петле"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690409
ЦДГ "Марица"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690412
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690509
ЦДГ "Зорница"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690601
ОДЗ "Д-р Едгар Бороу"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690917
ЧЦДГ "ДЕТСТВО МОЕ"целодневна детска градинаПловдивПловдивЧастно
1690918
ЧДГ"Фамилия"целодневна детска градинаПловдивПловдивЧастно
1690973
ЧДГ "Дъга от мечти"целодневна детска градинаПловдивПловдивЧастно
1711101
ОДЗ "Слънчо"целодневна детска градинаЗаветРазградОбщинско
1711102
ЦДГ "Червената Шапчица"целодневна детска градинаБрестовенеРазградОбщинско
1711401
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаИсперихРазградОбщинско
1711402
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаИсперихРазградОбщинско
1711403
ЦДГ3 "Мечо Пух"целодневна детска градинаИсперихРазградОбщинско
1711604
ЦДГ №1 "Здравец"целодневна детска градинаКубратРазградОбщинско
1711610
ЦДГ "Осми март"целодневна детска градинаБеловецРазградОбщинско
2210902
ОДЗ №45целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2210903
ОДЗ № 58 "Слънчево утро"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2210905
ОДЗ № 94целодневна детска градинаБуховоСофия-градОбщинско
2211655
ЧДГ "Фънки Мънки"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2211991
ЦДГ №141целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212778
ЧЦДГ"Бонбон"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2212826
ЦДГ №57целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212879
ОДЗ №55 "Иглика"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213680
ЧЦДГ "Ян Бибиян"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2213749
ДОДЗ "Младост"целодневна детска градинаСофияСофия-градДържавно
2213771
ЧЦДГ "Джани Родари"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2213787
ОДЗ №26 "Калина"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213971
ОДЗ №71целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213977
ОДЗ № 70целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2215801
ЦДГ №1целодневна детска градинаНови ИскърСофия-градОбщинско
2215802
ЦДГ № 2 "Кременица"целодневна детска градинаНови ИскърСофия-градОбщинско
2215805
ЦДГ №37целодневна детска градинаПодгумерСофия-градОбщинско
2215806
ОДЗ №121целодневна детска градинаНови ИскърСофия-градОбщинско
2215807
ОДЗ № 57 "Детска стряха"целодневна детска градинаНови ИскърСофия-градОбщинско
2216760
ЧПДГ "Къщата на Алиса"полудневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2216876
ЦДГ №150целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2217788
ДЦДГ "СРЕДЕЦ" към МОцелодневна детска градинаСофияСофия-градДържавно
2217911
ЦДГ № 161" ЛАСКА "целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2217912
ЦДГ№9 "Пламъче"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2218836
ЦДГ №3целодневна детска градинаКазиченеСофия-градОбщинско
2218838
ОДЗ №97"Изгрев"целодневна детска градинаЛозенСофия-градОбщинско
2218839
ОДЗ №180целодневна детска градинаГерманСофия-градОбщинско
2219891
ЦДГ № 117целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2219894
ЦДГ № 177 Лютичецелодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2220746
ДЦДГ "Слава" към МОцелодневна детска градинаСофияСофия-градДържавно
2220764
ЧЦДГ "Веда"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2220947
ЦДГ № 45 "АЛИСА"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2220950
ЦДГ №49 "УСМИВКА"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2220954
СДГ №31 "Зора"седмична детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2220994
ОДЗ №53целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2221616
ЧДГ "Доверие"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2221878
ЦДГ№54целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2221880
ЦДГ №62 "ЗОРНИЦА"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2221882
ЦДГ №183целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2222944
ЦДГ № 77 "Магнолия"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2222945
ОДЗ № 18целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2224676
ЧДГ "Мечтател"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2224773
ЧДГ "Пролет"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2224781
ЧДГ" Мария Магдалена"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2224918
ОДЗ №43 "ТАЛАНТ"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2300001
ОДЗ"Дора Габе"целодневна детска градинаМирковоСофия-областОбщинско
2300002
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаЛитаковоСофия-областОбщинско
2300015
ОДЗ "Кокиче"целодневна детска градинаБотевградСофия-областОбщинско
2300016
ОДЗ "Иглика"целодневна детска градинаБотевградСофия-областОбщинско
2300064
ОДЗ " Звънче "целодневна детска градинаКостенецСофия-областОбщинско
2300215
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаДрагоманСофия-областОбщинско
2302222
ОДЗ "Ханс Кр. Андерсен"целодневна детска градинаЧелопечСофия-областОбщинско
2303120
ЦДГ "Звънче"целодневна детска градинаЕтрополеСофия-областОбщинско
2303234
ОДЗ Звънчецелодневна детска градинаДжуровоСофия-областОбщинско
2303343
ОДЗцелодневна детска градинаГорна МалинаСофия-областОбщинско
2303437
ОДЗ "Самоково"целодневна детска градинаСамоковСофия-областОбщинско
2304444
ЦДГ"Евлампия Векилова"целодневна детска градинаКопривщицаСофия-областОбщинско
2304507
ЦДГ "Индира Ганди"целодневна детска градинаПравецСофия-областОбщинско
2304795
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаСамоковСофия-областОбщинско
2305129
ОДЗцелодневна детска градинаСвогеСофия-областОбщинско
2305555
ОДЗ "Здравец"целодневна детска градинаТрудовецСофия-областОбщинско
2306464
ОДЗцелодневна детска градинаЗлатицаСофия-областОбщинско
2307039
ОДЗ - Годечцелодневна детска градинаГодечСофия-областОбщинско
2307053
ОДЗ"Здравеццелодневна детска градинаЕлин ПелинСофия-областОбщинско
2307078
ЦДГ"Слънчице"целодневна детска градинаЕтрополеСофия-областОбщинско
2307085
ЦДГ "Еделвайс""целодневна детска градинаЕтрополеСофия-областОбщинско
2307092
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаЗлатицаСофия-областОбщинско
2307217
ЦДГцелодневна детска градинаСвогеСофия-областОбщинско
2307231
ОДЗ "Детелина"целодневна детска градинаВрачешСофия-областОбщинско
2307256
ОДЗ "Детелина"целодневна детска градинаСкравенаСофия-областОбщинско
2307360
ОДЗ "Юрий Гагарин"целодневна детска градинаДолна баняСофия-областОбщинско
2307413
ОДЗ"Пролет"целодневна детска градинаКостинбродСофия-областОбщинско
2308324
ЦДГ "Виолина"целодневна детска градинаПетърчСофия-областОбщинско
2410301
ОДЗ "ЯНА" с.Енинацелодневна детска градинаЕнинаСтара ЗагораОбщинско
2410303
ОДЗ №2 "Снежанка"целодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2410304
ОДЗ№3 "Теменуга"целодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2410305
ОДЗ№ 6 "Еделвайс",К-кцелодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2410306
ЦДГ "Буратино" №7целодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2410308
ЦДГ №9 "Слънчице", Казанлъкцелодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2410312
ОДЗ "Звънче" 15целодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2410313
ОДЗ №16 "Роза"целодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2410314
ОДЗ №17 "Славейче"целодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2410317
ОДЗ "ЛИЛИЯ" гр. КРЪНцелодневна детска градинаКрънСтара ЗагораОбщинско
2410318
ОДЗ "Зорница" с.Шейновоцелодневна детска градинаШейновоСтара ЗагораОбщинско
2410323
ОДЗ"Детелина" Г.Черковищецелодневна детска градинаГорно ЧерковищеСтара ЗагораОбщинско
2410325
ОДЗ "СИНЧЕЦ", с. Копринкацелодневна детска градинаКопринкаСтара ЗагораОбщинско
2410331
Държавна ЦДГ "Дeтелина" към МОцелодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораДържавно
2410402
ОДЗ"Камбанка"Мъглижцелодневна детска градинаМъглижСтара ЗагораОбщинско
2410409
ОДЗ "1 юни"целодневна детска градинаЯгодаСтара ЗагораОбщинско
2410602
ЦДГ "Синчец"целодневна детска градинаПавел баняСтара ЗагораОбщинско
2410606
ЦДГ "Дружба"целодневна детска градинаАлександровоСтара ЗагораОбщинско
2410701
ЦДГ№1"А.Черковски"Радневоцелодневна детска градинаРадневоСтара ЗагораОбщинско
2410704
ОДЗ №6"Слънце"Радневоцелодневна детска градинаРадневоСтара ЗагораОбщинско
2410706
ОДЗ № 3 гр.Радневоцелодневна детска градинаРадневоСтара ЗагораОбщинско
2410711
ЦДГ "Радост" с.Сърневоцелодневна детска градинаСърневоСтара ЗагораОбщинско
2410801
СДГ №16"Горски кът"СЗБаниседмична детска градинаСтарозагорски баниСтара ЗагораОбщинско
2410803
ЦДГ №2 "Зорница" СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410805
ЦДГ №4 "Бреза", СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410807
ЦДГ№8 "Българче",СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410809
ЦДГ №11 СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410810
ЦДГ N:13"Пролет" , СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410811
ЦДГ №17 "Знаме на мира",Сцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410813
ЦДГ№23 "Кипарис" СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410817
ЦДГ№ 29"Славейче" , СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410819
ЦДГ N:33 "ЛЮЛЯК",СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410821
ЦДГ 35 "Свобода" , СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410825
ЦДГ № 68 ,СЗцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410826
ЧДГ "Ян Бибиян"целодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораЧастно
2410828
ЦДГ № 5 МЕЧО ПУХцелодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410829
ЦДГ № 6 "КАМБАНКА"целодневна детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2410902
ОДЗ "Здравец"седмична детска градинаЧирпанСтара ЗагораОбщинско
2410903
ЦДГ"Калина Малина",Чирпанцелодневна детска градинаЧирпанСтара ЗагораОбщинско
2500902
ЦДГ "Веселушко"целодневна детска градинаТърговищеТърговищеОбщинско
2500904
ЦДГ №3 "Здравец"целодневна детска градинаТърговищеТърговищеОбщинско
2540904
ЦДГ № 3 " Лястовичка "целодневна детска градинаПоповоТърговищеОбщинско
400250
ЦДГ №14 "Успех"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400264
ЦДГ № 42 "Мир"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400269
ЦДГ "Зорница"целодневна детска градинаЗвездицаВарнаОбщинско
400316
ОДЗ" Буратино"целодневна детска градинаСуворовоВарнаОбщинско
500207
ОДЗ "Иглика"целодневна детска градинаБелоградчикВидинОбщинско
500409
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаБреговоВидинОбщинско
609142
ОДЗ"Звънче"целодневна детска градинаКозлодуйВрацаОбщинско
609146
ОДЗ "Здравец"целодневна детска градинаХърлецВрацаОбщинско
701167
ЦДГ"Младост"-Габровоцелодневна детска градинаГабровоГабровоОбщинско
800208
ЦДГцелодневна детска градинаШаблаДобричОбщинско
800240
ЦДГ "Чайка" № 3целодневна детска градинаБалчикДобричОбщинско
800245
ЦДГ "Първи юни" Оброчищецелодневна детска градинаОброчищеДобричОбщинско
800248
ОДЗ "Радост"целодневна детска градинаГенерал ТошевоДобричОбщинско
800280
ЦДГ"Здравец"целодневна детска градинаСтожерДобричОбщинско
800298
ЦДГ № 7 "Пролет"целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
800300
ЦДГ № 9 "Пчеличка"целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
800302
ЦДГ № 11целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
800303
ЦДГ № 12целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
800305
ЦДГ № 18целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
800309
ЦДГ № 25целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
800310
ЦДГ № 26целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
800312
ЦДГ № 29целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
800316
ЦДГ № 32целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
800318
ЧЦДГ "Надежда"целодневна детска градинаДобричДобричЧастно
909147
ОДЗ "Максим Горки"целодневна детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909150
Целодневна детска градина "Здравец"целодневна детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909152
ЦДГ "Дъга"целодневна детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909153
ОДЗ "Ян Бибиян"целодневна детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909168
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаЕнчецКърджалиОбщинско
909216
ЦДГ Брезичкацелодневна детска градинаАрдиноКърджалиОбщинско
909316
ЦДГ "Изгрев"целодневна детска градинаДжебелКърджалиОбщинско
909321
ЦДГ "Песнопой"целодневна детска градинаПрипекКърджалиОбщинско
909429
ЦДГ"Слънце"целодневна детска градинаЧорбаджийскоКърджалиОбщинско
909438
"Мики Маус"целодневна детска градинаБенковскиКърджалиОбщинско
909521
ЦДГ " Ю. Гагарин"целодневна детска градинаКрумовградКърджалиОбщинско
909620
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаМомчилградКърджалиОбщинско
909621
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаМомчилградКърджалиОбщинско
909622
ЦДГ "Зорница"целодневна детска градинаМомчилградКърджалиОбщинско
909626
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаНановицаКърджалиОбщинско
909627
ЦДГ"Букет"целодневна детска градинаРавенКърджалиОбщинско
1000064
ЦДГ "Райна Княгиня"целодневна детска градинаНевестиноКюстендилОбщинско
1000083
ЦДГ №6 "Зора"целодневна детска градинаДупницаКюстендилОбщинско
1101201
ОДЗ "Ирина Бачо Кирова"целодневна детска градинаЛетницаЛовечОбщинско
1101302
ЦДГ "Мария Сиркова"целодневна детска градинаЛовечЛовечОбщинско
1101303
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаЛовечЛовечОбщинско
1101304
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаЛовечЛовечОбщинско
1101305
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаЛовечЛовечОбщинско
1101502
ЦДГ "Незабравка"целодневна детска градинаТетевенЛовечОбщинско
1300023
ЦДГ "Кокиче"целодневна детска градинаГрашевоПазарджикОбщинско
1301012
ЦДГ "Вела Пеева"целодневна детска градинаБягаПазарджикОбщинско
1305709
ОДЗ"Детство"целодневна детска градинаМало КонареПазарджикОбщинско
1305765
ЦДГ "Зорница"целодневна детска градинаГоведареПазарджикОбщинско
1403260
ОДЗ с.Драгичевоцелодневна детска градинаДрагичевоПерникОбщинско
1500195
ЦДГ №20 "Калина"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500313
ОДЗ "Вълшебен свят"целодневна детска градинаПордимПлевенОбщинско
1500937
ЦДГ"В. Иванов"целодневна детска градинаСтаверциПлевенОбщинско
1601602
ЦДГ "Весела"целодневна детска градинаКалековецПловдивОбщинско
1602628
ОДЗ Веселушкацелодневна детска градинаМарковоПловдивОбщинско
1602835
ОДЗ "Детски свят"целодневна детска градинаЖитницаПловдивОбщинско
1690111
ЦДГ "Мирослава"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690119
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690216
ЦДГ "Чайка"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690311
ЦДГ " Светла"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690312
ЦДГ "Рая"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690402
ОДЗ "Славей"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690405
ЦДГ "Весела"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690406
ЦДГ "Дъга"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690504
ЦДГ "Валентина"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690505
ЦДГ "Вяра"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690916
ДЦДГ "СВЕТЛИНА"целодневна детска градинаКарловоПловдивДържавно
1711618
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаСеварРазградОбщинско
1712608
ЦДГ №4 "Митко Палаузов"целодневна детска градинаРазградРазградОбщинско
1712609
ЦДГ "Незабравка" №5целодневна детска градинаРазградРазградОбщинско
1712633
ЦДГ "Осми март"целодневна детска градинаДянковоРазградОбщинско
1713602
ОДЗ "Славейче"целодневна детска градинаЦар КалоянРазградОбщинско
1713603
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаЕзерчеРазградОбщинско
1822001
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаБялаРусеОбщинско
1823007
ОДЗ"Здравец"целодневна детска градинаГлоджевоРусеОбщинско
1823009
ОДЗ "Щастливо детство"целодневна детска градинаВетовоРусеОбщинско
1826030
ЧДГ "Смехорания"целодневна детска градинаРусеРусеЧастно
1826031
ЧЦДГцелодневна детска градинаРусеРусеЧастно
1900215
ЦДГ "Св.Св.Кирил и Методий"целодневна детска градинаГлавиницаСилистраОбщинско
1900531
ОДЗ "Нарцис"целодневна детска градинаСилистраСилистраОбщинско
1900560
ЦДГ "Добруджа"целодневна детска градинаСилистраСилистраОбщинско
1900622
ЦДГ "Мир"целодневна детска градинаИскраСилистраОбщинско
2004104
ЦДГ "Роза"целодневна детска градинаЖелю войводаСливенОбщинско
2004108
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаКовачитеСливенОбщинско
2100151
ЦДГ № 8целодневна детска градинаСмолянСмолянОбщинско
2100156
ОДЗ"Изворче"целодневна детска градинаМомчиловциСмолянОбщинско
2100304
ЦДГ-Бориноцелодневна детска градинаБориноСмолянОбщинско
2100507
Целодневна детска градинацелодневна детска градинаСредецСмолянОбщинско
2100611
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаЗлатоградСмолянОбщинско
2100612
ЦДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО"целодневна детска градинаСтарцевоСмолянОбщинско
2100614
ЦДГ ДЕТСКИ СВЯТцелодневна детска градинаДоленСмолянОбщинско
2100810
ЦДГ"Дъга"целодневна детска градинаЕлховецСмолянОбщинско
2100811
ЦДГ "Елица"целодневна детска градинаЧепинциСмолянОбщинско
2101011
ЦДГ " СЛЪНЦЕ"целодневна детска градинаДоспатСмолянОбщинско
2101012
ЦДГ "ЕЛИЦА" - с. Барутинцелодневна детска градинаБарутинСмолянОбщинско
2101015
ЦДГ "МЕЧТА" - с. Късакцелодневна детска градинаКъсакСмолянОбщинско
2202619
ЧЦДГ "Мила"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202656
ЧДГ Веселото Гарджецелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202675
ЧДГ "Българанче"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202694
ЧЦДГ Зелена Къщацелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202748
ЧЦДГ "Ежко Бежко"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202753
ЧЦДГ "Чуден свят"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202758
ЧДГ " РАЙ "целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202774
ЧДГ "БОЯНА"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202776
ЧНДГ Увекиндцелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202828
СДГ №60 "Бор"седмична детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2202829
ЦДГ № 4целодневна детска градинаВладаяСофия-градОбщинско
2202831
ЦДГ №112 "Детски свят"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2202832
ОДЗ № 160целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2202835
ЧДГ "Палави крачета"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2203772
ЧДГ " АРЛЕКИНО "целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2203963
ОДЗ №176целодневна детска градинаМраморСофия-градОбщинско
2204785
ЧДГ "Ново Поколение"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2204938
ЦДГ № 65целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2204940
ОДЗ № 120целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2205770
ЧЦДГ "Питър Пан"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2205959
ЦДГ №133 "Зорница"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2205961
ОДЗ №23целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2208864
ЦДГ№6целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2208867
ЦДГ № 130целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2208868
ЦДГ №140 "Тинтява"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2208871
ОДЗ №54 "ДЪГА"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2209755
ЧЦДГ 101Защоцелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2209852
ЦДГ №7целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2209859
ЦДГ № 145целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2210907
ЦДГ №47целодневна детска градинаГорни БогровСофия-градОбщинско
2211800
ЦДГ №19целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212775
ЧДГ"Чудната къщичка"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2214679
Ч Д Г "Симба"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2215803
ОДЗ № 114 "Светулка"целодневна детска градинаНови ИскърСофия-градОбщинско
2216650
ЧЦДГ"Славейче"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2218996
ЦДГ №182 "Пчелица"целодневна детска градинаДолни ПасарелСофия-градОбщинско
2218997
ЧЦДГ "Слънчогледи"целодневна детска градинаПанчаревоСофия-градЧастно
2220651
ЧДГ"Пресвета Богородица"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2221691
ЧЦДГ МЕЧО ПУХцелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2300451
ОДЗ"Здравец "целодневна детска градинаКостенецСофия-областОбщинско
2303362
ЦДГцелодневна детска градинаЦеровоСофия-областОбщинско
2303911
ОДЗ"Радост"целодневна детска градинаКостенецСофия-областОбщинско
2410403
ЦДГ"Снежанка"Туловоцелодневна детска градинаТуловоСтара ЗагораОбщинско
2410408
ОДЗ"Детелина"Дъбовоцелодневна детска градинаДъбовоСтара ЗагораОбщинско
1826019
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
1201308
ЦДГ №8целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
100903
ЦДГ № 4 "Радост"целодневна детска градинаСанданскиБлагоевградОбщинско
609111
ОДЗ "Знаме на мира"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
609159
ОДЗ №1 " Мир"целодневна детска градинаМездраВрацаОбщинско
1000058
ОДЗ "Мечта"целодневна детска градинаКюстендилКюстендилОбщинско
1201307
ЦДГ № 7 "Приказен свят"целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
1201362
ЦДГ "Васил Левски"целодневна детска градинаБързияМонтанаОбщинско
1826011
ЦДГ "ЗОРА"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
2100149
ОДЗ №4 "Радост"целодневна детска градинаСмолянСмолянОбщинско
301901
ОДЗ "А.Каралийчев"целодневна детска градинаСтражицаВелико ТърновоОбщинско
1305295
Целодневна детска градина "Зорцелодневна детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1000057
ОДЗ "Слънцe"целодневна детска градинаКюстендилКюстендилОбщинско
1690219
СДГ за ДУС "Ф. Урбих"специална детска градинаПловдивПловдивОбщинско
2610007
ОДЗцелодневна детска градинаИвайловградХасковоОбщинско
400242
ЦДГ № 3" Детско градче"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
1201398
ЦДГ "Слънчице" с филиалицелодневна детска градинаЯкимовоМонтанаОбщинско
1826009
ЦДГ "ПИНОКИО"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
2224917
ЦДГ №129целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
100907
ОДЗ "Великденче"целодневна детска градинаСклавеБлагоевградОбщинско
609126
ОДЗ "Славейче"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
2100915
О Д З ЧЕПЕЛАРЕцелодневна детска градинаЧепелареСмолянОбщинско
100906
ОДЗ С. Ново Делчевоцелодневна детска градинаНово ДелчевоБлагоевградОбщинско
400263
ЦДГ №40 "Щастливо детствоцелодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
1304599
ОДЗ "Юначе"целодневна детска градинаЮнацитеПазарджикОбщинско
2213791
ОДЗ № 98 " Слънчево зайчецелодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
1300743
ОДЗ "Слънчо"целодневна детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1712606
ЦДГ-2целодневна детска градинаРазградРазградОбщинско
1826005
ЦДГ"Иглика" Русецелодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
301603
ЦДГ №5целодневна детска градинаПавликениВелико ТърновоОбщинско
1201306
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
1201309
ЦДГ № 9 "ЗОРА"целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
1201379
ОДЗ "Слънчице"целодневна детска градинаВълчедръмМонтанаОбщинско
1201389
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаВасиловциМонтанаОбщинско
1304834
ЦДГ"Еделвайс"целодневна детска градинаВелинградПазарджикОбщинско
2700102
ЦДГ №2 "Слънце"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
100406
Ц Д Г № 5"Брезичка "целодневна детска градинаГоце ДелчевБлагоевградОбщинско
100407
ЦДГ №6целодневна детска градинаГоце ДелчевБлагоевградОбщинско
100905
ОДЗ№2целодневна детска градинаСанданскиБлагоевградОбщинско
800301
ЦДГ № 10целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
2300013
ОДЗ "Радост"целодневна детска градинаКостинбродСофия-областОбщинско
2307110
ОДЗ"Гьончо Белев"целодневна детска градинаИхтиманСофия-областОбщинско
2700301
ЦДГ №1 "Китка"целодневна детска градинаНови пазарШуменОбщинско
100901
ЦДГ № 1целодневна детска градинаСанданскиБлагоевградОбщинско
200273
ОДЗ-11целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
301105
ОДЗ "Св.св.К.и Методий"целодневна детска градинаВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
301701
ЦДГ "Детски свят"целодневна детска градинаПолски ТръмбешВелико ТърновоОбщинско
2411001
ЦДГ "Зорница" Н.Махалацелодневна детска градинаНова махалаСтара ЗагораОбщинско
2700134
ЦДГ №12 "Смехорани"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
2812112
ЦДГ№20"Червената шапчица"целодневна детска градинаЯмболЯмболОбщинско
100506
ОДЗ"Детелина"целодневна детска градинаОгняновоБлагоевградОбщинско
101009
ЦДГцелодневна детска градинаПлетенаБлагоевградОбщинско
301205
ОДЗ "Елена Грънчарова"целодневна детска градинаГорна ОряховицаВелико ТърновоОбщинско
301206
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаГорна ОряховицаВелико ТърновоОбщинско
301902
ОДЗ " Сава Цонев "целодневна детска градинаСтражицаВелико ТърновоОбщинско
609175
ОДЗ "Пролет"целодневна детска градинаОряховоВрацаОбщинско
800251
ЦДГцелодневна детска градинаСпасовоДобричОбщинско
800299
ЦДГ № 8целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
1000078
ОДЗ-гр.РИЛАцелодневна детска градинаРилаКюстендилОбщинско
1201303
ЦДГ 3целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
1201312
ЦДГ N 12целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
1301028
ОДЗ "Йордан Шопов"целодневна детска градинаИспериховоПазарджикОбщинско
1301133
ЦДГ "Мир"целодневна детска градинаСърницаПазарджикОбщинско
1302500
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаВетрен долПазарджикОбщинско
1500193
ОДЗ № 18 "Дружба"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500732
ОДЗ "Мечта"целодневна детска градинаБеленеПлевенОбщинско
1500733
ОДЗ "Бодра смяна"целодневна детска градинаБеленеПлевенОбщинско
1500734
ОДЗ "Знаме на мира"целодневна детска градинаБеленеПлевенОбщинско
1600810
ЦДГ "Ален мак"целодневна детска градинаТрилистникПловдивОбщинско
1712607
ЦДГ No 3 "Приказка"целодневна детска градинаРазградРазградОбщинско
1900740
ЦДГ "Славянка"целодневна детска градинаТутраканСилистраОбщинско
2207849
ЦДГ №108целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2211652
ЧДГ Тутицелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2300011
ДГ "САРАНСК"целодневна детска градинаБотевградСофия-областОбщинско
609127
ОДЗ"Брезичка"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
800201
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаКаварнаДобричОбщинско
800223
ЦДГ №3 гр. Тервелцелодневна детска градинаТервелДобричОбщинско
2209861
ЦДГ №162 "Вихрогонче"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2214933
ОДЗ № 171 Свободацелодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2303333
ОДЗ "П. и К. Чоконяни"целодневна детска градинаПирдопСофия-областОбщинско
200753
ЦДГ"Веселушко"целодневна детска градинаПомориеБургасОбщинско
400313
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаБозвелийскоВарнаОбщинско
1600242
ОДЗ Тракийчецелодневна детска градинаПерущицаПловдивОбщинско
1690103
ЦДГ "Искра"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1827006
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаМалко ВрановоРусеОбщинско
2004117
СДГ "Калина"седмична детска градинаСливенСливенОбщинско
2700126
ЦДГ №25 "Братя Грим"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
2812107
ОДЗ" Свобода"целодневна детска градинаЯмболЯмболОбщинско
100717
ОДЗ "Детски Свят"целодневна детска градинаКоларовоБлагоевградОбщинско
201153
ЦДГ " ДЪГА "целодневна детска градинаДебелтБургасОбщинско
609115
ОДЗ "Люляк"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
609122
ЦДГ "Вълшебница"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
1101503
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаТетевенЛовечОбщинско
1201330
ЦДГ № 9целодневна детска градинаЛомМонтанаОбщинско
1500411
ОДЗ "Мара Балева"целодневна детска градинаИскърПлевенОбщинско
1711602
ЦДГ №2 "Щ-во детство"целодневна детска градинаКубратРазградОбщинско
1824004
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаБанискаРусеОбщинско
1826020
ОДЗ "Райна Княгиня"целодневна детска градинаМартенРусеОбщинско
2211899
ЦДГ №56целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2410703
ЦДГ 4 "Здравец"Гипсовоцелодневна детска градинаРадневоСтара ЗагораОбщинско
102008
ЦДГ № 4"Роса"целодневна детска градинаБлагоевградБлагоевградОбщинско
200278
ОДЗ N12целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
609121
ОДЗ "Звънче"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
909710
ЦДГ"Знаме на мира"целодневна детска градинаЧернооченеКърджалиОбщинско
1201353
ОДЗ "Детелина"целодневна детска градинаЧипровциМонтанаОбщинско
1500184
ЦДГ №4целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500521
ОДЗ "Щастливо детство"целодневна детска градинаДолни ДъбникПлевенОбщинско
1602626
ОДЗ "МИР"целодневна детска градинаКадиевоПловдивОбщинско
2209862
ОДЗ №8 "Таврия"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2211678
ЧДГ Патетацелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2212819
ОДЗ № 35целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2520902
ЦДГ № 2 Ст.Калайджийскицелодневна детска градинаОмуртагТърговищеОбщинско
2700125
ЦДГ №27 "Златната рибка"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
400233
ОДЗ№12"Първи юни"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
200295
ОДЗ №15целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
201052
ЦДГ "СНЕЖАНКА"целодневна детска градинаСозополБургасОбщинско
1101410
ЦДГ "Славейче "целодневна детска градинаДерманциЛовечОбщинско
1101613
ЦДГ "Осми март"целодневна детска градинаТроянЛовечОбщинско
2207845
ОДЗ №36целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2700169
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаЯсенковоШуменОбщинско
301210
ЦДГ "Ас.Разцветников"целодневна детска градинаДрагановоВелико ТърновоОбщинско
609129
ОДЗ "Радост"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
1300818
ОДЗ "РАЙНА КНЯГИНЯ"целодневна детска градинаПанагюрищеПазарджикОбщинско
1712619
ЦДГ 1"Щ-во детство"целодневна детска градинаРаковскиРазградОбщинско
2206986
ОДЗ № 21 " ЗОРА "целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2410307
ЦДГ №8 "Юрий Гагарин"целодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2520901
ЦДГ № 1 "Ценка и Цветанкцелодневна детска градинаОмуртагТърговищеОбщинско
301208
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаГорна ОряховицаВелико ТърновоОбщинско
800225
ЦДГ-№1 гр.Тервелцелодневна детска градинаТервелДобричОбщинско
800231
ЦДГ"Здравец"№2 гр.Тервелцелодневна детска градинаТервелДобричОбщинско
800304
ЦДГ "Първи юни"№17целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
1101601
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаТроянЛовечОбщинско
1711701
ЦДГ ВЕСЕЛИЕцелодневна детска градинаЛозницаРазградОбщинско
2214935
ОДЗ №6целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
100705
ЦДГ№3Детелинацелодневна детска градинаПетричБлагоевградОбщинско
100904
ОДЗ № 1целодневна детска градинаСанданскиБлагоевградОбщинско
400266
ЦДГ №44 Крилаткоцелодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400267
ЦДГ № 45 "Пролет"целодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
800307
ЦДГ № 23целодневна детска градинаДобричДобричОбщинско
1101501
ЦДГ "Васил Левски"целодневна детска градинаТетевенЛовечОбщинско
1602632
ОДЗ "Пролет"целодневна детска градинаЦалапицаПловдивОбщинско
1712628
ЦДГ No2 "Дора Габе"целодневна детска градинаЯсеновецРазградОбщинско
1823004
ОДЗ "Звънче"целодневна детска градинаСмирненскиРусеОбщинско
2100146
ЦДГ № 1 "Слънце"целодневна детска градинаСмолянСмолянОбщинско
2100610
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаЗлатоградСмолянОбщинско
2206985
ОДЗ №52 "ИЛИНДЕНЧЕ"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2212825
ЦДГ №97целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2700012
ОДЗ "Маргаритка"целодневна детска градинаСмядовоШуменОбщинско
2812102
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаЯмболЯмболОбщинско
100102
ЦДГцелодневна детска градинаМестаБлагоевградОбщинско
200653
О Д Зцелодневна детска градинаОбзорБургасОбщинско
201051
ОДЗ "ЗДРАВЕЦ"целодневна детска градинаСозополБургасОбщинско
400272
СДГ № 34 "Горски кът"седмична детска градинаВарнаВарнаОбщинско
800229
ЦДГ с. Орлякцелодневна детска градинаОрлякДобричОбщинско
1301111
ЦДГ с. Семчиновоцелодневна детска градинаСемчиновоПазарджикОбщинско
1500934
ОДЗ"Щастливо детство"целодневна детска градинаТръстеникПлевенОбщинско
1600021
ЦДГ "Роза"целодневна детска градинаБорецПловдивОбщинско
1602623
ОДЗ "Надежда"целодневна детска градинаБрестникПловдивОбщинско
1602625
ЦДГ "ПЪРВИ ЮНИ"целодневна детска градинаЗлатитрапПловдивОбщинско
1602828
ОДЗ Снежанкацелодневна детска градинаКрумовоПловдивОбщинско
1826015
ОДЗ "Приказен свят"целодневна детска градинаНиколовоРусеОбщинско
1827001
ОДЗ "Мечо Пух"целодневна детска градинаСливо полеРусеОбщинско
1900411
ЦДГ "Еделвайс"целодневна детска градинаКайнарджаСилистраОбщинско
2100506
ОДЗ "Пролет"целодневна детска градинаНеделиноСмолянОбщинско
2205956
ОДЗ № 30 "РАДЕЦКИ"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2211990
ЦДГ№93целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2217915
ОДЗ № 39" ПРОЛЕТ "целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2410201
СДГ"Наталия",Гълъбовоседмична детска градинаГълъбовоСтара ЗагораОбщинско
2410203
ОДЗ"Радост", Гълъбовоцелодневна детска градинаГълъбовоСтара ЗагораОбщинско
2700174
ЦДГ "Зорница"целодневна детска градинаНови пазарШуменОбщинско
2852130
ОДЗ с.Теневоцелодневна детска градинаТеневоЯмболОбщинско
301602
ЦДГ №4 "Слънце"целодневна детска градинаПавликениВелико ТърновоОбщинско
1101411
ЦДГ "Зорница"целодневна детска градинаТоросЛовечОбщинско
1201302
ЦДГ №2 "Незабравка"целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
1201305
ЦДГ N 5целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
1305046
ЦДГ "Юрий Гагарин"целодневна детска градинаСвета ПеткаПазарджикОбщинско
1601372
ЦДГцелодневна детска градинаКлисураПловдивОбщинско
1602622
ОДЗСинчеццелодневна детска градинаБраниполеПловдивОбщинско
1602912
ЦДГ "Слънце"№3целодневна детска градинаСтамболийскиПловдивОбщинско
2004102
ЦДГ целодневна детска градинаГавраиловоСливенОбщинско
2100419
ОДЗ"Здравец"целодневна детска градинаДевинСмолянОбщинско
2202690
ЧДГ КИТАцелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202745
ЧЦДГ "Германи"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2210673
ОДЗ №140целодневна детска градинаДолни БогровСофия-градОбщинско
2211900
ЦДГ №11 "КОРАБЧЕ"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2211993
ЦДГ №174 "Фют"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2213696
ЧЦДГ "Аника"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2214925
ОДЗ№ 83" СЛАВЕЙЧЕ"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2215804
ЦДГ № 32целодневна детска градинаЧепинциСофия-градОбщинско
2216874
ЦДГ № 104целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2221909
ЦДГ №55 "Веселина"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2410707
ЦДГ с.Коларовоцелодневна детска градинаКоларовоСтара ЗагораОбщинско
100409
ОДЗ - Брезницацелодневна детска градинаБрезницаБлагоевградОбщинско
200756
ЦДГ "Мир"целодневна детска градинаДъбникБургасОбщинско
201059
ЦДГцелодневна детска градинаЧерноморецБургасОбщинско
301709
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаРадановоВелико ТърновоОбщинско
301908
ЦДГцелодневна детска градинаКаменВелико ТърновоОбщинско
400265
ЦДГ № 43 Синчеццелодневна детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400301
ЦДГ"Първи юни"целодневна детска градинаПартизаниВарнаОбщинско
400303
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаМедовецВарнаОбщинско
909624
ЦДГ Слънцецелодневна детска градинаГруевоКърджалиОбщинско
1101602
ЦДГцелодневна детска градинаБоримаЛовечОбщинско
1201311
ЦДГ N 11целодневна детска градинаМонтанаМонтанаОбщинско
1300832
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаПанагюрищеПазарджикОбщинско
1301005
ЦДГ "Слънчо"целодневна детска градинаКарабунарПазарджикОбщинско
1304503
ЦДГцелодневна детска градинаДобровницаПазарджикОбщинско
1400871
ЦДГ "Брезица"целодневна детска градинаБрезникПерникОбщинско
1500187
ЦДГ №7"Синчец"целодневна детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500413
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаДолни ЛуковитПлевенОбщинско
1712618
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаСтражецРазградОбщинско
1900228
ЦДГ "Кокиче"целодневна детска градинаЗебилСилистраОбщинско
2004004
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаЕленовоСливенОбщинско
2004009
ЦДГцелодневна детска градинаЛюбенецСливенОбщинско
2004010
ЦДГцелодневна детска градинаЛюбенова махалаСливенОбщинско
2004011
ЦДГцелодневна детска градинаМлекаревоСливенОбщинско
2004018
ЦДГ "Еделвайс"целодневна детска градинаПолско ПъдаревоСливенОбщинско
2004021
ЦДГцелодневна детска градинаСтоил войводаСливенОбщинско
2004024
ЦДГцелодневна детска градинаСъбраноСливенОбщинско
2101013
ЦДГ - Любчацелодневна детска градинаЛюбчаСмолянОбщинско
2202615
ЧДГ "Малки стъпки"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2207842
ОДЗ № 88целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2832133
ЦДГ"Надежда"целодневна детска градинаЕлховоЯмболОбщинско
2852120
ОДЗ с. Кабилецелодневна детска градинаКабилеЯмболОбщинско
201058
ЦДГцелодневна детска градинаРосенБургасОбщинско
201259
ЦДГ "Славейче"целодневна детска градинаЧубраБургасОбщинско
301506
ЦДГ "СЛ.ЧУЧУЛИГА"целодневна детска градинаДжулюницаВелико ТърновоОбщинско
701354
ОДЗ"Щ. детство"-Севлиевоцелодневна детска градинаСевлиевоГабровоОбщинско
701365
ЦДГ - с. Петко Славейковцелодневна детска градинаПетко СлавейковГабровоОбщинско
800268
ЦДГцелодневна детска градинаПодслонДобричОбщинско
800281
ЦДГцелодневна детска градинаКарапелитДобричОбщинско
800287
ЦДГцелодневна детска градинаПобедаДобричОбщинско
909423
ЦДГ"Слънце"целодневна детска градинаФотиновоКърджалиОбщинско
909426
ЦДГ "Дъга"целодневна детска градинаГорно КирковоКърджалиОбщинско
909440
ЦДГ"Славейче"целодневна детска градинаДранговоКърджалиОбщинско
909523
ЦДГ "Д. Минчева"целодневна детска градинаАвренКърджалиОбщинско
909530
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаТокачкаКърджалиОбщинско
1101608
ЦДГ "Незабравка"целодневна детска градинаОрешакЛовечОбщинско
1101617
ОДЗ "Буковец"целодневна детска градинаТроянЛовечОбщинско
1300226
ЦДГ "Мир"целодневна детска градинаСинитовоПазарджикОбщинско
1301363
ЦДГ "Детски рай"целодневна детска градинаЛозенПазарджикОбщинско
1501133
ОДЗ"Йордан Каменополски"целодневна детска градинаБреницаПлевенОбщинско
1690303
ЦДГ "Дружба"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690512
ЦДГ "Мая"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1690514
ЦДГ "Нaдежда"целодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1711405
ЦДГ "Кокиче"целодневна детска градинаВазовоРазградОбщинско
1711406
ЦДГ "Братя Грим"целодневна детска градинаТодоровоРазградОбщинско
1712910
ЦДГ"РАДОСТ"целодневна детска градинаВладимировциРазградОбщинско
1826002
ОДЗ"Синчец"целодневна детска градинаРусеРусеОбщинско
1900220
ЦДГ "Васил Левски"целодневна детска градинаЗафировоСилистраОбщинско
1900741
ОДЗ "Полет"целодневна детска градинаТутраканСилистраОбщинско
2003907
ЦДГ"Слънчо"целодневна детска градинаЯблановоСливенОбщинско
2004003
ЦДГцелодневна детска градинаДядовоСливенОбщинско
2004006
ЦДГцелодневна детска градинаКарановоСливенОбщинско
2004020
ЦДГцелодневна детска градинаРадецкиСливенОбщинско
2004022
ЦДГцелодневна детска градинаСъдиевоСливенОбщинско
2100154
ОДЗ №11целодневна детска градинаСмолянСмолянОбщинско
2202759
ЧДГ"Дрита"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202833
ОДЗ №37 "Вълшебство"целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2207999
ЦДГ № 21целодневна детска градинаБусманциСофия-градОбщинско
2210904
ЦДГ №146целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2303921
ЦДГцелодневна детска градинаРебровоСофия-областОбщинско
2307530
ОДЗ"Здравец"целодневна детска градинаПравецСофия-областОбщинско
2700050
ЦДГ №2целодневна детска градинаКаолиновоШуменОбщинско
2700051
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаБраничевоШуменОбщинско
2700054
ЦДГ "Зорница"целодневна детска градинаДолинаШуменОбщинско
2700055
ЦДГ "Слънчево детство"целодневна детска градинаКлиментШуменОбщинско
2700056
ЦДГ №3 "Щастливо детство"целодневна детска градинаКаолиновоШуменОбщинско
2700057
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаСредковецШуменОбщинско
2700058
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаТъкачШуменОбщинско
2700204
ЦДГ №1 "Снежанка"целодневна детска градинаКаолиновоШуменОбщинско
2700205
ЦДГ "Червената шапчица"целодневна детска градинаЛятноШуменОбщинско
2700206
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаНаумШуменОбщинско
2700207
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаСини вирШуменОбщинско
2700213
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаПристоеШуменОбщинско
2700271
ЦДГ "Ален мак"целодневна детска градинаВълнариШуменОбщинско
100715
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаМарикостиновоБлагоевградОбщинско
109169
ЦДГ"Слънце"целодневна детска градинаДолно ДряновоБлагоевградОбщинско
200551
ОДЗцелодневна детска градинаМалко ТърновоБургасОбщинско
301211
ЦДГ "Слънчице"целодневна детска градинаВърбицаВелико ТърновоОбщинско
301814
ЦДГ "Зорница"целодневна детска градинаОрешВелико ТърновоОбщинско
800247
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаГенерал ТошевоДобричОбщинско
909525
ЦДГ "Л. Карастоянова"целодневна детска градинаЕгрекКърджалиОбщинско
1101301
ЦДГ "Люляче"целодневна детска градинаЛовечЛовечОбщинско
1101603
ЦДГ "Синчец"целодневна детска градинаТроянЛовечОбщинско
1300069
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаОгняновоПазарджикОбщинско
1300082
ЦДГ "Надежда"целодневна детска градинаБътаПазарджикОбщинско
1300333
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаГлавиницаПазарджикОбщинско
1305199
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаДебръщицаПазарджикОбщинско
1305498
ЦДГ "Брезичка"целодневна детска градинаПанагюрищеПазарджикОбщинско
1308635
ЦДГцелодневна детска градинаСестримоПазарджикОбщинско
1309567
ЦДГ "Мир"целодневна детска градинаВеличковоПазарджикОбщинско
1501134
ЦДГ "Л.Димитрова"целодневна детска градинаЕницаПлевенОбщинско
1601741
ЦДГ"Здравец"целодневна детска градинаГраф ИгнатиевоПловдивОбщинско
1712620
ЦДГ No2 "Пролет"целодневна детска градинаРаковскиРазградОбщинско
2004112
ЦДГ"Перуника"целодневна детска градинаСотиряСливенОбщинско
1101507
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаГрадежницаЛовечОбщинско
1201337
ЦДГцелодневна детска градинаКовачицаМонтанаОбщинско
1300615
ОДЗ "КАТЯ ВАНЧЕВА"целодневна детска градинаБатакПазарджикОбщинско
1712602
ЦДГ 8 "Райна Княгиня"целодневна детска градинаРазградРазградОбщинско
2410710
ЦДГ "Мечта"Трояновоцелодневна детска градинаТрояновоСтара ЗагораОбщинско
100701
ОДЗ №1"Снежанка"целодневна детска градинаПетричБлагоевградОбщинско
609123
ОДЗ "Детска Вселена"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
609168
ОДЗ №2 "Незабравка"целодневна детска градинаМизияВрацаОбщинско
609171
ЦДГ "Пчелица"целодневна детска градинаСофрониевоВрацаОбщинско
1201327
ЦДГ №3целодневна детска градинаЛомМонтанаОбщинско
2520906
ЦДГ с.Камбуровоцелодневна детска градинаКамбуровоТърговищеОбщинско
2700159
ЦДГ №19 "Конче вихрогонче"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
200356
ЦДГцелодневна детска градинаТрояновоБургасОбщинско
200656
ЦДГ "УСМИВКА"целодневна детска градинаГюльовцаБургасОбщинско
200854
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаКитенБургасОбщинско
400294
ЦДГ "Пламъче"целодневна детска градинаПчелникВарнаОбщинско
403539
ЧЦДГ "Цветни песъчинки"целодневна детска градинаВарнаВарнаЧастно
1305249
ЦДГ с. Ветренцелодневна детска градинаВетренПазарджикОбщинско
1500524
ЦДГ "Гергана"целодневна детска градинаСадовецПлевенОбщинско
1500936
ОДЗ Незабравкацелодневна детска градинаГорна МитрополияПлевенОбщинско
1711603
ЦДГ №3 "Славейче"целодневна детска градинаКубратРазградОбщинско
1900742
ЦДГ "Патиланчо"целодневна детска градинаТутраканСилистраОбщинско
2004002
ЦДГцелодневна детска градинаБогдановоСливенОбщинско
2004107
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаКерменСливенОбщинско
2209853
ЦДГ №67целодневна детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2410204
ЦДГ "Пролет"Обручищецелодневна детска градинаОбручищеСтара ЗагораОбщинско
2410310
ОДЗ №11 "Слънце"целодневна детска градинаКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2500919
ЦДГ"ЗОРНИЦА"целодневна детска градинаДралфаТърговищеОбщинско
200354
ЦДГ " Детелина"целодневна детска градинаРусокастроБургасОбщинско
301706
ЦДГ "Незабравка"целодневна детска градинаПетко КаравеловоВелико ТърновоОбщинско
609161
ОДЗ №2целодневна детска градинаМездраВрацаОбщинско
909162
ЦДГ "Кокиче"целодневна детска градинаМостКърджалиОбщинско
1101104
ЦДГ "Априлче"целодневна детска градинаАприлциЛовечОбщинско
1201364
ОДЗ "Звънче"целодневна детска градинаБойчиновциМонтанаОбщинско
1201388
ЦДГ "Мечо Пух"целодневна детска градинаКрива бараМонтанаОбщинско
1300985
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаПаталеницаПазарджикОбщинско
1304528
ЦДГ "Детски рай"целодневна детска градинаВелинградПазарджикОбщинско
1500237
ЦДГ Снежанкацелодневна детска градинаРадомирциПлевенОбщинско
1500523
ЦДГ "Цано Велчев"целодневна детска градинаКрушовицаПлевенОбщинско
1600803
ЦДГ "Еделвайс"целодневна детска градинаХрабриноПловдивОбщинско
2303273
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаИхтиманСофия-областОбщинско
2304368
ЦДГ "Камбанка"целодневна детска градинаДогановоСофия-областОбщинско
2602030
ЦДГ №5целодневна детска градинаГорски изворХасковоОбщинско
2602034
ОДЗ №3целодневна детска градинаДимитровградХасковоОбщинско
2605015
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаСвиленградХасковоОбщинско
200268
ОДЗ № 4 "КАЛИНА МАЛИНА" -целодневна детска градинаБургасБургасОбщинско
200657
ЦДГ "Детски свят"целодневна детска градинаКошарицаБургасОбщинско
200951
ЦДГцелодневна детска градинаЗайчарБургасОбщинско
400282
ЦДГ"Звездица"целодневна детска градинаСтефан КараджаВарнаОбщинско
609125
ЦДГ "Европейчета"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
1201333
ЦДГ № 13 "Детски Свят"целодневна детска градинаЛомМонтанаОбщинско
1301565
ОДЗ "Здравец"целодневна детска градинаБрациговоПазарджикОбщинско
1305205
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаЗвъничевоПазарджикОбщинско
1500640
ЦДГ"Теменуга"целодневна детска градинаОбноваПлевенОбщинско
1711616
ЦДГ "Слънчо"целодневна детска градинаБисерциРазградОбщинско
2100206
ЦДГ - Банитецелодневна детска градинаБанитеСмолянОбщинско
2101014
ЦДГ "ЗВЪНЧЕ"целодневна детска градинаЗмеицаСмолянОбщинско
2303070
ЦДГ"Кокичe"целодневна детска градинаРавно полеСофия-областОбщинско
2304069
ЦДГ "Пчелица"целодневна детска градинаМусачевоСофия-областОбщинско
2304721
ЦДГцелодневна детска градинаСвогеСофия-областОбщинско
2410605
ЦДГ"Радост"целодневна детска градинаОсетеновоСтара ЗагораОбщинско
2410816
ОДЗ 26,"Лилия" - Хрищеницелодневна детска градинаХрищениСтара ЗагораОбщинско
2700261
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаРужицаШуменОбщинско
2700270
ЦДГ "Зорница"целодневна детска градинаНикола КозлевоШуменОбщинско
2822145
ЦДГ"Здравец"целодневна детска градинаБоляровоЯмболОбщинско
101013
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаВаклиновоБлагоевградОбщинско
200660
ЦДГцелодневна детска градинаТънковоБургасОбщинско
200950
ЦДГцелодневна детска градинаВресовоБургасОбщинско
201257
ЦДГ "Ален мак"целодневна детска градинаСлавянциБургасОбщинско
301116
ЦДГцелодневна детска градинаСамоводенеВелико ТърновоОбщинско
2100142
УО "Васил Димитров"самостоятелно общежитие / интернатСмолянСмолянОбщинско
1100323
Ученическо общежитиесамостоятелно общежитие / интернатЛовечЛовечОбщинско
500127
ГУОсамостоятелно общежитие / интернатВидинВидинОбщинско
1306234
Средношколско общежитиесамостоятелно общежитие / интернатПазарджикПазарджикОбщинско
1836008
ОБЩЕЖИТИЕ ЗА СРЕДНОШКОЛЦИсамостоятелно общежитие / интернатРусеРусеОбщинско
400170
СО М.Колонисамостоятелно общежитие / интернатВарнаВарнаОбщинско
104253
Общежитиесамостоятелно общежитие / интернатСанданскиБлагоевградОбщинско
1702638
ОС гр. Разградсамостоятелно общежитие / интернатРазградРазградОбщинско
100003
УОсамостоятелно общежитие / интернатБлагоевградБлагоевградОбщинско
1500159
ОСОсамостоятелно общежитие / интернатПлевенПлевенОбщинско
2700158
СО №2самостоятелно общежитие / интернатШуменШуменОбщинско
104707
ЦДГ "Кокиче"целодневна детска градинаБоголинБлагоевградОбщинско
200459
ЦДГцелодневна детска градинаКликачБургасОбщинско
200852
ЦДГ с. Ново Паничаревоцелодневна детска градинаНово ПаничаревоБургасОбщинско
200853
ЦДГ - с. Ясна полянацелодневна детска градинаЯсна полянаБургасОбщинско
200855
ЦДГ с. Веселиецелодневна детска градинаВеселиеБургасОбщинско
200952
ЦДГцелодневна детска градинаЛюляковоБургасОбщинско
200953
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаПросеникБургасОбщинско
200955
ЦДГцелодневна детска градинаРъжицаБургасОбщинско
200956
ЦДГцелодневна детска градинаЧерешаБургасОбщинско
200957
ЦДГцелодневна детска градинаЯбълчевоБургасОбщинско
200960
ЦДГцелодневна детска градинаСняговоБургасОбщинско
200961
ЦДГцелодневна детска градинаДобра полянаБургасОбщинско
201055
ЦДГцелодневна детска градинаЗидаровоБургасОбщинско
201057
ЦДГцелодневна детска градинаРавна гораБургасОбщинско
201060
ЦДГцелодневна детска градинаКрушевецБургасОбщинско
201352
ОДЗ"Делфинче"целодневна детска градинаАхтополБургасОбщинско
301117
ЦДГ "Мечо Пух"целодневна детска градинаБеляковецВелико ТърновоОбщинско
301118
ЦДГцелодневна детска градинаШемшевоВелико ТърновоОбщинско
301121
ЦДГцелодневна детска градинаВодолейВелико ТърновоОбщинско
301124
ЦДГцелодневна детска градинаБалванВелико ТърновоОбщинско
301125
ЦДГцелодневна детска градинаПрисовоВелико ТърновоОбщинско
301303
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаКонстантинВелико ТърновоОбщинско
301610
ЦДГ "Детски свят"целодневна детска градинаДолна ЛипницаВелико ТърновоОбщинско
301612
ЦДГ Дъскотцелодневна детска градинаДъскотВелико ТърновоОбщинско
301614
ЦДГцелодневна детска градинаКараисенВелико ТърновоОбщинско
301616
ЦДГ "Райна Княгиня"целодневна детска градинаНеданВелико ТърновоОбщинско
301618
ЦДГ "Буратино"целодневна детска градинаСтамболовоВелико ТърновоОбщинско
301818
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаЦаревецВелико ТърновоОбщинско
400201
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаАвренВарнаОбщинско
400402
ЧДГ"Морско конче"целодневна детска градинаВарнаВарнаЧастно
403554
ЧЦДГ "Мелита"целодневна детска градинаВарнаВарнаЧастно
403556
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаЦаревциВарнаОбщинско
500130
ЦДГ № 4 "В. Левски"целодневна детска градинаВидинВидинОбщинско
500144
ЦДГ "Чучулига"целодневна детска градинаГрадецВидинОбщинско
500303
ЦДГ "Йонка Маркова"целодневна детска градинаБойницаВидинОбщинско
500304
ЦДГ "Филип Гюров"целодневна детска градинаРабровоВидинОбщинско
500803
ЦДГцелодневна детска градинаМакрешВидинОбщинско
500804
ЦДГ "Юрий Гагарин"целодневна детска градинаРаковицаВидинОбщинско
501005
ОДЗ "Изгрев"целодневна детска градинаРужинциВидинОбщинско
501006
ЦДГ "Палавници"целодневна детска градинаДреновецВидинОбщинско
501008
ЦДГ "Щурче"целодневна детска градинаБело полеВидинОбщинско
501009
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаЧерно полеВидинОбщинско
501103
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаЧупренеВидинОбщинско
501104
ЦДГ "Христо Ботев"целодневна детска градинаГорни ЛомВидинОбщинско
609172
ЦДГ"Калинка"целодневна детска градинаЛипницаВрацаОбщинско
701360
ЦДГ - с.Дамяновоцелодневна детска градинаДамяновоГабровоОбщинско
701361
ЦДГ"Снежанка"-с.Душевоцелодневна детска градинаДушевоГабровоОбщинско
701363
ЦДГ - с.Крамолинцелодневна детска градинаКрамолинГабровоОбщинско
701368
ЦДГ-с.Стокитецелодневна детска градинаСтокитеГабровоОбщинско
800220
ЦДГцелодневна детска градинаКрушариДобричОбщинско
800261
ЦДГцелодневна детска градинаДончевоДобричОбщинско
800262
ЦДГцелодневна детска градинаБатовоДобричОбщинско
909161
ЦДГ " Вела Пеева "целодневна детска градинаБойноКърджалиОбщинско
909164
ЦДГ "Знаме на мира"целодневна детска градинаЧиликКърджалиОбщинско
909171
ЦДГ "Детски рай"целодневна детска градинаСолищеКърджалиОбщинско
909218
ЦДГ"Св.Св.Кирил и Методийцелодневна детска градинаГорно ПраховоКърджалиОбщинско
909219
ЦДГ"Св.Св.Кирил и Методийцелодневна детска градинаПадинаКърджалиОбщинско
909220
ЦДГ"Вела Пеева"целодневна детска градинаЖълтушаКърджалиОбщинско
909430
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаДобромирциКърджалиОбщинско
909713
ЦДГ "Йордан Йовков"целодневна детска градинаЖитницаКърджалиОбщинско
1201361
ЦДГ с. Замфировоцелодневна детска градинаЗамфировоМонтанаОбщинско
1201380
ЦДГ "Патиланци"целодневна детска градинаВълчедръмМонтанаОбщинско
1201399
ОДЗ "Слънчева дъга"целодневна детска градинаМедковецМонтанаОбщинско
1300008
ЦДГ-Алекоцелодневна детска градинаАлеко КонстантиновоПазарджикОбщинско
1301037
ЦДГ с.Козарскоцелодневна детска градинаКозарскоПазарджикОбщинско
1301076
ЦДГ "ЗДРАВЕЦ"целодневна детска градинаРадиловоПазарджикОбщинско
1304808
"КАТЯ ВАНЧЕВА"целодневна детска градинаФотиновоПазарджикОбщинско
1306667
ЦДГ "Еделвайс"целодневна детска градинаКапитан ДимитриевоПазарджикОбщинско
1403290
ЦДГ към ОУ "Отец Паисий"целодневна детска градинаЯрджиловциПерникОбщинско
1500161
ЦДГ "МИР" с.Коиловцицелодневна детска градинаКоиловциПлевенОбщинско
1500164
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаМечкаПлевенОбщинско
1500196
ЦДГ "Иглика"целодневна детска градинаБеглежПлевенОбщинско
1500198
ЦДГ "Лилия"целодневна детска градинаБрестовецПлевенОбщинско
1500199
ЦДГ "Пчелица"целодневна детска градинаВърбицаПлевенОбщинско
1500311
ЦДГцелодневна детска градинаВълчитрънПлевенОбщинско
1500312
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаЗгалевоПлевенОбщинско
1500314
ЦДГцелодневна детска градинаКаменецПлевенОбщинско
1500315
ЦДГ Здравеццелодневна детска градинаОдърнеПлевенОбщинско
1500812
ЦДГ "Детска радост"целодневна детска градинаМилковицаПлевенОбщинско
1500814
ОДЗ"Щастливо детство"целодневна детска градинаБрестПлевенОбщинско
1500817
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаСомовитПлевенОбщинско
1500819
ЦДГ"Здравец"целодневна детска градинаШияковоПлевенОбщинско
1500822
ЦДГ "Васил Левски"целодневна детска градинаДолни ВитПлевенОбщинско
1500941
ЦДГ "Кокиче"целодневна детска градинаКрушовенеПлевенОбщинско
1500943
ЦДГ "Божур"целодневна детска градинаБожурицаПлевенОбщинско
1501015
ЦДГ- № 2целодневна детска градинаНикополПлевенОбщинско
1501018
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаЧерковицаПлевенОбщинско
1501019
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаДрагаш войводаПлевенОбщинско
1501020
ЦДГ "Г.Иванов"целодневна детска градинаНоваченеПлевенОбщинско
1501022
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаМуселиевоПлевенОбщинско
1501023
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаДебовоПлевенОбщинско
1501024
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаБацова махалаПлевенОбщинско
1600134
ЦДГцелодневна детска градинаГолям чардакПловдивОбщинско
1600374
ЦДГ "Роза"целодневна детска градинаСтаро ЖелезареПловдивОбщинско
1600375
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаПаничериПловдивОбщинско
1600376
ЦДГ"Чайка"с.Староселцелодневна детска градинаСтароселПловдивОбщинско
1690740
ДЦДГ"Кокиче"целодневна детска градинаПловдивПловдивДържавно
1711105
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаОстровоРазградОбщинско
1711106
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаВеселецРазградОбщинско
1712616
ЦДГ "Здравец"целодневна детска градинаГецовоРазградОбщинско
1712621
ЦДГ "Иглика"целодневна детска градинаОсенецРазградОбщинско
1712624
ЦДГ "Георги Димитров"целодневна детска градинаБлагоевоРазградОбщинско
1712626
ЦДГ "М.Палаузов"целодневна детска градинаКиченицаРазградОбщинско
1712630
ЦДГ "6-те ястребинчета"целодневна детска градинаЛипникРазградОбщинско
1712634
ЦДГ "Гълъбче"целодневна детска градинаТопчииРазградОбщинско
1828013
ЦДГ "Славейче"-Новградцелодневна детска градинаНовградРусеОбщинско
2004129
ЦДГ "Диляна"целодневна детска градинаТрапокловоСливенОбщинско
2100422
ЦДГ "Катя Ванчева"целодневна детска градинаГрохотноСмолянОбщинско
2100613
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаЕрма рекаСмолянОбщинско
2100809
Ц Д Г "Възраждане"целодневна детска градинаРудоземСмолянОбщинско
2100813
ЦДГ-"Пловдивци"целодневна детска градинаПловдивциСмолянОбщинско
2100814
ЦДГ Слънцецелодневна детска градинаРибницаСмолянОбщинско
2202670
ЧДГ "ЛИДИ"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202682
ЧДГ Слънчова премянацелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202767
ЧЦДГ " Елхица"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2202786
ЦДГ № 41целодневна детска градинаМърчаевоСофия-градОбщинско
2211752
ЧДГ "Алиса"целодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2212653
ЧЦДГ ЗАМЪКЪТцелодневна детска градинаСофияСофия-градЧастно
2300003
ЧДГполудневна детска градинаКостинбродСофия-областЧастно
2300023
ЦДГцелодневна детска градинаВладо ТричковСофия-областОбщинско
2300038
ЦДГцелодневна детска градинаТомпсънСофия-областОбщинско
2300061
ЦДГцелодневна детска градинаЛакатникСофия-областОбщинско
2302360
ОДЗ "Слънце"целодневна детска градинаОсиковицаСофия-областОбщинско
2303483
ЦДГцелодневна детска градинаСвидняСофия-областОбщинско
2303896
ЦДГ"ДЕТЕЛИНА"целодневна детска градинаДраговищицаСофия-областОбщинско
2307019
ЦДГ"МИКИ МАУС"целодневна детска градинаАлдомировциСофия-областОбщинско
2307509
ОДЗ "Зора"целодневна детска градинаНоваченеСофия-областОбщинско
2410501
ЦДГ"Изворче"целодневна детска градинаБял изворСтара ЗагораОбщинско
2410504
ЦДГцелодневна детска градинаОпанСтара ЗагораОбщинско
2410601
Ц.Д.Г."Славейче"целодневна детска градинаГабаревоСтара ЗагораОбщинско
2410603
ЦДГ"Незабравка"целодневна детска градинаТъжаСтара ЗагораОбщинско
2410604
ЦДГ"Еделвайс"целодневна детска градинаМаноловоСтара ЗагораОбщинско
2410610
ЦДГ"Радост"целодневна детска градинаТурияСтара ЗагораОбщинско
2410905
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаЗетьовоСтара ЗагораОбщинско
2411101
ЦДГ "Т. Недина"Паничеревоцелодневна детска градинаПаничеревоСтара ЗагораОбщинско
2411102
ЦДГ"Весела дружинка"Конарцелодневна детска градинаКонареСтара ЗагораОбщинско
2608002
ЦДГ" Лиляна Димитрова "целодневна детска градинаМаджаровоХасковоОбщинско
2611012
ЦДГ " Иглика "целодневна детска градинаСинаповоХасковоОбщинско
2700004
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаПлискаШуменОбщинско
2700028
ЦДГ "Щурче"целодневна детска градинаТушовицаШуменОбщинско
2700066
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаКаспичанШуменОбщинско
2700081
ЦДГ "Осми март"целодневна детска градинаГрадищеШуменОбщинско
2700094
ЦДГ "Славейче"целодневна детска градинаСалмановоШуменОбщинско
2700095
ЦДГ "Мадарски конник"целодневна детска градинаМадараШуменОбщинско
2700098
ЦДГ №22 "Иглика"целодневна детска градинаКоньовецШуменОбщинско
2700141
ЦДГ "Калинка"целодневна детска градинаСтруиноШуменОбщинско
2700151
ЦДГ "Синчец"целодневна детска градинаСтоян МихайловскиШуменОбщинско
2700171
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаЧерноглавциШуменОбщинско
2700208
ЦДГ "Червена шапчица"целодневна детска градинаЗагоричеШуменОбщинско
2700276
ЦДГ "Ален мак"целодневна детска градинаМарковоШуменОбщинско
2700277
ЦДГ "Червената шапчица"целодневна детска градинаКосовоШуменОбщинско
2700279
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаРишШуменОбщинско
200299
Теменугацелодневна детска градинаРавнецБургасОбщинско
301304
ЦДГ "Приказен свят"целодневна детска градинаМайскоВелико ТърновоОбщинско
301305
ЦДГ "Мир" с. Палицицелодневна детска градинаПалициВелико ТърновоОбщинско
1101704
ОДЗцелодневна детска градинаУгърчинЛовечОбщинско
1201328
ЦДГ №6 "В. Пишурка"целодневна детска градинаЛомМонтанаОбщинско
1690213
ЦДГ Родинацелодневна детска градинаПловдивПловдивОбщинско
1900325
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаОкоршСилистраОбщинско
1900330
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаПаисиевоСилистраОбщинско
1900334
ЦДГ "Пролет"целодневна детска градинаМежденСилистраОбщинско
1900346
ЦДГ "Слънце"целодневна детска градинаРазделСилистраОбщинско
2100165
ЦДГ с.Търънцелодневна детска градинаТърънСмолянОбщинско
2410103
ЦДГ "Боряна"целодневна детска градинаПартизанинСтара ЗагораОбщинско
2520917
ЦДГ с.Врани концелодневна детска градинаВрани конТърговищеОбщинско
2609007
ЦДГ "Звездичка"целодневна детска градинаСтамболовоХасковоОбщинско
2700168
ЦДГ "Снежанка"целодневна детска градинаИзгревШуменОбщинско
2700177
ЦДГ №34 "Пролетна дъга"целодневна детска градинаШуменШуменОбщинско
200152
ЦДГ ,,Калина Малина"целодневна детска градинаАйтосБургасОбщинско
400212
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаИзворскоВарнаОбщинско
609113
ОДЗ "Българче"целодневна детска градинаВрацаВрацаОбщинско
609153
ЦДГ "Калина Малина"целодневна детска градинаРакевоВрацаОбщинско
609173
ОДЗ "Здравец"целодневна детска градинаКрушовицаВрацаОбщинско
800226
ЦДГ-с. Честименскоцелодневна детска градинаЧестименскоДобричОбщинско
909159
ГДГ "Щастие"целодневна детска градинаЧифликКърджалиОбщинско
1201383
ЦДГ "Мечо Пух" с филиалцелодневна детска градинаЗлатияМонтанаОбщинско
1500639
ОДЗ"Люляк"целодневна детска градинаМалчикаПлевенОбщинско
1711612
ЦДГ "Щ-во детство"целодневна детска градинаСеславРазградОбщинско
1900105
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаАлфатарСилистраОбщинско
2100418
ОДЗ "Изворче"целодневна детска градинаДевинСмолянОбщинско
2100423
ЦДГ "Радост"целодневна детска градинаГьовренСмолянОбщинско
609157
ЦДГ №1 с базицелодневна детска градинаМездраВрацаОбщинско
609189
ОДЗ " Славейче " и филиалцелодневна детска градинаХайрединВрацаОбщинско
800228
ЦДГ-с. Зърневоцелодневна детска градинаЗърневоДобричОбщинско
909711
Целодневна детска градинацелодневна детска градинаКомунигаКърджалиОбщинско
1305516
ЦДГ"Радост"целодневна детска градинаНова махалаПазарджикОбщинско
1900611
ЦДГ "Щастливо детство"целодневна детска градинаСитовоСилистраОбщинско
2500931
ЦДГ"Първи юни" с.Руеццелодневна детска градинаРуецТърговищеОбщинско
609167
ОДЗс базицелодневна детска градинаЗвериноВрацаОбщинско
100403
ОДЗ "Джани Родари"целодневна детска градинаГоце ДелчевБлагоевградОбщинско
301804
ОДЗ "Детски свят"целодневна детска градинаСвищовВелико ТърновоОбщинско
609177
ОДЗ "Мир"целодневна детска градинаСелановциВрацаОбщинско
1821004
ОДЗ "Славейче"целодневна детска градинаБоровоРусеОбщинско
500412
ЦДГ "Валентина Терешкова"целодневна детска градинаГъмзовоВидинОбщинско
609169
ОДЗ№3"Детелина"целодневна детска градинаМизияВрацаОбщинско
800224
ЦДГ-с. Божанцелодневна детска градинаБожанДобричОбщинско
2852123
ОДЗ с. Кукоревоцелодневна детска градинаКукоревоЯмболОбщинско
1822011
ОДЗ "Стадиона"целодневна детска градинаБялаРусеОбщинско
609181
ЦДГ "Вълшебно детство"целодневна детска градинаРоманВрацаОбщинско
1900569
ЦДГ "Детелина"целодневна детска градинаПрофесор ИширковоСилистраОбщинско
400222
ЦДГ "Първи юни"целодневна детска градинаБялаВарнаОбщинско
2500933
ЦДГ "МИР"целодневна детска градинаТърновцаТърговищеОбщинско
2304158
ОДЗ "Детелина"целодневна детска градинаБожурищеСофия-областОбщинско
609150
ОДЗ "Славейче"целодневна детска градинаКриводолВрацаОбщинско
2500924
ЦДГ "ПЪРВИ ЮНИ"целодневна детска градинаМакариополскоТърговищеОбщинско
800078
УОсамостоятелно общежитие / интернатГенерал ТошевоДобричОбщинско
106001
ОУИсамостоятелно общежитие / интернатБлагоевградБлагоевградОбщинско
800030
Ученическо общежитиесамостоятелно общежитие / интернатДобричДобричОбщинско
2601040
ОУОсамостоятелно общежитие / интернатХасковоХасковоОбщинско
602070
Средношколско общежитиесамостоятелно общежитие / интернатВрацаВрацаОбщинско
909517
СУОсамостоятелно общежитие / интернатКрумовградКърджалиОбщинско
909142
КУО "Родопи"самостоятелно общежитие / интернатКърджалиКърджалиОбщинско
2700400
СО "Младост"самостоятелно общежитие / интернатШуменШуменОбщинско
1403298
Ученическо общежитиесамостоятелно общежитие / интернатПерникПерникОбщинско
1701616
Общежитие - Кубратсамостоятелно общежитие / интернатКубратРазградОбщинско
1900525
ООС "Младост"самостоятелно общежитие / интернатСилистраСилистраОбщинско
201213
ОДК - Сунгурлареизвънучилищни педагогически учрежденияСунгурлареБургасОбщинско
1000014
УСШизвънучилищни педагогически учрежденияСапарева баняКюстендилОбщинско
1100325
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияЛовечЛовечОбщинско
1500160
УСШизвънучилищни педагогически учрежденияПлевенПлевенОбщинско
200713
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияПомориеБургасОбщинско
1301580
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияВелинградПазарджикОбщинско
2100609
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияЗлатоградСмолянОбщинско
400169
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияАксаковоВарнаОбщинско
2000156
Детски комплекс извънучилищни педагогически учрежденияСливенСливенОбщинско
400050
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияВарнаВарнаОбщинско
1702636
ЦРДизвънучилищни педагогически учрежденияРазградРазградОбщинско
909516
ОДК-Крумовградизвънучилищни педагогически учрежденияКрумовградКърджалиОбщинско
1000560
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияКюстендилКюстендилОбщинско
1836007
ЦУТНТизвънучилищни педагогически учрежденияРусеРусеОбщинско
2100144
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияСмолянСмолянОбщинско
1301429
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияПанагюрищеПазарджикОбщинско
2204708
НДДизвънучилищни педагогически учрежденияСофияСофия-градДържавно
1300003
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияПещераПазарджикОбщинско
1701718
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияЛозницаРазградОбщинско
106004
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияБлагоевградБлагоевградОбщинско
1500157
ЦУТНТизвънучилищни педагогически учрежденияПлевенПлевенОбщинско
1702637
УСШ "Р. Бухтев"извънучилищни педагогически учрежденияРазградРазградОбщинско
800331
ЦРДизвънучилищни педагогически учрежденияГенерал ТошевоДобричОбщинско
1208008
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияВършецМонтанаОбщинско
800088
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияКаварнаДобричОбщинско
1602990
ОбЦРДизвънучилищни педагогически учрежденияСтамболийскиПловдивОбщинско
2100912
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияЧепелареСмолянОбщинско
1601330
ЦРДизвънучилищни педагогически учрежденияСопотПловдивОбщинско
500408
ЦРДизвънучилищни педагогически учрежденияБреговоВидинОбщинско
400175
НАОП "Н.Коперник"извънучилищни педагогически учрежденияВарнаВарнаОбщинско
1403663
одкизвънучилищни педагогически учрежденияРадомирПерникОбщинско
2811801
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияЯмболЯмболОбщинско
400322
ОДК"Андрей Германов"извънучилищни педагогически учрежденияДългополВарнаОбщинско
2700164
УСШ "Хан Крум"извънучилищни педагогически учрежденияШуменШуменОбщинско
2224707
УСШ "София"извънучилищни педагогически учрежденияСофияСофия-градОбщинско
2831804
ОбДКизвънучилищни педагогически учрежденияЕлховоЯмболОбщинско
200610
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияНесебърБургасОбщинско
600109
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияМизияВрацаОбщинско
1836009
У С Шизвънучилищни педагогически учрежденияРусеРусеОбщинско
1403240
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияПерникПерникОбщинско
2400295
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияКазанлъкСтара ЗагораОбщинско
400172
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияПровадияВарнаОбщинско
1834004
ОДК "Д-р Димитър Пангелов"извънучилищни педагогически учрежденияДве могилиРусеОбщинско
2700115
Общински детски комплексизвънучилищни педагогически учрежденияНови пазарШуменОбщинско
2100417
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияДевинСмолянОбщинско
1900519
Ресурсен центърресурсен центърСилистраСилистраДържавно
1100500
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияТетевенЛовечОбщинско
2000218
ЦРДизвънучилищни педагогически учрежденияКотелСливенОбщинско
106002
МУЦТПОМУЦТПОБлагоевградБлагоевградОбщинско
1501010
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияНикополПлевенОбщинско
1500738
ДКизвънучилищни педагогически учрежденияБеленеПлевенОбщинско
1500156
МУЦТПОМУЦТПОПлевенПлевенОбщинско
2401192
МУЦТПО,ЧирпанМУЦТПОЧирпанСтара ЗагораОбщинско
2851803
ОЦИИДизвънучилищни педагогически учрежденияКабилеЯмболОбщинско
1690158
МУЦТПОМУЦТПОПловдивПловдивОбщинско
1300134
ДКизвънучилищни педагогически учрежденияБеловоПазарджикОбщинско
1201025
ОДК " Ние, врабчетата"извънучилищни педагогически учрежденияМонтанаМонтанаОбщинско
1300001
Ресурсен центърресурсен центърПазарджикПазарджикДържавно
300622
ДКизвънучилищни педагогически учрежденияПавликениВелико ТърновоОбщинско
300915
ОбДКизвънучилищни педагогически учрежденияСтражицаВелико ТърновоОбщинско
104031
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияПетричБлагоевградОбщинско
2700401
Център за работа с децаизвънучилищни педагогически учрежденияКаспичанШуменОбщинско
600118
ОДК "Людмила Живкова"извънучилищни педагогически учрежденияОряховоВрацаОбщинско
600001
ЦРДизвънучилищни педагогически учрежденияВрацаВрацаОбщинско
400401
ЛЦлогопедичен центърВарнаВарнаОбщинско
2811803
НАОПизвънучилищни педагогически учрежденияЯмболЯмболОбщинско
800110
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияШаблаДобричОбщинско
700124
НАОП - Габровоизвънучилищни педагогически учрежденияГабровоГабровоОбщинско
1367140
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияПазарджикПазарджикОбщинско
1207008
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияВълчедръмМонтанаОбщинско
1836011
Ресурсен центърресурсен центърРусеРусеДържавно
909204
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияАрдиноКърджалиОбщинско
700328
ДК "Й.Йовков"-Севлиевоизвънучилищни педагогически учрежденияСевлиевоГабровоОбщинско
1500158
ЦРДизвънучилищни педагогически учрежденияПлевенПлевенОбщинско
2304290
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияИхтиманСофия-областОбщинско
1900527
НАОизвънучилищни педагогически учрежденияСилистраСилистраОбщинско
2500806
ОДК-Търговищеизвънучилищни педагогически учрежденияТърговищеТърговищеОбщинско
1000093
РЦПИОВДУСОПресурсен центърКюстендилКюстендилДържавно
300138
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияВелико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
1702635
ЦУТНТ - Разградизвънучилищни педагогически учрежденияРазградРазградОбщинско
909313
ОДК-ДЖЕБЕЛизвънучилищни педагогически учрежденияДжебелКърджалиОбщинско
909614
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияМомчилградКърджалиОбщинско
600718
ДКизвънучилищни педагогически учрежденияМездраВрацаОбщинско
1309396
Детски комплексизвънучилищни педагогически учрежденияСептемвриПазарджикОбщинско
909144
ОДК - гр. Кърджалиизвънучилищни педагогически учрежденияКърджалиКърджалиОбщинско
909143
АО "Славей Златев"извънучилищни педагогически учрежденияКърджалиКърджалиОбщинско
2602028
НАОП "Дж. Бруно"извънучилищни педагогически учрежденияДимитровградХасковоОбщинско
1701618
ОДКизвънучилищни педагогически учрежденияКубратРазградОбщинско
1202014
Център за работа с децаизвънучилищни педагогически учрежденияБерковицаМонтанаОбщинско
1690180
РЦПИОВДУСОП - Пловдивресурсен центърПловдивПловдивДържавно
2500805
РЦПИОВДУСОПресурсен центърТърговищеТърговищеДържавно
400400
Ресурсен центърресурсен центърВарнаВарнаДържавно
800324
РЦПИОВДУСОПресурсен центърДобричДобричДържавно
2216715
ДЛЦлогопедичен центърСофияСофия-градДържавно
1600190
ОДК - "Васил Левски"извънучилищни педагогически учрежденияАсеновградПловдивОбщинско
2100168
РЦ ПИОВДУСОПресурсен центърСмолянСмолянДържавно
600080
ОДК - Козлодуйизвънучилищни педагогически учрежденияКозлодуйВрацаОбщинско
1201031
РЦПИОВДУСОПресурсен центърМонтанаМонтанаДържавно
1100337
РЦПИОВДУСОПресурсен центърЛовечЛовечДържавно
2300014
РЦПИОВДУСОП -СОФИЯ ОБЛАСТресурсен центърСофияСофия-градДържавно
600006
ОДК "Маша Белмустакова"извънучилищни педагогически учрежденияБорованВрацаОбщинско
909170
Ресурсен центърресурсен центърКърджалиКърджалиДържавно
700125
Ресурсен центърресурсен центърГабровоГабровоДържавно
2811612
РЦПИОВДУСОПресурсен центърЯмболЯмболДържавно
109171
Ресурсен центърресурсен центърБлагоевградБлагоевградДържавно
1702639
ресурсен центърресурсен центърРазградРазградДържавно
2206716
Ресурсен център ПИОВДУСОПресурсен центърСофияСофия-градДържавно
2000159
РЦПИОВДУСОПресурсен центърСливенСливенДържавно
2700200
РЦЗПИОВДУСОПресурсен центърШуменШуменДържавно
200202
РЕСУРСЕН ЦЕНТЪРресурсен центърБургасБургасДържавно
2400170
Ресурсен център-Ст Загораресурсен центърСтара ЗагораСтара ЗагораДържавно
300404
СОУ "Св.св.Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)ЗлатарицаВелико ТърновоОбщинско
2400133
XII ОУ "Стефан Караджа "основно (І - VІІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
1500117
ОУ"Хр Ботев"основно (І - VІІІ клас)МечкаПлевенОбщинско
2000136
ОУ "Н. Геров"основно (І - VІІІ клас)ГавраиловоСливенОбщинско
1100804
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ОрешенеЛовечОбщинско
1100803
ОУ "Любен Каравелов"основно (І - VІІІ клас)Златна ПанегаЛовечОбщинско
1500125
ОУ"Христо Ботев"основно с (присъединена) група в детска градинаПелишатПлевенОбщинско
2404109
ІОУ,Гълъбовоосновно (І - VІІІ клас)ГълъбовоСтара ЗагораОбщинско
2831524
ОУ "Св. П. Хилендарски"основно с (присъединена) група в детска градинаЕлховоЯмболОбщинско
2400107
СОУ "Иван Вазов"СОУ (І - ХІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
1500136
СОУ"Хр.Смирненски"СОУ (І - ХІІ клас)ПлевенПлевенОбщинско
200919
ОУ " Д-р П. Берон"основно с (присъединена) група в детска градинаРазбойнаБургасОбщинско
2214015
15 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2101006
ОУ" В. ЛЕВСКИ"основно с (присъединена) група в детска градинаЧавдарСмолянОбщинско
400117
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)МихаличВарнаОбщинско
1205001
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)РасовоМонтанаОбщинско
1602504
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)СтрямаПловдивОбщинско
1301222
НУ "Отец Паисий"начално (І - ІV клас)ПазарджикПазарджикОбщинско
1690244
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
2217151
НСОУ "София"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градДържавно
400037
СОУ "Любен Каравелов"СОУ (І - ХІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
1302025
ОУ "Христо Ботев"основно с (присъединена) група в детска градинаБратаницаПазарджикОбщинско
2309321
ОУ"Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ВидрареСофия-областОбщинско
400119
ОУ "Св.И.Рилски"основно (І - VІІІ клас)ЧервенциВарнаОбщинско
2603001
НУ "Отец Паисий"начално (І - ІV клас)ХарманлиХасковоОбщинско
400011
ОУ"Йордан Йовков"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
909310
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)УстренКърджалиОбщинско
2403102
ОУ "Христо Ботев" с. Оризовоосновно (І - VІІІ клас)ОризовоСтара ЗагораОбщинско
2000301
НУ "Св.П. Хилендарски"начално (І - ІV клас)Нова ЗагораСливенОбщинско
1203512
І ОУ "Никола Първанов"основно (І - VІІІ клас)ЛомМонтанаОбщинско
1209007
ОУ "Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ЗамфирМонтанаОбщинско
400165
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЧерневоВарнаОбщинско
1301891
ОУ "Св.Св.Кирил и Методийосновно (І - VІІІ клас)ВетренПазарджикОбщинско
1500908
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ОреховицаПлевенОбщинско
2841535
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ЗимницаЯмболОбщинско
1209010
ОУ "Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)Сталийска махалаМонтанаОбщинско
2206113
113. СОУ "Сава Филаретов"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2308842
ОБУ"Д-Р Петър Берон"болничноМомин проходСофия-областДържавно
1302299
ОУ"К.Честименски"основно с (присъединена) група в детска градинаПищиговоПазарджикОбщинско
2212103
103 -то ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2221093
93 СОУ "Ал. Теодоров - Балан"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2409143
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)Горно СахранеСтара ЗагораОбщинско
400010
ОУ"Св. Иван Рилски"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
1500206
ОУ "Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)ГлаваПлевенОбщинско
1600704
НУ "Св.Св. Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)БорецПловдивОбщинско
2000110
6 ОУосновно (І - VІІІ клас)СливенСливенОбщинско
2307612
НУ"Петър Берон"начално (І - ІV клас)СамоковСофия-областОбщинско
2308828
ОУ " Св. Иван Рилски "основно (І - VІІІ клас)ИскрецСофия-областОбщинско
1690247
СОУ "Н. Геров"СОУ (І - ХІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
2201505
ЧНУ с РЧЕО "Фоти"начално (І - ІV клас)СофияСофия-градЧастно
2304051
НУ "Д-р Петър Берон"начално (І - ІV клас)СвогеСофия-областОбщинско
2811514
ОУ "Д-р Петър Берон"ОУ с професионални паралелкиЯмболЯмболОбщинско
300144
ЧНУИ "Димитър Екимов"начално (І - ІV клас)РусаляВелико ТърновоЧастно
400134
ОУ "Св. св. Кирил и Методий"основно с (присъединена) група в детска градинаСтаро ОряховоВарнаОбщинско
1600105
ОУ "Н. Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)АсеновградПловдивОбщинско
1690242
НУ "Кирил Нектариев"начално (І - ІV клас)ПловдивПловдивОбщинско
1690245
ОУ "Д. Дебелянов"основно (І - VІІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
1690246
ОУ "Пенчо Славейков"ОУ с професионални паралелкиПловдивПловдивОбщинско
1690444
ОУ "П. Волов"основно (І - VІІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
2000112
8 ОУосновно (І - VІІІ клас)СливенСливенОбщинско
2202152
152. ОУ Св.Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)МърчаевоСофия-градОбщинско
2811506
ОУ "Й.Йовков" - Ямболосновно (І - VІІІ клас)ЯмболЯмболОбщинско
2841534
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)СтралджаЯмболОбщинско
200204
НУ"Д-р П.БЕРОН"начално с (присъединена) група в детска градинаРудникБургасОбщинско
200216
ОУ "Васил Левски" - Бургасосновно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
400005
ОУ "Васил Априлов"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400036
СОУ "Елин Пелин"СОУ (І - ХІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400126
СОУ "В. Левски"СОУ (І - ХІІ клас)Долни чифликВарнаОбщинско
403536
ІІІ ОУ "А. Кънчев"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
403538
ІІ СОУ "Неофит Бозвели"СОУ (І - ХІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
403543
Второ ОУ "Н.Й.Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
1208000
НУ "Васил Левски"начално с (присъединена) група в детска градинаВършецМонтанаОбщинско
1301514
ОУ "Иван Вазов"основно с (присъединена) група в детска градинаПашовиПазарджикОбщинско
1302453
ОУ "Св. Климент Охридски"основно с (присъединена) група в детска градинаАлеко КонстантиновоПазарджикОбщинско
1403208
XIII ОУосновно (І - VІІІ клас)ПерникПерникОбщинско
2000150
ОУ "Св. П. Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)ТополчанеСливенОбщинско
2000303
ОУ "Хр. Смирненски"основно (І - VІІІ клас)Нова ЗагораСливенОбщинско
2204067
67. ОУ "Васил Друмев"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2204136
136. ОУ "Любен Каравелов"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2208135
135. СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2209142
142. ОУ "Веселин Ханчев"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2212033
33 ОУ "Санкт-Петербург"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2400105
СОУ "Христо Смирненски"СОУ (І - ХІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2400123
ІІ ОУ - Стара Загораосновно (І - VІІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2401182
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно с (присъединена) група в детска градинаЧирпанСтара ЗагораОбщинско
200206
ОУ "СВ. КНЯЗ БОРИС І"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200232
СОУ "К. Петканов"СОУ (І - ХІІ клас)БургасБургасОбщинско
200405
ОУ "П. Р. Славейков"основно (І - VІІІ клас)КарнобатБургасОбщинско
400001
НУ "Васил Левски"начално с (присъединена) група в детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400012
ОУ"Константин Арабаджиев"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400018
ОУ "Панайот Волов"основно с (присъединена) група в детска градинаВарнаВарнаОбщинско
400028
ОУ "Цар Симеон І"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400029
ОУ"Черноризец Храбър"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400030
VІІ СОУ "Найден Геров"СОУ (І - ХІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400031
VIII СОУПЧЕ "Ал. С. Пушкин"СОУ (І - ХІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400032
СОУ "Васил Друмев"СОУ (І - ХІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
403535
І ОУосновно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
800004
ОУ "Н. Й. Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)ДобричДобричОбщинско
1100615
НУ "Христо Ботев"начално (І - ІV клас)ТроянЛовечОбщинско
1202004
ІV ОУ "Г. С. Раковски"основно (І - VІІІ клас)БерковицаМонтанаОбщинско
1209004
ІV ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЛомМонтанаОбщинско
1301521
НУ "Св. св. Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)ЗлокученеПазарджикОбщинско
1302534
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ПазарджикПазарджикОбщинско
1403201
ОУ "Св. Ив. Рилски"основно (І - VІІІ клас)ПерникПерникОбщинско
1403204
9-то ОУОУ с професионални паралелкиПерникПерникОбщинско
1601305
ОУ "Райно Попович"основно (І - VІІІ клас)КарловоПловдивОбщинско
1690149
ОУ "К.Честеменски"основно (І - VІІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
1806110
ОУ "Никола Обретенов"основно (І - VІІІ клас)РусеРусеОбщинско
2000206
ОУ “Кап. П. Пармаков“основно (І - VІІІ клас)ГрадецСливенОбщинско
2000322
ОУ"Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)СъдиевоСливенОбщинско
2201078
78. СОУ "Христо Смирненски"СОУ (І - ХІІ клас)БанкяСофия-градОбщинско
2202005
5. ОУ "Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2202052
52. ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2203140
140. СОУ "Иван Богоров"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2207163
163. ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2208092
92. ОУ "Димитър Талев"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2208123
123. СОУ "Стефан СтамболовСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2209034
34. ОУ "Стою Шишков"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2210162
162 ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2211021
21СОУ "ХРИСТО БОТЕВ"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2211518
ЧОУ "Д-р Петър Берон"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2212027
27 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2212037
37 СОУ "Райна Княгиня"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2212040
40 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2213010
10 СОУ "Теодор Траянов"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2217149
149 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2220058
58 ОУ "Сергей Румянцев"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2224126
126 ОУ "П. Ю. Тодоров"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2306517
СОУ,,Св.Св.Кирил и МетодийСОУ (І - ХІІ клас)СливницаСофия-областОбщинско
2400109
ОУ"Георги Райчев"основно (І - VІІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2400134
XIII ОУ "Св.П.ХИЛЕНДАРСКИ"основно (І - VІІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2400146
НУ"Д.Благоев",СЗначално (І - ІV клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
103407
ОУ " Иван Вазов"основно с (присъединена) група в детска градинаБуковоБлагоевградОбщинско
103409
ОУ "Петър Берон"основно с (присъединена) група в детска градинаЛъжницаБлагоевградОбщинско
200404
ОУ "Хр.Смирненски"основно (І - VІІІ клас)КарнобатБургасОбщинско
200410
НУ "Христо Ботев"начално (І - ІV клас)СоколовоБургасОбщинско
300124
СОУ "Емилиян Станев"СОУ (І - ХІІ клас)Велико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
400017
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400023
ОУ "Стефан Караджа"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400039
СОУ "Пейо Кр. Яворов"СОУ (І - ХІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400090
СОУ "Св. Св. Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)ИгнатиевоВарнаОбщинско
400136
СОУ "Св.Климент Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)ДългополВарнаОбщинско
400164
ОУ "Хр.Ботев"ОУ с професионални паралелкиНиколаевкаВарнаОбщинско
403537
СОУ "Димчо Дебелянов"СОУ (І - ХІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
909106
СОУ "П. Р.Славейков"СОУ с (присъединена) група в детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
1201000
ОУ "Г. Бенковски"начално (І - ІV клас)МонтанаМонтанаОбщинско
1301368
НУ "Васил Левски"начално (І - ІV клас)СептемвриПазарджикОбщинско
1309813
ОУ "Кочо Честеменски"основно с (присъединена) група в детска градинаДинкатаПазарджикОбщинско
1403214
VІ СОУ"Св.Св."Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)ПерникПерникОбщинско
1602502
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)РаковскиПловдивОбщинско
1602503
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)РаковскиПловдивОбщинско
1602505
ОУ "Д-р Петър Берон"основно с (присъединена) група в детска градинаЧалъковиПловдивОбщинско
1602507
ОУ "Гео Милев"основно (І - VІІІ клас)БелоземПловдивОбщинско
1602904
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)СтамболийскиПловдивОбщинско
1690144
ОУ "Гео Милев"основно (І - VІІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
1690443
ОУ "Йордан Йовков"основно (І - VІІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
1690549
СОУ "Константин Величков"СОУ (І - ХІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
2000105
1 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СливенСливенОбщинско
2000149
ОУ "Х. Димитър"основно (І - VІІІ клас)СелиминовоСливенОбщинско
2000151
НУ "Хр.Ботев"начално (І - ІV клас)ЧинтуловоСливенОбщинско
2000201
СОУ "Г.С.Раковски" СОУ с (присъединена) група в детска градинаКотелСливенОбщинско
2000310
ОУ "Злати Терзиев"основно (І - VІІІ клас)БаняСливенОбщинско
2000402
СОУ "Неофит Рилски"СОУ (І - ХІІ клас)ТвърдицаСливенОбщинско
2201504
ЧОУ "Дружба"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2203070
70. ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2203074
74. СОУ "Гоце Делчев"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2209019
19. СОУ "Елин Пелин"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2209025
25. ОУ "Д-р Петър Берон"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2212090
90 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2213039
39 СОУ "П.Динеков"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2213600
ЧСОУЧП "Абрахам Линкълн"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2214101
101 СОУ "БАЧО КИРО"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2216112
112 ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2216532
ЧСОУ "УВЕКИНД"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2219042
42 ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2221501
ЧОУ Образователни технологииосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2300067
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)КостинбродСофия-областОбщинско
2300188
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ИхтиманСофия-областОбщинско
2308850
НУ"Т.Влайков"начално (І - ІV клас)ПирдопСофия-областОбщинско
2309015
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ВрачешСофия-областОбщинско
2400129
ОУ"Самара"основно (І - VІІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2400138
ОУ с. Братя Кунчевиосновно (І - VІІІ клас)Братя КунчевиСтара ЗагораОбщинско
2400140
ОУ "Иван Мирчев"основно (І - VІІІ клас)ДълбокиСтара ЗагораОбщинско
2400144
ОУ с. Хан Аспаруховоосновно (І - VІІІ клас)Хан АспаруховоСтара ЗагораОбщинско
2401178
СОУ "П.К.Яворов"ЧирпанСОУ с (присъединена) група в детска градинаЧирпанСтара ЗагораОбщинско
2401186
ОУКирил и Методий,Свободаосновно с (присъединена) група в детска градинаСвободаСтара ЗагораОбщинско
2500102
ІІ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ"основно (І - VІІІ клас)ТърговищеТърговищеОбщинско
2601009
ОУ "Н. Й. ВАПЦАРОВ"основно (І - VІІІ клас)ХасковоХасковоОбщинско
2601010
ОУ "Свети Иван Рилски"основно (І - VІІІ клас)ХасковоХасковоОбщинско
2601025
СОУ "В. Левски"СОУ (І - ХІІ клас)ХасковоХасковоОбщинско
2604001
НУ "Отец Паисий"начално (І - ІV клас)СимеоновградХасковоОбщинско
2831523
ОУ"Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ЕлховоЯмболОбщинско
700405
ООУССБЗ"Ангел Кънчев"оздравителноПлачковциГабровоДържавно
909116
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно с (присъединена) група в детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
1301980
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)СараяПазарджикОбщинско
1690544
ОУ "Д.Талев"основно (І - VІІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
1100601
ОУ "Иван Хаджийски"основно (І - VІІІ клас)ТроянЛовечОбщинско
1301234
СОУ "Димитър Гачев"СОУ с (присъединена) група в детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
2400130
Девето ОУ "В.Ханчев" Ст.Загораосновно (І - VІІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
1600104
ОУ "Петко Каравелов"основно (І - VІІІ клас)АсеновградПловдивОбщинско
2400121
СОУкъм местата за лишаване от свободаСтара ЗагораСтара ЗагораДържавно
1000039
ОУ "Св. Кл. Охридски"основно (І - VІІІ клас)ДупницаКюстендилОбщинско
300125
СОУ "Вела Благоева"СОУ (І - ХІІ клас)Велико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
300211
ОУ "Кл.Охридски"основно (І - VІІІ клас)ДрагановоВелико ТърновоОбщинско
300602
ОУ "Св.Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)ПавликениВелико ТърновоОбщинско
1600113
ОУ "Климент Охридски"основно с (присъединена) група в детска градинаЗлатовръхПловдивОбщинско
1500126
ОУ "Антон Страшимиров"основно (І - VІІІ клас)БохотПлевенОбщинско
2400139
ОУ с.Горно Ботевоосновно (І - VІІІ клас)Горно БотевоСтара ЗагораОбщинско
2400142
ОУ "От. Паисий", Калояновецосновно (І - VІІІ клас)КалояновецСтара ЗагораОбщинско
2000204
ОУ "Димитър Камбуров"основно с (присъединена) група в детска градинаСтрелциСливенОбщинско
2902101
НМУпо изкустватаСофияСофия-градДържавно
200928
ОУ "Р. Кюпчю"основно с (присъединена) група в детска градинаТопчийскоБургасОбщинско
909105
СОУ "Отец Паисий"СОУ (І - ХІІ клас)КърджалиКърджалиОбщинско
105005
ОУ"Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)БабякБлагоевградОбщинско
1501108
СОУ "Неофит Рилски"СОУ (І - ХІІ клас)КнежаПлевенОбщинско
2208028
28. СОУ "Алеко Константинов"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2401184
ОУ "В. Левски", Гитаосновно с (присъединена) група в детска градинаГитаСтара ЗагораОбщинско
2851548
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)БояджикЯмболОбщинско
1600101
ОУ "Ангел Кънчев"основно (І - VІІІ клас)АсеновградПловдивОбщинско
103009
ОУ "Димитър Талев"основно с (присъединена) група в детска градинаХвостянеБлагоевградОбщинско
1690148
ОУ "Екзарх Антим І"основно (І - VІІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
2000313
НУ "Д - р Петър Берон"начално с (присъединена) група в детска градинаКарановоСливенОбщинско
200924
ОУ "Й. Йовков"основно с (присъединена) група в детска градинаСкалакБургасОбщинско
400144
ОУ"Васил Левски "основно (І - VІІІ клас)ПоляцитеВарнаОбщинско
700112
ОУ "Хр. Ботев"-Габровоосновно (І - VІІІ клас)ГабровоГабровоОбщинско
1100404
ОУ "Неофит Рилски"основно (І - VІІІ клас)ДерманциЛовечОбщинско
1500109
ОУ "Н. Й. Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)ПлевенПлевенОбщинско
1690446
СОУ "Никола Вапцаров"СОУ (І - ХІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
200703
ОУ" ХРИСТО БОТЕВ"основно (І - VІІІ клас)ПомориеБургасОбщинско
700307
ОУ "Х. Ботев"-Севлиевоосновно (І - VІІІ клас)СевлиевоГабровоОбщинско
1301247
НУ Васил Друмевначално (І - ІV клас)ПазарджикПазарджикОбщинско
2603003
ОУ Христо Ботевосновно с (присъединена) група в детска градинаБисерХасковоОбщинско
1690448
СОУ "Христо Груев Данов"СОУ (І - ХІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
2207068
68. СОУ "Акад. Никола Обрешков"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2309606
ОУ "Васил Левски"основно с (присъединена) група в детска градинаЯрловоСофия-областОбщинско
2401058
ОУ "Поп Минчо"основно (І - VІІІ клас)КоларовоСтара ЗагораОбщинско
300106
ОУ Васил Левскиосновно (І - VІІІ клас)ЛеденикВелико ТърновоОбщинско
300217
СОУ "Вичо Грънчаров"СОУ (І - ХІІ клас)Горна ОряховицаВелико ТърновоОбщинско
2601006
ОУ "Шандор Петьофи"основно (І - VІІІ клас)ХасковоХасковоОбщинско
1302228
ОУ "Св. Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)МокрищеПазарджикОбщинско
2401054
I ОУ"Св.Кл.Охридски"Радневоосновно (І - VІІІ клас)РадневоСтара ЗагораОбщинско
2601026
СОУ "Св.П.Хилендарски"СОУ (І - ХІІ клас)ХасковоХасковоОбщинско
2605005
ОУ "Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЛевкаХасковоОбщинско
2811501
НУ Проф.П.Нойковначално (І - ІV клас)ЯмболЯмболОбщинско
800011
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ДобричДобричОбщинско
800015
СОУ "Свети Климент Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)ДобричДобричОбщинско
1806108
ОУ "Алеко Константинов"основно (І - VІІІ клас)РусеРусеОбщинско
2401181
ОУ "В.Левски"Чирпаносновно с (присъединена) група в детска градинаЧирпанСтара ЗагораОбщинско
2603007
ОУ "Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)ХарманлиХасковоОбщинско
300202
ОУ "Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Горна ОряховицаВелико ТърновоОбщинско
1690441
НУ "Христо Ботев"начално (І - ІV клас)ПловдивПловдивОбщинско
2204076
76. ОУ "Уилям Сароян"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2308917
ОУ "Митрополит Авкс.Велешки"основно (І - VІІІ клас)СамоковСофия-областОбщинско
1690542
СОУ "Братя Миладинови"СОУ (І - ХІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
2000141
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)КаменСливенОбщинско
2209132
132. СОУ "Ваня Войнова"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
300801
ОУ "Ф.Сакелариевич"основно (І - VІІІ клас)СвищовВелико ТърновоОбщинско
400087
СОУ "Св. Климент Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)АксаковоВарнаОбщинско
601071
НУ "Васил Левски"начално (І - ІV клас)КозлодуйВрацаОбщинско
1690146
ОУ "Д-р П. Берон"основно (І - VІІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
2219044
44. СОУ "НЕОФИТ БОЗВЕЛИ"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2220029
29 СОУ "Кузман Шапкарев"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
200211
ОУ "ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
1202002
II ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)БерковицаМонтанаОбщинско
2214102
102 ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2400287
ОУ, с.Хаджи Димитрово"основно (І - VІІІ клас)ХаджидимитровоСтара ЗагораОбщинско
1209002
II ОУ "К. Фотинов"основно с (присъединена) група в детска градинаЛомМонтанаОбщинско
1308667
СОУ "Ал. Иванов - Чапай"СОУ с (присъединена) група в детска градинаБеловоПазарджикОбщинско
1500123
ОУ"Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)НиколаевоПлевенОбщинско
2000132
ОУ"Св.Климент Охридски" основно с (присъединена) група в детска градинаБлатецСливенОбщинско
2700269
VI ОУ "Еньо Марковски"основно (І - VІІІ клас)ШуменШуменОбщинско
104006
І-во ОУ"Кочо Мавродиев"основно (І - VІІІ клас)ПетричБлагоевградОбщинско
300704
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)РадановоВелико ТърновоОбщинско
300711
СОУ "Ц.Церковски"СОУ (І - ХІІ клас)Полски ТръмбешВелико ТърновоОбщинско
1302146
ОУ"Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Мало КонареПазарджикОбщинско
1403652
ОУ ,,Иван Вазов"основно с (присъединена) група в детска градинаИзворПерникОбщинско
1500127
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ТърненеПлевенОбщинско
2213145
145 ОУ " Симеон Радев "основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2218084
84 ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2219130
130 СОУ "Стефан Караджа"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2409147
ОУ Скобелевоосновно (І - VІІІ клас)СкобелевоСтара ЗагораОбщинско
2811507
ОУ"Н.Петрини"основно (І - VІІІ клас)ЯмболЯмболОбщинско
909117
ОУ"П.К.Яворов"ОУ с професионални паралелкиКърджалиКърджалиОбщинско
1000046
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)СаморановоКюстендилОбщинско
2210156
156-о ОУ "В.Левски"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
1301654
НУ "Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)ЧерногоровоПазарджикОбщинско
1301810
ОУ"Св.С.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)КовачевоПазарджикОбщинско
1803001
СОУ "Васил Левски" с ППСОУ (І - ХІІ клас)ВетовоРусеОбщинско
2400122
І ОУ "Георги Бакалов",СЗосновно (І - VІІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2606002
НУ "Христо Ботев"начално (І - ІV клас)ЛюбимецХасковоОбщинско
500111
ОУ "Еп. Софроний Врачански"ОУ с професионални паралелкиВидинВидинОбщинско
800096
НУ "Хр. Ботев"начално (І - ІV клас)КаблешковоДобричОбщинско
1202003
III ОУ "Ив. Вазов"основно (І - VІІІ клас)БерковицаМонтанаОбщинско
1209003
СОУ "Отец Паисий"СОУ с (присъединена) група в детска градинаЛомМонтанаОбщинско
1301254
НУ "Г.С.Раковски"начално (І - ІV клас)ПазарджикПазарджикОбщинско
2208075
75. ОУ "Тодор Каблешков "основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2210116
116 ОУосновно (І - VІІІ клас)ЯнаСофия-градОбщинско
2214141
141. ОУ "Народни будители"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2308810
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ИхтиманСофия-областОбщинско
200218
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
400015
ОУ "Кап. Петко войвода"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400020
ОУ "П.Р.Славейков"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
1403207
ХІІ ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ПерникПерникОбщинско
1601309
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ВедрареПловдивОбщинско
2202537
ЧОУ "Света София"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2203603
СОУ за ДНЗ "ЛУИ БРАЙЛ"за деца с нарушено зрениеСофияСофия-градДържавно
1000340
ОУ "Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)КюстендилКюстендилОбщинско
1601321
НУ "Васил Левски"начално (І - ІV клас)ИгановоПловдивОбщинско
1602803
ОУ "Гео Милев"основно с (присъединена) група в детска градинаСадовоПловдивОбщинско
1702622
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ЯсеновецРазградОбщинско
2204134
134. СОУ "Димчо Дебелянов"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градДържавно
2309054
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ВакарелСофия-областОбщинско
103310
СОУ"Никола Й.Вапцаров"СОУ (І - ХІІ клас)ПетричБлагоевградОбщинско
104007
ІІІ ОУ "Гоце Делчев"основно (І - VІІІ клас)ПетричБлагоевградОбщинско
200104
ОУ "Атанас Манчев"основно (І - VІІІ клас)АйтосБургасОбщинско
200201
НБУ "Михаил Лъкатник"начално (І - ІV клас)БургасБургасОбщинско
200205
ОУ "П. Р. Славейков"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200233
СОУ " Петко Росен"СОУ (І - ХІІ клас)БургасБургасОбщинско
200932
СОУ "Елин Пелин"СОУ (І - ХІІ клас)РуенБургасОбщинско
201009
СОУ "Св. Св. Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)СозополБургасОбщинско
201212
СОУ "Хр.Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)СунгурлареБургасОбщинско
300102
ОУ "Бачо Киро"основно (І - VІІІ клас)Велико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
300103
ОУ "Св.Патр. Евтимий"основно (І - VІІІ клас)Велико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
400040
СОУ "Св.Климент Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400145
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЦоневоВарнаОбщинско
800007
ОУ "Панайот Волов"основно (І - VІІІ клас)ДобричДобричОбщинско
800010
ОУ "Хр. Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ДобричДобричОбщинско
800017
СОУ "П.Р.СЛАВЕЙКОВ"СОУ (І - ХІІ клас)ДобричДобричОбщинско
1000035
СОУ " Св. П. Хилендарски "СОУ (І - ХІІ клас)ДупницаКюстендилОбщинско
1000330
ОУ "Проф. Марин Дринов"основно (І - VІІІ клас)КюстендилКюстендилОбщинско
1301343
НУ"Михаил Куманов"начално (І - ІV клас)ПещераПазарджикОбщинско
1302438
ОУ "Хр.Ботев"основно с (присъединена) група в детска градинаАбланицаПазарджикОбщинско
1304532
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)РакитовоПазарджикОбщинско
1403205
Х ОУ "Ал. Константинов"основно (І - VІІІ клас)ПерникПерникОбщинско
1500119
ОУ"Св.Кл.Охридски"основно (І - VІІІ клас)БуковлъкПлевенОбщинско
1600102
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)АсеновградПловдивОбщинско
1601101
СОУ "Отец Паисий"СОУ (І - ХІІ клас)КукленПловдивОбщинско
1601307
ОУ " Хр. Г. Данов "основно (І - VІІІ клас)РозиноПловдивОбщинско
1601401
НУ В.Левскиначално с (присъединена) група в детска градинаКричимПловдивОбщинско
1601402
НУ Св.св.Кирил и Методийначално (І - ІV клас)КричимПловдивОбщинско
1601709
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"ОУ с професионални паралелкиКалековецПловдивОбщинско
1603301
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)СъединениеПловдивОбщинско
1806101
ОУ"Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)РусеРусеОбщинско
1806106
ОУ "Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)РусеРусеОбщинско
1806209
СОУ "Васил Левски"СОУ (І - ХІІ клас)РусеРусеОбщинско
1900401
ОУ "Васил Априлов"основно (І - VІІІ клас)ГолешСилистраОбщинско
1900404
ОУ "Цанко Церковски"основно (І - VІІІ клас)СредищеСилистраОбщинско
2202026
26. СОУ "Йордан Йовков"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2202574
ЧСОУ "Св. Георги"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2206045
45. ОУ "Константин Величков"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2211564
ЧСОУ "Българско школо"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2212096
96 СОУ "Л. Н. Толстой"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2213128
128 СОУ "Алберт Айнщайн"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2213144
144 СОУ "Народни будители"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2213506
ЧСОУ ЕСПАСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2217088
88 СОУ "Д. Попниколов"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2221094
94 СОУ "Д.Страшимиров"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2221148
148 ОУ "Проф. д-р Любомир Милеосновно с (присъединена) група в детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2222007
7. СОУ "Свети Седмочисленици"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2223055
55 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2224041
41 0У "Св. Патриарх Евтимий"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2224121
121 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2400126
V ОУ " М. Станев "основно (І - VІІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2400277
ОУ "А.СТРАШИМИРОВ"основно (І - VІІІ клас)КазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2403219
VI OУ Стара Загораосновно (І - VІІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2601001
НУ "Г.С.Раковски"начално (І - ІV клас)ХасковоХасковоОбщинско
2811510
СОУ "Св. Кл. Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)ЯмболЯмболОбщинско
2902102
НУМТИ "Добрин Петков"по изкустватаПловдивПловдивДържавно
105004
ОУ "П.К.Яворов"основно (І - VІІІ клас)Горно КраищеБлагоевградОбщинско
108100
СОУ "Св. Паисий Хилендарски"СОУ (І - ХІІ клас)МикревоБлагоевградОбщинско
200214
ОУ"Братя Миладинови"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200801
ОУ"Хр.Ботев"основно (І - VІІІ клас)Ново ПаничаревоБургасОбщинско
201003
ОУ "Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЗидаровоБургасОбщинско
400019
ОУ "Св. Патриарх Евтимий"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400130
ОУ"П.Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)Горен чифликВарнаОбщинско
400137
НУ"Иван Вазов"начално (І - ІV клас)ДългополВарнаОбщинско
400141
ОУ"Митко Палаузов"основно (І - VІІІ клас)ЛопушнаВарнаОбщинско
503242
СОУ „П. Р. Славейков“СОУ (І - ХІІ клас)ВидинВидинОбщинско
1001830
ОУ "Св. св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)КюстендилКюстендилОбщинско
1100301
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ЛовечЛовечОбщинско
1100305
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ЛовечЛовечОбщинско
1203004
ОУ "Вл. Минчев"основно (І - VІІІ клас)ВладимировоМонтанаОбщинско
1301329
НУ " Михаил Каролиди "начално (І - ІV клас)ПещераПазарджикОбщинско
1301674
СОУ "Св.св.Кирил и МетодийСОУ с (присъединена) група в детска градинаВелинградПазарджикОбщинско
1301707
ОУ " Г.Бенковски "основно с (присъединена) група в детска градинаВелинградПазарджикОбщинско
1308560
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)МененкьовоПазарджикОбщинско
1500135
СОУ "Пейо Яворов"СОУ (І - ХІІ клас)ПлевенПлевенОбщинско
1600106
ОУ "Райна Княгина"основно (І - VІІІ клас)АсеновградПловдивОбщинско
1690145
ОУ "Георги Бенковски"основно (І - VІІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
1690907
ЧОУРЧЕО "Класик"основно (І - VІІІ клас)ПловдивПловдивЧастно
1803008
ОУ "Петко Рачов Славейков"основно (І - VІІІ клас)СмирненскиРусеОбщинско
1900304
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)СекуловоСилистраОбщинско
2202050
50. ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2202086
86. ОУ "Св. Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)ВладаяСофия-градОбщинско
2202612
ССУ с ДГ за ДУСза деца с увреден слухСофияСофия-градДържавно
2203146
146. ОУосновно (І - VІІІ клас)ВолуякСофия-градОбщинско
2205105
105. СОУ "Атанас Далчев"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2205521
ЧОУ "Св. Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2207004
4. ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2211120
120 ОУ "Г.С.Раковски"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2212553
ЧСОУ "П.Р.Славейков"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2212554
ЧОУ "ЕРИХ КЕСТНЕР"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2214016
16. ОУ "Р. Жинзифов"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2215171
171 ОУ "Стоил Попов"основно (І - VІІІ клас)Нови ИскърСофия-градОбщинско
2215176
176 ОУосновно (І - VІІІ клас)НегованСофия-градОбщинско
2217066
66 СОУ "Филип Станиславов"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2219199
199 ОУ Св.Ап.Й.Богословосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2220048
48 ОУ "Й. Ковачев"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2222012
12 СОУ "Цар Иван Асен ІІ"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2223008
8 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2224047
47СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2224104
104 ОУ "Захари Стоянов"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2304101
ОУ"Д.Дебелянов"основно (І - VІІІ клас)ИхтиманСофия-областОбщинско
2308290
I ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)КостинбродСофия-областОбщинско
2400143
ОУ Преславеносновно (І - VІІІ клас)ПреславенСтара ЗагораОбщинско
2400173
ЧСОУ ДелфинитеСОУ (І - ХІІ клас)Старозагорски баниСтара ЗагораЧастно
2500109
ОУ"Христо Ботев"основно с (присъединена) група в детска градинаВардунТърговищеОбщинско
2603002
НУ"АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ"начално (І - ІV клас)ХарманлиХасковоОбщинско
2605001
НУ "Хр. Попмарков"начално (І - ІV клас)СвиленградХасковоОбщинско
2605003
ОУ "Любен Каравелов"основно (І - VІІІ клас)СвиленградХасковоОбщинско
2700237
ОУ "Георги Стойков Раковски"основно (І - VІІІ клас)КлиментШуменОбщинско
2902104
НУМСИ"Христина Морфова"по изкустватаСтара ЗагораСтара ЗагораДържавно
102606
ІІ ОУ"Хр.Смирненски"основно (І - VІІІ клас)СанданскиБлагоевградОбщинско
103511
НУ"Св.Св.Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)РазлогБлагоевградОбщинско
104002
СОУ "Антон Попов"СОУ (І - ХІІ клас)ПетричБлагоевградОбщинско
104008
ІV ОУ "Хр. Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ПетричБлагоевградОбщинско
104024
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)КавракировоБлагоевградОбщинско
105006
НУ "П.Славейков"начално (І - ІV клас)ДагоновоБлагоевградОбщинско
105204
НУ"Св. Паисий Хилендарски"начално (І - ІV клас)БанскоБлагоевградОбщинско
200105
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)КарагеоргиевоБургасОбщинско
200107
Основно чилище "Хр.Ботев"основно (І - VІІІ клас)МъгленБургасОбщинско
200203
ЧНУ Д-р Мария Монтесориначално (І - ІV клас)БургасБургасЧастно
200213
ОУ " Васил Априлов "основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200227
СОУ "Иван Вазов"СОУ (І - ХІІ клас)БургасБургасОбщинско
200411
СОУ "Св.Св. Кирил и Методий"СОУ с (присъединена) група в детска градинаКарнобатБургасОбщинско
200412
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)КарнобатБургасОбщинско
200701
НУ " Константин Величков"начално (І - ІV клас)ГаберовоБургасОбщинско
200705
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)БатаБургасОбщинско
200904
НУ "Д-р Петър Берон"начално (І - ІV клас)ЯбълчевоБургасОбщинско
200908
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно с (присъединена) група в детска градинаДобра полянаБургасОбщинско
200915
ОУ "Н.Й.Вапцаров"основно с (присъединена) група в детска градинаПланиницаБургасОбщинско
200920
ОУ"А.С.Макаренко"основно с (присъединена) група в детска градинаРечицаБургасОбщинско
200922
ОУ" Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)РъжицаБургасОбщинско
200929
ОУ "Д. Полянов"основно с (присъединена) група в детска градинаТрънакБургасОбщинско
200931
СОУ " Отец Паисий"СОУ с (присъединена) група в детска градинаЛюляковоБургасОбщинско
201007
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)РосенБургасОбщинско
300104
ОУ "Д.Благоев"основно (І - VІІІ клас)Велико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
300109
ОУ "Д-р П.Берон"основно (І - VІІІ клас)ДебелецВелико ТърновоОбщинско
300116
ОУ "Неофит Рилски"основно (І - VІІІ клас)КилифаревоВелико ТърновоОбщинско
300201
ОУ "Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)Горна ОряховицаВелико ТърновоОбщинско
300205
ОУ "Св.П.Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)Горна ОряховицаВелико ТърновоОбщинско
300304
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)МайскоВелико ТърновоОбщинско
300607
ОУ "Филип Тотю"основно (І - VІІІ клас)ВърбовкаВелико ТърновоОбщинско
300815
СОУ "Николай Катранов"СОУ (І - ХІІ клас)СвищовВелико ТърновоОбщинско
300816
СОУ "Д.Благоев"СОУ (І - ХІІ клас)СвищовВелико ТърновоОбщинско
400006
ОУ "Г.С. Раковски"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400008
ОУ "Захари Стоянов"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400014
ОУ "Д. Войников"основно (І - VІІІ клас)КаменарВарнаОбщинско
400024
ОУ "Стоян Михайловски"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400089
ОУ "Хр.Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ВъгленВарнаОбщинско
400093
ОУ "Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)Любен КаравеловоВарнаОбщинско
400123
СОУ "В.Левски"СОУ (І - ХІІ клас)ДевняВарнаОбщинско
400128
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно с (присъединена) група в детска градинаВенелинВарнаОбщинско
400133
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ПчелникВарнаОбщинско
400146
I ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ПровадияВарнаОбщинско
400147
II ОУ "Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)ПровадияВарнаОбщинско
400148
СОУ Д.БлагоевСОУ (І - ХІІ клас)ПровадияВарнаОбщинско
400152
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)БлъсковоВарнаОбщинско
400155
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ГрадинаровоВарнаОбщинско
400160
НУ"Христо Ботев"начално с (присъединена) група в детска градинаСнежинаВарнаОбщинско
400163
СОУ "Никола Й. Вапцаров"СОУ (І - ХІІ клас)СуворовоВарнаОбщинско
500104
СОУ "Любен Каравелов"СОУ (І - ХІІ клас)ВидинВидинОбщинско
500203
НУ "Васил Левски"начално (І - ІV клас)БелоградчикВидинОбщинско
503131
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ВидинВидинОбщинско
503132
СОУ "Цар Симеон Велики"СОУ (І - ХІІ клас)ВидинВидинОбщинско
503241
СОУ"Св.св.Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)ВидинВидинОбщинско
503311
ОУ "Хр. Ботев "основно (І - VІІІ клас)ДунавциВидинОбщинско
503312
ОУ "Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)ВидинВидинОбщинско
601035
НУ "Иван Вазов"начално (І - ІV клас)ВрацаВрацаОбщинско
700301
НУ "Св.Св.Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)СевлиевоГабровоОбщинско
700403
СОУ "П.Р.Славейков"СОУ с (присъединена) група в детска градинаТрявнаГабровоОбщинско
800003
ОУ"Йордан Йовков"ОУ с професионални паралелкиДобричДобричОбщинско
800008
ОУ "Стефан Караджа"основно (І - VІІІ клас)ДобричДобричОбщинско
800013
СОУ "Димитър Талев"СОУ (І - ХІІ клас)ДобричДобричОбщинско
800016
СОУ "Любен Каравелов"СОУ (І - ХІІ клас)ДобричДобричОбщинско
800036
НУ"Христо Ботев"начално (І - ІV клас)Фелдфебел ДенковоДобричОбщинско
800044
ОУ "Неофит Рилски"основно (І - VІІІ клас)ЛовчанциДобричОбщинско
800068
ОУ "Йордан Йовков"основно (І - VІІІ клас)СпасовоДобричОбщинско
909104
ОУ"Св.Кл.Охридски"основно с (присъединена) група в детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909507
ОУ "Христо Ботев"основно с (присъединена) група в детска градинаГулийкаКърджалиОбщинско
909514
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)СтранджевоКърджалиОбщинско
1000007
ОУ "Св. Кл. Охридски"основно (І - VІІІ клас)ТрекляноКюстендилОбщинско
1000034
ОУ"Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ДупницаКюстендилОбщинско
1000036
ОУ "Н. Рилски"основно (І - VІІІ клас)ДупницаКюстендилОбщинско
1000037
ОУ "Хр. Павлович"основно (І - VІІІ клас)ДупницаКюстендилОбщинско
1000038
ОУ"Е. Георгиев"основно (І - VІІІ клас)ДупницаКюстендилОбщинско
1000045
ОУ"Хр.Ботев"основно (І - VІІІ клас)КрайнициКюстендилОбщинско
1001410
VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)КюстендилКюстендилОбщинско
1001680
ОУ "Даскал Димитри"основно (І - VІІІ клас)КюстендилКюстендилОбщинско
1100318
СОУ "Св. Климент Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)ЛовечЛовечОбщинско
1100321
СОУ "Св. св. Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)АлександровоЛовечОбщинско
1100336
ОУ "Проф. Д. Димов"основно (І - VІІІ клас)ЛовечЛовечОбщинско
1100403
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)БежановоЛовечОбщинско
1100411
НУ "Инж. Вълков"начално (І - ІV клас)ЛуковитЛовечОбщинско
1100513
НУ "Хаджи Генчо"начално (І - ІV клас)ТетевенЛовечОбщинско
1100613
СОУ "Св. Климент Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)ТроянЛовечОбщинско
1100614
НУ "Св. Св. Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)ТроянЛовечОбщинско
1100702
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)КирчевоЛовечОбщинско
1205000
СОУ "Отец Паисий"СОУ (І - ХІІ клас)МедковецМонтанаОбщинско
1301215
НУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"начално с (присъединена) група в детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1301375
НУ "П. Хилендарски"начално (І - ІV клас)СтрелчаПазарджикОбщинско
1301806
ОУ "Никола Йонков Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)ВарвараПазарджикОбщинско
1301838
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)СемчиновоПазарджикОбщинско
1302517
ОУ "Стефан Захариев"основно (І - VІІІ клас)ПазарджикПазарджикОбщинско
1304357
ОУ "Любен Каравелов"основно (І - VІІІ клас)ПещераПазарджикОбщинско
1304930
ОУ"Хр. Смирненски"основно с (присъединена) група в детска градинаПазарджикПазарджикОбщинско
1305320
НУ "Никола Фурнаджиев"начално (І - ІV клас)ПазарджикПазарджикОбщинско
1305555
ОУ "СВЕЩ. НЕДЕЛЬО ИВАНОВ"основно (І - VІІІ клас)ПоибренеПазарджикОбщинско
1307598
ОУ"Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ГлавиницаПазарджикОбщинско
1403218
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)БатановциПерникОбщинско
1500106
НУ"Св.св.Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)СлавяновоПлевенОбщинско
1500110
ОУ "Д-р П.Берон"основно с (присъединена) група в детска градинаПлевенПлевенОбщинско
1500114
ОУ "Й. Йовков"основно (І - VІІІ клас)ПлевенПлевенОбщинско
1500115
ОУ "Лазар Станев"основно (І - VІІІ клас)ПлевенПлевенОбщинско
1500134
СОУ "Иван Вазов"СОУ (І - ХІІ клас)ПлевенПлевенОбщинско
1500204
ОУ "А. Константинов"основно с (присъединена) група в детска градинаЧервен брягПлевенОбщинско
1500305
СОУ"Св.Св.Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)ПордимПлевенОбщинско
1500504
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ПетърницаПлевенОбщинско
1500505
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Горни ДъбникПлевенОбщинско
1500601
НУ"Христо Ботев"начално (І - ІV клас)ЛевскиПлевенОбщинско
1500603
ОУ "Хр.Ботев"основно (І - VІІІ клас)АсеновциПлевенОбщинско
1500914
СОУ "Васил Априлов"СОУ (І - ХІІ клас)Долна МитрополияПлевенОбщинско
1501101
НУ "Кнежица"начално (І - ІV клас)КнежаПлевенОбщинско
1600103
ОУ "Отец Паисий" - Асеновградосновно (І - VІІІ клас)АсеновградПловдивОбщинско
1600108
ОУ "Проф. д-р Асен Златаров"основно (І - VІІІ клас)БоянциПловдивОбщинско
1600114
СОУ „Свети княз Борис I”СОУ (І - ХІІ клас)АсеновградПловдивОбщинско
1600116
СОУ "Св.св. Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)АсеновградПловдивОбщинско
1601301
СОУ "Васил Левски"СОУ (І - ХІІ клас)КарловоПловдивОбщинско
1601308
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)КърнареПловдивОбщинско
1601317
ОУ"Ген. Карцов"основно (І - VІІІ клас)Христо ДановоПловдивОбщинско
1601700
НУ"Отец Паисий"начално (І - ІV клас)ДинкПловдивОбщинско
1601710
Основно училище "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)РогошПловдивОбщинско
1601721
НУ "Св.Климент Охридски"начално (І - ІV клас)ВойсилПловдивОбщинско
1602301
ОУ "Св. св. Кирил и Методий"основно с (присъединена) група в детска градинаПървомайПловдивОбщинско
1602613
ОУ "Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)КрумовоПловдивОбщинско
1602808
ОУ "Г. С. Раковски"основно (І - VІІІ клас)БолярциПловдивОбщинско
1603302
НУ "Любен Каравелов"начално (І - ІV клас)СъединениеПловдивОбщинско
1603705
ОУ"Климент Охридски"основно с (присъединена) група в детска градинаХисаряПловдивОбщинско
1603706
ОУ"Христо Ботев "основно с (присъединена) група в детска градинаКрасновоПловдивОбщинско
1690644
СОУ "Св. Софроний Врачански"СОУ (І - ХІІ клас)ПловдивПловдивОбщинско
1690901
ЧСОУ "ДРУЖБА"СОУ с (присъединена) група в детска градинаПловдивПловдивЧастно
1701413
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ПодайваРазградОбщинско
1803005
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ГлоджевоРусеОбщинско
1806103
ОУ "Ангел Кънчев"основно (І - VІІІ клас)РусеРусеОбщинско
1806104
ОУ "Бр. Миладинови"основно (І - VІІІ клас)РусеРусеОбщинско
1806213
ПЧСОУ "Леонардо да Винчи"СОУ (І - ХІІ клас)РусеРусеЧастно
1900311
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ЧерникСилистраОбщинско
1900313
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ЯребицаСилистраОбщинско
2000302
НУ "Любен Каравелов"начално (І - ІV клас)Нова ЗагораСливенОбщинско
2000304
СОУ "Иван Вазов"СОУ (І - ХІІ клас)Нова ЗагораСливенОбщинско
2100410
ОУ"Д.Благоев"основно (І - VІІІ клас)ОсиковоСмолянОбщинско
2201515
ЧСОУ "Ровел"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2202064
64. ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2202535
ЧСОУ "Рьорих"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2202620
ЧОУ "Проф. Николай Райнов"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2203061
61. ОУ " Св.Св. Кирил и Методиосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2203062
62. ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2204030
30. СОУ "Братя Миладинови"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2204595
ЧОУ "Светлина"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2205011
11 ОУ "Св. П. Зографски"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2207069
69. СОУ "Д. Маринов"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2207089
89. ОУ ,,Д-р Христо Стамболски"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2207108
108. СОУ "Н.Беловеждов"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2207150
150. ОУ "Цар Симеон Първи"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2208147
147. ОУ "Йордан Радичков"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2209529
ЧЕСОУ "Дорис Тенеди"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2211122
122 ОУ " Н. Лилиев"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2211139
139 ОУ "Захарий Круша"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2212079
79 СОУ "Индира Ганди"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2212097
97 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2213131
131 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2213502
ЧОУ "Меридиан 22"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2213685
ЧСОУ"К.К.Философ"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2214063
63 ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2215170
170 СОУ "Васил Левски"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2218071
71 СОУ "П.Яворов"СОУ (І - ХІІ клас)КазиченеСофия-градОбщинско
2218083
83 ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2218200
200 ОУосновно (І - VІІІ клас)ЛозенСофия-градОбщинско
2219049
49-то ОУ "Бенито Хуарес"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2219095
95 СОУСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2220014
14. СОУ "Проф. д-р А. ЗлатаровСОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2220059
59 ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2220060
60 ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2220100
100-но ОУ "Н. Геров"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2221023
23 СОУ "Фредерик Ж.-Кюри"СОУ (І - ХІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2221614
ЧОУ "Джани РоДари"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2221621
ЧНУ "Питагор"начално (І - ІV клас)СофияСофия-градЧастно
2222006
6 ОУ "Граф Игнатиев"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2301881
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)СамоковСофия-областОбщинско
2307223
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ЧелопечСофия-областОбщинско
2307562
НУ " Христо Ботев "начално (І - ІV клас)ГодечСофия-областОбщинско
2308415
ОУ "В. Левски"основно (І - VІІІ клас)ЛитаковоСофия-областОбщинско
2308792
СОУ "Св. Паисий Хилендарски"СОУ (І - ХІІ клас)ЗлатицаСофия-областОбщинско
2308867
СОУ "Иван Вазов"СОУ (І - ХІІ клас)СвогеСофия-областОбщинско
2308899
НУ "Станислав Доспевски"начално (І - ІV клас)СамоковСофия-областОбщинско
2309225
СОУ "Хр. Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)Горна МалинаСофия-областОбщинско
2309353
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)РадуилСофия-областОбщинско
2309499
ОУ "Св.св.Кирил и Методийосновно (І - VІІІ клас)ЧавдарСофия-областОбщинско
2400014
СОУ "ЖЕЛЕЗНИК"СОУ (І - ХІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2400124
НУ "К. Ганчев"начално (І - ІV клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2400125
ОУ "Кирил Христов"основно с (присъединена) група в детска градинаСтара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2400141
ОУ "Хр.Ботев"Загореосновно (І - VІІІ клас)ЗагореСтара ЗагораОбщинско
2400145
ОУ - с. Хрищениосновно (І - VІІІ клас)ХрищениСтара ЗагораОбщинско
2400147
НУ "Зора"начално (І - ІV клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2400275
ОУ "Чудомир"основно (І - VІІІ клас)КазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2401055
ІІ ОУ "Св. П. Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)РадневоСтара ЗагораОбщинско
2401189
НУ "Св.Кл.Охридски" Чирпанначално с (присъединена) група в детска градинаЧирпанСтара ЗагораОбщинско
2403105
ОУ "Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Черна гораСтара ЗагораОбщинско
2404110
ІІ ОУ "Хр.Ботев" г.Гълъбовоосновно (І - VІІІ клас)ГълъбовоСтара ЗагораОбщинско
2405116
ОУ"Хр.Ботев"основно (І - VІІІ клас)МъглижСтара ЗагораОбщинско
2405118
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ВетренСтара ЗагораОбщинско
2406129
СОУ"Хр.Смирненски"ГурковоСОУ (І - ХІІ клас)ГурковоСтара ЗагораОбщинско
2406130
ОУ "К. и Методий"основно (І - VІІІ клас)ПаничеревоСтара ЗагораОбщинско
2500101
I ОУ "Христо Ботев"основно с (присъединена) група в детска градинаТърговищеТърговищеОбщинско
2500118
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ПодгорицаТърговищеОбщинско
2500204
I СОУ "Свети Седмочисленици"СОУ (І - ХІІ клас)ТърговищеТърговищеОбщинско
2520002
II НУ "Васил Левски"начално (І - ІV клас)ОмуртагТърговищеОбщинско
2540102
ОУ"Св.Кл.Охридски"основно (І - VІІІ клас)ПоповоТърговищеОбщинско
2601005
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ХасковоХасковоОбщинско
2601011
ОУ "Хр.Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ХасковоХасковоОбщинско
2601017
ОУ"ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ"основно (І - VІІІ клас)УзунджовоХасковоОбщинско
2602006
ОУ "П.СЛАВЕЙКОВ"основно (І - VІІІ клас)ДимитровградХасковоОбщинско
2603006
ОУ"Христо Ботев"основно с (присъединена) група в детска градинаБългаринХасковоОбщинско
2604004
СОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ"СОУ (І - ХІІ клас)СимеоновградХасковоОбщинско
2606001
НУ "Захари Стоянов"начално (І - ІV клас)ЛюбимецХасковоОбщинско
2607002
СОУ "ХРИСТО БОТЕВ"СОУ (І - ХІІ клас)КараманциХасковоОбщинско
2610004
ОУ "Свети Свети Кирил и Методиосновно (І - VІІІ клас)БелополциХасковоОбщинско
2611001
НУ "Св. Св. Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)ТополовградХасковоОбщинско
2700048
ОУ "Св. Кл. Охридски"основно (І - VІІІ клас)Стоян МихайловскиШуменОбщинско
2700068
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)КаспичанШуменОбщинско
2700082
НУ "Илия Рашков Блъсков"начално (І - ІV клас)ШуменШуменОбщинско
2700114
II ОУ "Д-р Петър Берон"основно (І - VІІІ клас)ШуменШуменОбщинско
2700147
СОУ "Трайко Симеонов"СОУ (І - ХІІ клас)ШуменШуменОбщинско
2700194
ОУ "Никола Йонков Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)Нови пазарШуменОбщинско
2700216
СОУ "Георги Стойков Раковски"СОУ (І - ХІІ клас)КаолиновоШуменОбщинско
2700263
ОУ "Пенчо Славейков"основно (І - VІІІ клас)МарковоШуменОбщинско
2811504
НУ"Св.Св.Кирил и Методий"Ямболначално (І - ІV клас)ЯмболЯмболОбщинско
2811509
ОУ "Любен Каравелов"основно (І - VІІІ клас)ЯмболЯмболОбщинско
2811512
ОУ"П.Р.Славейков"основно (І - VІІІ клас)ЯмболЯмболОбщинско
2851541
НУ "Васил Левски"Завойначално (І - ІV клас)ЗавойЯмболОбщинско
2851558
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ВеселиновоЯмболОбщинско
101301
СОУ"Св.св.Кирил и МетодийСОУ (І - ХІІ клас)ГърменБлагоевградОбщинско
102003
ОУ "Св. св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)МестаБлагоевградОбщинско
103004
ОУ"П.К.Яворов"основно (І - VІІІ клас)ОгняновоБлагоевградОбщинско
103019
ОУ Дъбницаосновно (І - VІІІ клас)ДъбницаБлагоевградОбщинско
103405
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)МусомищаБлагоевградОбщинско
103510
НУ "Яне Сандански"начално (І - ІV клас)РазлогБлагоевградОбщинско
104003
СОУ "Васил Левски"СОУ (І - ХІІ клас)КоларовоБлагоевградОбщинско
104005
ОУ "Пейо Крачолов Яворов"основно (І - VІІІ клас)СкрътБлагоевградОбщинско
104016
ОУ "Екзарх Йосиф"основно (І - VІІІ клас)МихневоБлагоевградОбщинско
104017
ОУ "Св.св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)РупитеБлагоевградОбщинско
104018
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)МарикостиновоБлагоевградОбщинско
104020
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)КулатаБлагоевградОбщинско
104025
ОУ "Братя Миладинови"основно (І - VІІІ клас)КърналовоБлагоевградОбщинско
104113
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ДамяницаБлагоевградОбщинско
104116
ОУ"Хр.Ботев"основно (І - VІІІ клас)КатунциБлагоевградОбщинско
104117
НУ"Св.Св.Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)ПоленицаБлагоевградОбщинско
105202
ОУ"Св. Кл. Охридски"основно (І - VІІІ клас)ДобринищеБлагоевградОбщинско
107094
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ЮруковоБлагоевградОбщинско
109030
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ВълкоселБлагоевградОбщинско
109037
СОУ "Свети Климент Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)СлащенБлагоевградОбщинско
109050
СОУ "Св.св. Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)СатовчаБлагоевградОбщинско
109053
НУ"Васил Левски"начално (І - ІV клас)ОсинаБлагоевградОбщинско
109054
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ПлетенаБлагоевградОбщинско
109102
СОУ"Св.св.Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)КрупникБлагоевградОбщинско
200109
ОУ "Хр.Ботев"основно (І - VІІІ клас)ПирнеБургасОбщинско
200220
ОУ"В.Левски "основно (І - VІІІ клас)БългаровоБургасОбщинско
200222
ОУ"Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200223
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200224
ОУ"Хр.Ботев"основно (І - VІІІ клас)МаринкаБургасОбщинско
200260
ЧОУИЧЕ Бургасосновно с (присъединена) група в детска градинаБургасБургасЧастно
200406
ОУ"Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)Екзарх АнтимовоБургасОбщинско
200408
ОУ"Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)КликачБургасОбщинско
200503
СОУ"Васил Левски"СОУ (І - ХІІ клас)Малко ТърновоБургасОбщинско
200601
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ОбзорБургасОбщинско
200602
ОУосновно (І - VІІІ клас)ГюльовцаБургасОбщинско
200604
ОУ"Г.С.РАКОВСКИ"основно (І - VІІІ клас)ОризареБургасОбщинско
200605
Св.Св.Кирил и Методийосновно (І - VІІІ клас)РавдаБургасОбщинско
200606
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Свети ВласБургасОбщинско
200607
Основно училище "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ТънковоБургасОбщинско
200704
ОУ " ХРИСТО БОТЕВ "основно (І - VІІІ клас)АхелойБургасОбщинско
200707
ОУ"Г.Ст.Раковски"основно (І - VІІІ клас)ГълъбецБургасОбщинско
200710
ОУ"Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)СтрацинБургасОбщинско
200907
ОУ "Д-р П. Берон"основно с (присъединена) група в детска градинаВресовоБургасОбщинско
200909
ОУ "Ал. Константинов"основно с (присъединена) група в детска градинаДобромирБургасОбщинско
200910
ОУ "Климент Охридски"основно с (присъединена) група в детска градинаДъскотнаБургасОбщинско
200912
ОУ " Н.Й.Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)ЗайчарБургасОбщинско
200918
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ПросеникБургасОбщинско
200923
ОУ "Р. Кюпчу"основно с (присъединена) група в детска градинаСини ридБургасОбщинско
200926
ОУ "Д. Дебелянов"основно (І - VІІІ клас)СняговоБургасОбщинско
201206
ОУ "Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ГрозденБургасОбщинско
201207
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЛозаревоБургасОбщинско
201208
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)МаноличБургасОбщинско
201211
ОУ "Отец Пайсий"основно (І - VІІІ клас)СъединениеБургасОбщинско
300206
ОУ "Елин Пелин"основно (І - VІІІ клас)ПървомайциВелико ТърновоОбщинско
300208
ОУ "Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Долна ОряховицаВелико ТърновоОбщинско
300212
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ПоликраищеВелико ТърновоОбщинско
300501
НУ "Цани Гинчев"начално (І - ІV клас)ЛясковецВелико ТърновоОбщинско
300502
НУ "Никола Козлев"начално (І - ІV клас)ЛясковецВелико ТърновоОбщинско
300604
ОУ "Бачо Киро"основно (І - VІІІ клас)Бяла черкваВелико ТърновоОбщинско
300612
ОУ "Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)БатакВелико ТърновоОбщинско
300708
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)Петко КаравеловоВелико ТърновоОбщинско
300803
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)АлековоВелико ТърновоОбщинско
300810
ОУ "Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)ОрешВелико ТърновоОбщинско
300901
НУ "Иван Вазов"начално (І - ІV клас)Царски изворВелико ТърновоОбщинско
300991
СОУ "Св.Кл.Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)СухиндолВелико ТърновоОбщинско
400091
ОУ "Св.Кл.Охридски"основно (І - VІІІ клас)ИзворскоВарнаОбщинско
400092
ОУ "Св.Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)КичевоВарнаОбщинско
400095
НУ "Отец Паисий"начално (І - ІV клас)БелославВарнаОбщинско
400099
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ЕзеровоВарнаОбщинско
400135
НУ "Св.Св.Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)ШкорпиловциВарнаОбщинско
400153
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)БозвелийскоВарнаОбщинско
400156
ОУ "Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЖитницаВарнаОбщинско
403558
ЧОУ Мечтателиосновно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаЧастно
500113
ОУ "Св. Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)ВидинВидинОбщинско
500401
СОУ "Св.Св.Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)БреговоВидинОбщинско
500602
ОУ"Св.Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ДимовоВидинОбщинско
500901
СОУ "Св. Св. Кирил и МетодийСОУ (І - ХІІ клас)Ново селоВидинОбщинско
501003
СОУ "Н.Й.Вапцаров"СОУ (І - ХІІ клас)ДреновецВидинОбщинско
501004
ОУ "Св.св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Бело полеВидинОбщинско
501010
СОУ "Никола Й. Вапцаров"СОУ (І - ХІІ клас)РужинциВидинОбщинско
501101
ОУ"Акад.М.Димитров"основно (І - VІІІ клас)ЧупренеВидинОбщинско
601013
ОУ "Хр.Ботев"основно (І - VІІІ клас)ТърнаваВрацаОбщинско
602022
СОУ "Хр.Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ГабареВрацаОбщинско
602074
ОУ "Васил Априлов"основно (І - VІІІ клас)ХърлецВрацаОбщинско
602075
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ГложенеВрацаОбщинско
602094
ОУ "Васил Кънчов"основно (І - VІІІ клас)МоравицаВрацаОбщинско
603024
СОУ "Васил Левски"СОУ (І - ХІІ клас)Бяла СлатинаВрацаОбщинско
603025
СОУ "Хр. Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ГаличеВрацаОбщинско
603087
СОУ "Св.Св. Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)КриводолВрацаОбщинско
603130
СОУ " Васил Воденичарски"СОУ (І - ХІІ клас)ХайрединВрацаОбщинско
603140
СОУ "Мито Орозов"към местата за лишаване от свободаВрацаВрацаДържавно
700311
ОУ"Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ДушевоГабровоОбщинско
700314
ОУ"Сол. братя"-с.Крамолиносновно (І - VІІІ клас)КрамолинГабровоОбщинско
700317
ОУ"В. Левски"-с.Шуматаосновно (І - VІІІ клас)ШуматаГабровоОбщинско
800042
ОУ " Д. Войников "основно (І - VІІІ клас)ПобедаДобричОбщинско
800043
ОУ "Н. Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)КарапелитДобричОбщинско
800045
ОУ " ОТЕЦ ПАИСИЙ"основно (І - VІІІ клас)БатовоДобричОбщинско
800047
ОУ"П.К.Яворов"основно (І - VІІІ клас)СтефановоДобричОбщинско
800054
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)СтожерДобричОбщинско
800056
ОУ " Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)СоколовоДобричОбщинско
800057
ОУ "Г.С.Раковски"основно (І - VІІІ клас)СенокосДобричОбщинско
800069
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ПреселенциДобричОбщинско
800071
ОУ " Йордан Йовков"основно (І - VІІІ клас)КрасенДобричОбщинско
800072
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)КардамДобричОбщинско
800111
ПУИ " Акад. Т. Самодумов"помощно (за деца с умствена изостаналост)КраневоДобричОбщинско
909120
ОУ "Св. св. Кирил и Методий"основно с (присъединена) група в детска градинаГлухарКърджалиОбщинско
909128
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)МиладиновоКърджалиОбщинско
909129
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ"основно (І - VІІІ клас)МостКърджалиОбщинско
909136
ОУ " Н.Й.Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)Рани листКърджалиОбщинско
909202
СОУ "Христо Смирненски"СОУ (І - ХІІ клас)Бял изворКърджалиОбщинско
909309
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)РогозчеКърджалиОбщинско
909401
СОУ "Отец Паисий"СОУ (І - ХІІ клас)КирковоКърджалиОбщинско
909415
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ТихомирКърджалиОбщинско
909417
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ФотиновоКърджалиОбщинско
909509
ОУ "П. К. Яворов".основно (І - VІІІ клас)ТокачкаКърджалиОбщинско
909604
ОУ "Н. Й. Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)ГруевоКърджалиОбщинско
909609
ОУ "Св.Св.Кирил и Методийосновно (І - VІІІ клас)НановицаКърджалиОбщинско
909612
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)РавенКърджалиОбщинско
909703
ОУ"Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ГабровоКърджалиОбщинско
909705
ОУ " Васил Левски "основно (І - VІІІ клас)КомунигаКърджалиОбщинско
1100406
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)РумянцевоЛовечОбщинско
1207002
II ОУ "Ив.Вазов"основно (І - VІІІ клас)ВълчедръмМонтанаОбщинско
1300015
СОУ "Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)Нова махалаПазарджикОбщинско
1301763
ОУ"Св. Патриарх Евтимий"основно (І - VІІІ клас)ПещераПазарджикОбщинско
1302032
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ЗвъничевоПазарджикОбщинско
1302043
ОУ "Константин Величков"основно (І - VІІІ клас)ПаталеницаПазарджикОбщинско
1302185
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ОгняновоПазарджикОбщинско
1302235
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ИвайлоПазарджикОбщинско
1302301
ОУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ"основно (І - VІІІ клас)ПопинциПазарджикОбщинско
1302324
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ДорковоПазарджикОбщинско
1302491
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)БатакПазарджикОбщинско
1302630
СОУ"Св. Климент Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)ПещераПазарджикОбщинско
1303456
ОУ " Отец Паисий "основно с (присъединена) група в детска градинаГелеменовоПазарджикОбщинско
1307713
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЮнацитеПазарджикОбщинско
1401946
СОУ "Св. св. Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)ЗеменПерникОбщинско
1403203
VІІІ ОУ "Кракра Пернишки"основно (І - VІІІ клас)ПерникПерникОбщинско
1403211
ОУ"Св.К.К.Философ"основно (І - VІІІ клас)ПерникПерникОбщинско
1403228
ОУ с.Драгичевоосновно (І - VІІІ клас)ДрагичевоПерникОбщинско
1403653
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ГълъбникПерникОбщинско
1500108
НУ"Христо Ботев"начално (І - ІV клас)ДисевицаПлевенОбщинско
1500118
ОУ"Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ОпанецПлевенОбщинско
1500137
СОУ "Хр Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)СлавяновоПлевенОбщинско
1500207
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЧомаковциПлевенОбщинско
1500209
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)РупциПлевенОбщинско
1500210
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)РадомирциПлевенОбщинско
1500401
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)Долни ЛуковитПлевенОбщинско
1500608
ОУ"Н.Рилски"основно (І - VІІІ клас)ОбноваПлевенОбщинско
1500903
ОУ"Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)БожурицаПлевенОбщинско
1500913
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)СтаверциПлевенОбщинско
1501102
ОУ"Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)КнежаПлевенОбщинско
1501103
ОУ " Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)КнежаПлевенОбщинско
1501104
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)БреницаПлевенОбщинско
1600703
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)СтрелциПловдивОбщинско
1600705
СОУ "Христо Смирненски"СОУ (І - ХІІ клас)БрезовоПловдивОбщинско
1601202
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ЖитницаПловдивОбщинско
1601203
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)Дълго полеПловдивОбщинско
1601206
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ПеснопойПловдивОбщинско
1601306
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)КалоферПловдивОбщинско
1601318
ОУ "Христо Гр. Данов"основно (І - VІІІ клас)КлисураПловдивОбщинско
1601701
ОУ "Кл. Охридски"основно (І - VІІІ клас)СкутареПловдивОбщинско
1601702
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ВойводиновоПловдивОбщинско
1601703
ОУ "Дядо Ив. Арабаджията"основно (І - VІІІ клас)ЦарацовоПловдивОбщинско
1601704
ОУ "Г. Бенковски"основно (І - VІІІ клас)БенковскиПловдивОбщинско
1601705
ОУ "Граф Н.Игнатиев"основно (І - VІІІ клас)Граф ИгнатиевоПловдивОбщинско
1601706
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)СтроевоПловдивОбщинско
1601707
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)КостиевоПловдивОбщинско
1601708
ОУ "В. Левски"основно (І - VІІІ клас)МанолеПловдивОбщинско
1601711
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ТрудПловдивОбщинско
1602302
ОУ "Георги Караславов"основно (І - VІІІ клас)ПървомайПловдивОбщинско
1602304
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ИскраПловдивОбщинско
1602305
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Дълбок изворПловдивОбщинско
1602307
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)КараджаловоПловдивОбщинско
1602314
СОУ " Асен Златаров"СОУ (І - ХІІ клас)ПървомайПловдивОбщинско
1602602
ОУ "П.Славейков"основно (І - VІІІ клас)БелащицаПловдивОбщинско
1602604
ОУ "В. Левски"основно (І - VІІІ клас)БрестникПловдивОбщинско
1602605
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)БрестовицаПловдивОбщинско
1602606
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)КадиевоПловдивОбщинско
1602607
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)МарковоПловдивОбщинско
1602608
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)БраниполеПловдивОбщинско
1602609
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)УстинаПловдивОбщинско
1602612
ОУ "Неофит Рилски"основно (І - VІІІ клас)ЯгодовоПловдивОбщинско
1602801
ОУ"Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)КатуницаПловдивОбщинско
1602806
ОУ с.Богданицаосновно (І - VІІІ клас)БогданицаПловдивОбщинско
1602901
ОУ "Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)Йоаким ГруевоПловдивОбщинско
1602902
ОУ "Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Куртово КонареПловдивОбщинско
1602905
ОУ "Христо Смирнески"-гр.Стамбосновно (І - VІІІ клас)СтамболийскиПловдивОбщинско
1602906
ОУ"Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ТриводициПловдивОбщинско
1603704
ОУ "В.Левски"основно (І - VІІІ клас)ХисаряПловдивОбщинско
1690271
ССУ за ДУСза деца с увреден слухПловдивПловдивДържавно
1701106
ОУ"Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ВеселецРазградОбщинско
1701607
ОУ "Н.Й.Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)СеварРазградОбщинско
1702620
ОУ "Г.С.Раковски"основно (І - VІІІ клас)РаковскиРазградОбщинско
1702621
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ДянковоРазградОбщинско
1801001
ОУ"Св.Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)БоровоРусеОбщинско
1801004
ОУ "П.Р. Славейков"основно (І - VІІІ клас)ОбретеникРусеОбщинско
1802001
НУ "Св.Св. Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)БялаРусеОбщинско
1802003
ОУ "НИКОЛА ЙОНКОВ ВАПЦАРОВ"основно (І - VІІІ клас)БялаРусеОбщинско
1802008
ОУ "Неофит Рилски"основно (І - VІІІ клас)КопривецРусеОбщинско
1802009
ОУ "Свети св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Полско КосовоРусеОбщинско
1804004
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)БанискаРусеОбщинско
1805005
О У "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЩръклевоРусеОбщинско
1900303
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ПаисиевоСилистраОбщинско
1900314
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ДуловоСилистраОбщинско
1900517
ОУ "Св. Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)Професор ИширковоСилистраОбщинско
1900601
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ДобротицаСилистраОбщинско
1900602
ОУ "Стефан Караджа"основно (І - VІІІ клас)ИскраСилистраОбщинско
1900714
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Нова ЧернаСилистраОбщинско
2000140
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)КерменСливенОбщинско
2100122
ОУ"Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)МомчиловциСмолянОбщинско
2100124
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)СмилянСмолянОбщинско
2100201
СОУ "ХРИСТО БОТЕВ"СОУ (І - ХІІ клас)БанитеСмолянОбщинско
2100301
СОУ-БориноСОУ (І - ХІІ клас)БориноСмолянОбщинско
2100405
ОУ "Гео Милев"основно (І - VІІІ клас)ГрохотноСмолянОбщинско
2100704
ОУ "Н.Й.Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)МаданСмолянОбщинско
2100709
ОУ "П.Р.СЛАВЕЙКОВ"основно (І - VІІІ клас)СредногорциСмолянОбщинско
2100802
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ЧепинциСмолянОбщинско
2103341
СОУ"Св.Св.Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)ВърбинаСмолянОбщинско
2203175
175 ОУосновно (І - VІІІ клас)МраморСофия-градОбщинско
2204046
46. ОУ "Константин Фотинов"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2210159
159 ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2215160
160 ОУ"Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ЧепинциСофия-градОбщинско
2215172
172 ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)Нови ИскърСофия-градОбщинско
2215179
179 ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ДоброславциСофия-градОбщинско
2217053
53 ОУосновно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2217072
72 ОУ " Христо Ботев "основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градОбщинско
2217525
ЧОУ "Д-р Мария Монтесори"основно (І - VІІІ клас)СофияСофия-градЧастно
2218191
191 ОУосновно (І - VІІІ клас)ЖелезницаСофия-градОбщинско
2218201
201 ОУосновно (І - VІІІ клас)ЛозенСофия-градОбщинско
2219106
106 ОУосновно с (присъединена) група в детска градинаСофияСофия-градОбщинско
2224672
ЧНУ "Ново поколение"начално (І - ІV клас)СофияСофия-градЧастно
2300114
ОУ "Любен Каравелов"основно (І - VІІІ клас)ТрудовецСофия-областОбщинско
2300163
СОУ "Проф.д-р Ас. Златаров"СОУ (І - ХІІ клас)ГодечСофия-областОбщинско
2302003
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ЦеровоСофия-областОбщинско
2302142
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ПетърчСофия-областОбщинско
2303456
ОУ "Хр. Ботев"основно с (присъединена) група в детска градинаЛопянСофия-областОбщинско
2304763
ОУ"Константин Костенечки"основно (І - VІІІ клас)КостенецСофия-областОбщинско
2306331
СОУ "Любен Каравелов"СОУ (І - ХІІ клас)КопривщицаСофия-областОбщинско
2306518
ОУ"Ив.Вазов"основно (І - VІІІ клас)АлдомировциСофия-областОбщинско
2307255
ОУ "Св.св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)АнтонСофия-областОбщинско
2307277
ОУ"Г.Бенковски"основно (І - VІІІ клас)МирковоСофия-областОбщинско
2308778
ОУ"Стефан Стефанов"основно (І - VІІІ клас)Елин ПелинСофия-областОбщинско
2308924
ОУ "Христо Максимов"основно (І - VІІІ клас)СамоковСофия-областОбщинско
2309022
ОУ Св.Св. "Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)СкравенаСофия-областОбщинско
2309200
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)АприловоСофия-областОбщинско
2309314
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ДжуровоСофия-областОбщинско
2309410
ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Нови ханСофия-областОбщинско
2309454
ОУ"Г. Бенковски"основно (І - VІІІ клас)Малки ИскърСофия-областОбщинско
2309532
ОУ" Хр. Смирненски"основно (І - VІІІ клас)Момин проходСофия-областОбщинско
2309691
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЛесновоСофия-областОбщинско
2309766
ОУ"В.Левски"основно (І - VІІІ клас)НоваченеСофия-областОбщинско
2309912
ОУ "Д-р Петър Берон"основно (І - VІІІ клас)РебровоСофия-областОбщинско
2400174
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)Стара ЗагораСтара ЗагораОбщинско
2400271
ОУ "КУЛАТА"основно (І - VІІІ клас)КазанлъкСтара ЗагораОбщинско
2400279
ОУ"Св.Кл.Охридски"основно (І - VІІІ клас)Горно ЧерковищеСтара ЗагораОбщинско
2400282
ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ"основно (І - VІІІ клас)КрънСтара ЗагораОбщинско
2400283
ОУ"Св.Св.К.и Методий"с.Кънчевоосновно (І - VІІІ клас)КънчевоСтара ЗагораОбщинско
2400284
ОУ с. Овощникосновно (І - VІІІ клас)ОвощникСтара ЗагораОбщинско
2400289
ОУгр.Шипкаосновно (І - VІІІ клас)ШипкаСтара ЗагораОбщинско
2400837
ОУ "Хр. Ботев" с. Опаносновно (І - VІІІ клас)ОпанСтара ЗагораОбщинско
2403098
СОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)Братя ДаскаловиСтара ЗагораОбщинско
2404113
ОУКирил и Методий с.Обручищеосновно (І - VІІІ клас)ОбручищеСтара ЗагораОбщинско
2405119
ОУ"Кирил и Методий"Дъбовоосновно (І - VІІІ клас)ДъбовоСтара ЗагораОбщинско
2405120
ОУ "Хр. Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ТуловоСтара ЗагораОбщинско
2405122
ОУ "Хр.Ботев"Ягодаосновно (І - VІІІ клас)ЯгодаСтара ЗагораОбщинско
2405125
ПУИ"Д-р П. Берон"помощно (за деца с умствена изостаналост)МъглижСтара ЗагораДържавно
2407134
НУ "В.Левски", с.Едревоначално (І - ІV клас)ЕдревоСтара ЗагораОбщинско
2407136
НУ "Св.св.Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)Нова махалаСтара ЗагораОбщинско
2409141
ОУ с. Александровоосновно (І - VІІІ клас)АлександровоСтара ЗагораОбщинско
2409142
ОУ"Никола Й.Вапцаров"-Габаревоосновно (І - VІІІ клас)ГабаревоСтара ЗагораОбщинско
2409148
ОУ "Просвета" с. Тъжаосновно (І - VІІІ клас)ТъжаСтара ЗагораОбщинско
2409149
ОУ" Св. П Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)ТърничениСтара ЗагораОбщинско
2500112
ОУ Св. Св. Кирил и Методийосновно (І - VІІІ клас)ДралфаТърговищеОбщинско
2510102
ОУ "Н.Й.Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)СтеврекТърговищеОбщинско
2520101
ОУ "Г.Бенковски"основно (І - VІІІ клас)БеломорциТърговищеОбщинско
2520105
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)КамбуровоТърговищеОбщинско
2520106
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ОбителТърговищеОбщинско
2520107
ОУ "Д-р Петър Берон"основно (І - VІІІ клас)ПлъстинаТърговищеОбщинско
2530104
ОУ"В.Левски"-с.Крепчаосновно (І - VІІІ клас)КрепчаТърговищеОбщинско
2530201
СОУ "Васил Левски"СОУ (І - ХІІ клас)ОпакаТърговищеОбщинско
2540111
ОУ"Антон Страшимиров"основно (І - VІІІ клас)СветленТърговищеОбщинско
2601015
ОУ "ХР.БОТЕВ"основно (І - VІІІ клас)ДиневоХасковоОбщинско
2601021
ОУ"СВ.СВ.КИРИЛ ИМЕТОДИЙ"основно (І - VІІІ клас)КонушХасковоОбщинско
2601022
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)КнижовникХасковоОбщинско
2601024
ОУ "Св. св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)МалевоХасковоОбщинско
2602008
ОУ "ХРИСТО БОТЕВ"основно с (присъединена) група в детска градинаКрепостХасковоОбщинско
2603004
ОУ " Иван Вазов "основно с (присъединена) група в детска градинаСлавяновоХасковоОбщинско
2603005
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно с (присъединена) група в детска градинаИвановоХасковоОбщинско
2604003
ОУ"Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)СимеоновградХасковоОбщинско
2608001
СОУ"Д.Маджаров"СОУ (І - ХІІ клас)МаджаровоХасковоОбщинско
2609003
ОУ " ХРИСТО БОТЕВ "основно (І - VІІІ клас)Долно БотевоХасковоОбщинско
2609005
Основно училище"Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)СиленХасковоОбщинско
2609006
СОУ " СВ. КЛ. ОХРИДСКИ "СОУ (І - ХІІ клас)СтамболовоХасковоОбщинско
2700014
ОУ "Панайот Волов"основно (І - VІІІ клас)ЖивковоШуменОбщинско
2700041
ОУ "Петко Рачев Славейков"основно (І - VІІІ клас)ИзгревШуменОбщинско
2700060
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ПамукчииШуменОбщинско
2700061
ОУ "Св. св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Бяла рекаШуменОбщинско
2700078
ОУ "Св. Паисий Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)ПлискаШуменОбщинско
2700080
ОУ "Св. Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)Пет могилиШуменОбщинско
2700087
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ГрадищеШуменОбщинско
2700088
СОУ "Д-р Петър Берон"СОУ (І - ХІІ клас)ХитриноШуменОбщинско
2700140
ОУ "Никола Йонков Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)ДибичШуменОбщинско
2700144
ОУ "Панайот Волов"основно (І - VІІІ клас)МадараШуменОбщинско
2700189
ОУ "Св. св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Царев бродШуменОбщинско
2700192
СОУ "Цанко Бакалов Церковски"СОУ (І - ХІІ клас)Никола КозлевоШуменОбщинско
2700196
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЗлатарШуменОбщинско
2700251
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ВълнариШуменОбщинско
2700260
ОУ "Никола Йонков Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)ЛятноШуменОбщинско
2700266
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЦърквицаШуменОбщинско
2700267
ПУ "Станата"помощно (за деца с умствена изостаналост)Нови пазарШуменОбщинско
2700283
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ЯсенковоШуменОбщинско
2821520
ОУ "Стефан Караджа"основно (І - VІІІ клас)Стефан КараджовоЯмболОбщинско
2841536
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ВойникаЯмболОбщинско
2851546
ОУ "Св. П. Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)РозаЯмболОбщинско
2851549
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)КукоревоЯмболОбщинско
2851556
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ДражевоЯмболОбщинско
2851559
СОУ" Св. П.Хилендарски"СОУ (І - ХІІ клас)СкалицаЯмболОбщинско
2851560
ОУ"Васил Левски"-Теневоосновно (І - VІІІ клас)ТеневоЯмболОбщинско
2900001
БСОУ БратиславаСОУ (І - ХІІ клас)Братиславав чужбинаДържавно
2902107
НУИ "П.Пипков" гр. Плевенпо изкустватаПлевенПлевенДържавно
100020
ІІ ОУ "Д. Благоев"основно (І - VІІІ клас)БлагоевградБлагоевградОбщинско
100040
ІV ОУ "Димчо Дебелянов"основно (І - VІІІ клас)БлагоевградБлагоевградОбщинско
100070
VІІ СОУСОУ (І - ХІІ клас)БлагоевградБлагоевградОбщинско
100110
ХІ ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)БлагоевградБлагоевградОбщинско
101250
СОУИЧЕ "Св. Кл. Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)БлагоевградБлагоевградОбщинско
101290
ІІІ ОУ "Д.Талев"основно (І - VІІІ клас)БлагоевградБлагоевградОбщинско
101580
VІІІ СОУ "Арсени Костенцев"СОУ (І - ХІІ клас)БлагоевградБлагоевградОбщинско
101700
ІХ ОУ "Пейо Кр. Яворов"основно (І - VІІІ клас)БлагоевградБлагоевградОбщинско
101880
VІ СОУ "Иван Вазов"СОУ (І - ХІІ клас)БлагоевградБлагоевградОбщинско
102060
V СОУ "Георги Измирлиев"СОУ (І - ХІІ клас)БлагоевградБлагоевградОбщинско
103002
СОУ"Йордан Йовков"СОУ (І - ХІІ клас)РибновоБлагоевградОбщинско
103005
ОУ "Св. Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)ДебренБлагоевградОбщинско
103006
ОУ"Св.Паисий Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)Горно ДряновоБлагоевградОбщинско
103008
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)Долно ДряновоБлагоевградОбщинско
103133
СОУ"Св.Св.Кирил и Метдий"СОУ (І - ХІІ клас)СимитлиБлагоевградОбщинско
103401
СОУ-БрезницаСОУ (І - ХІІ клас)БрезницаБлагоевградОбщинско
103402
І ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Гоце ДелчевБлагоевградОбщинско
103403
ІІ ОУ"Гоце Делчев"основно (І - VІІІ клас)Гоце ДелчевБлагоевградОбщинско
103404
ІІІ -то ОУ"Братя Миладинови"основно (І - VІІІ клас)Гоце ДелчевБлагоевградОбщинско
103406
ОУ "Св.Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)БоровоБлагоевградОбщинско
103408
ОУ "Свети Паисий Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)БаничанБлагоевградОбщинско
103410
ОУ"Св. Паисий Хилендарскси"основно (І - VІІІ клас)КорницаБлагоевградОбщинско
103502
ОУ Никола Парапуновосновно (І - VІІІ клас)РазлогБлагоевградОбщинско
103503
ОУ "Св. Паисий Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)БаняБлагоевградОбщинско
103504
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)БачевоБлагоевградОбщинско
103506
ОУ "Неофит Рилски"основно (І - VІІІ клас)Горно ДраглищеБлагоевградОбщинско
103508
ОУ"Братя Миладинови"основно (І - VІІІ клас)ЕлешницаБлагоевградОбщинско
104004
СОУ "Св.Паисий Хилендарски"СОУ (І - ХІІ клас)ПървомайБлагоевградОбщинско
104104
І ОУ "Св. Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)СанданскиБлагоевградОбщинско
104106
ІІІ ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)СанданскиБлагоевградОбщинско
104107
ІV-то ОУ "Св.Св.Козма и Дамян"основно (І - VІІІ клас)СанданскиБлагоевградОбщинско
104111
ОУ "Бр.Миладинови"основно (І - VІІІ клас)СклавеБлагоевградОбщинско
105001
СОУ" Св.св.Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)БелицаБлагоевградОбщинско
105003
ОУ"Св.П.Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)КраищеБлагоевградОбщинско
105101
СОУ "Св.Паисий Хилендарски"СОУ (І - ХІІ клас)КреснаБлагоевградОбщинско
105201
СОУ"Неофит Рилски"СОУ (І - ХІІ клас)БанскоБлагоевградОбщинско
107021
ОУ"Гоце Делчев"основно (І - VІІІ клас)СмолевоБлагоевградОбщинско
107090
СОУ "Св. Св. Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)ЯкорудаБлагоевградОбщинско
108001
СОУ "Никола Й. Вапцаров"СОУ (І - ХІІ клас)ХаджидимовоБлагоевградОбщинско
108003
ОУ "Никола Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)КопривленБлагоевградОбщинско
108004
СОУ ,,Св. Паисий Хилендарски"СОУ (І - ХІІ клас)АбланицаБлагоевградОбщинско
108006
ОУ " Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)БлатскаБлагоевградОбщинско
108007
ОУ "Гоце Делчев"основно (І - VІІІ клас)БесленБлагоевградОбщинско
109055
СОУ "Хр. Смирненски"СОУ (І - ХІІ клас)КочанБлагоевградОбщинско
109107
ОУ "Св. Паисий Хилендарски "основно (І - VІІІ клас)Долно ОсеновоБлагоевградОбщинско
200110
ОУ "Светлина"основно (І - VІІІ клас)ТополицаБургасОбщинско
200112
СОУ "ХРИСТО БОТЕВ"СОУ (І - ХІІ клас)АйтосБургасОбщинско
200113
СОУ "Н. Й. Вапцаров"СОУ (І - ХІІ клас)АйтосБургасОбщинско
200207
ОУ" Л. Каравелов "основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200208
ОУ"Найден Геров"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200209
ОУ"Антон Страшимиров"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200210
ОУ"Св.Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200212
ОУ " П. К. ЯВОРОВ"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200215
ОУ "Елин Пелин"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200217
ОУ "Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200219
ОУ " Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)БургасБургасОбщинско
200221
СОУ "Хр. Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)Черно мореБургасОбщинско
200225
ОУ "Св.Св. К.. и Методий"основно (І - VІІІ клас)РавнецБургасОбщинско
200226
ОУ "Св. Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)РудникБургасОбщинско
200228
СОУ " ЙОРДАН ЙОВКОВ"СОУ (І - ХІІ клас)БургасБургасОбщинско
200229
СОУ "Еп. Константин ПреславскиСОУ (І - ХІІ клас)БургасБургасОбщинско
200230
С О У"Димчо Дебелянов"СОУ (І - ХІІ клас)БургасБургасОбщинско
200231
СОУ ,,Добри Чинтулов"СОУ (І - ХІІ клас)БургасБургасОбщинско
200234
СОУ "Св.Св.Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)БургасБургасОбщинско
200253
ПУ"Отец Паисий"помощно (за деца с умствена изостаналост)БургасБургасОбщинско
200301
НУ "Братя Миладинови"начално (І - ІV клас)КръстинаБургасОбщинско
200304
ОУ " Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)РусокастроБургасОбщинско
200306
ОУ " Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ТрояновоБургасОбщинско
200308
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)КаменоБургасОбщинско
200608
СОУ "Любен Каравелов"СОУ (І - ХІІ клас)НесебърБургасОбщинско
200702
ОУ "Св. П. ХИЛЕНДАРСКИ"основно (І - VІІІ клас)КаблешковоБургасОбщинско
200711
СОУ "Иван Вазов"СОУ (І - ХІІ клас)ПомориеБургасОбщинско
200802
НУ"Любен Каравелов"начално (І - ІV клас)КитенБургасОбщинско
200803
СОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ"СОУ (І - ХІІ клас)ПриморскоБургасОбщинско
201008
ОУ "ХРИСТО БОТЕВ"основно (І - VІІІ клас)ЧерноморецБургасОбщинско
201101
ОУ"АНТОН СТРАШИМИРОВ"основно (І - VІІІ клас)ДебелтБургасОбщинско
201102
ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ЗагорциБургасОбщинско
201104
СОУ "Св. св. Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)СредецБургасОбщинско
201304
ОУ Ахтополосновно (І - VІІІ клас)АхтополБургасОбщинско
201305
СОУ "Н.Й.Вапцаров"СОУ (І - ХІІ клас)ЦаревоБургасОбщинско
300101
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)Велико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
300105
ОУ "П.Р.Славейков"основно (І - VІІІ клас)Велико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
300113
ОУ "Хр.Смирненски"основно (І - VІІІ клас)СамоводенеВелико ТърновоОбщинско
300126
СОУ "Владимир Комаров"СОУ (І - ХІІ клас)Велико ТърновоВелико ТърновоОбщинско
300216
СОУ "Георги Измирлиев"СОУ (І - ХІІ клас)Горна ОряховицаВелико ТърновоОбщинско
300301
НУ "Ил.Макариополски"начално (І - ІV клас)ЕленаВелико ТърновоОбщинско
300303
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)КонстантинВелико ТърновоОбщинско
300305
СОУ"Иван Н.Момчилов"СОУ (І - ХІІ клас)ЕленаВелико ТърновоОбщинско
300506
ОУ "П.Р.Славейков"основно (І - VІІІ клас)ДжулюницаВелико ТърновоОбщинско
300507
СОУ "М. Райкович"СОУ (І - ХІІ клас)ЛясковецВелико ТърновоОбщинско
300618
СОУ "Бачо Киро"СОУ (І - ХІІ клас)ПавликениВелико ТърновоОбщинско
300808
ОУ "Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)МораваВелико ТърновоОбщинско
300809
ОУ "Св. св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)Овча могилаВелико ТърновоОбщинско
300814
СОУ "Цв. Радославов"СОУ (І - ХІІ клас)СвищовВелико ТърновоОбщинско
300911
СОУ "А.Каралийчев"СОУ (І - ХІІ клас)СтражицаВелико ТърновоОбщинско
300916
СОУ "Св.Кл. Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)КаменВелико ТърновоОбщинско
400003
ОУ "Антон Страшимиров"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400007
ОУ "Добри Чинтулов"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400009
ОУ Иван Вазовосновно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400022
ОУ"Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400026
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400027
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ТополиВарнаОбщинско
400034
СОУ "Гео Милев"СОУ (І - ХІІ клас)ВарнаВарнаОбщинско
400075
ЧОУ "Малкият принц"основно (І - VІІІ клас)ВарнаВарнаЧастно
400079
ОУ"Христо Бoтев"основно (І - VІІІ клас)АвренВарнаОбщинско
400081
ОУ "Свети Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)ДъбравиноВарнаОбщинско
400083
ОУ"Д-р Петър Берон"основно (І - VІІІ клас)ПриселциВарнаОбщинско
400084
СОУ - "Св.Св.Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)СинделВарнаОбщинско
400096
СОУ "Св. св. Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)БелославВарнаОбщинско
400097
ОУ "Св. П. Евтимий"основно (І - VІІІ клас)БелославВарнаОбщинско
400103
ОУ"Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)БялаВарнаОбщинско
400108
СОУ"Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ВетриноВарнаОбщинско
400112
СОУ "В. Левски"СОУ (І - ХІІ клас)Вълчи долВарнаОбщинско
400118
ОУ "Климент Охридски"основно (І - VІІІ клас)Стефан КараджаВарнаОбщинско
400124
ОУ"Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ДевняВарнаОбщинско
400131
ОУ "Христо Смирненски"основно (І - VІІІ клас)ГроздьовоВарнаОбщинско
400142
СОУ "Назъм Хикмет",СОУ (І - ХІІ клас)МедовецВарнаОбщинско
400143
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ПартизаниВарнаОбщинско
403559
ЧСОУ "Юрий Гагарин"СОУ (І - ХІІ клас)БлизнациВарнаЧастно
500112
ОУ"Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)ВидинВидинОбщинско
500501
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ГрамадаВидинОбщинско
500603
СОУ "Христо Ботев“СОУ (І - ХІІ клас)АрчарВидинОбщинско
500604
ОУ Д. Благоевосновно (І - VІІІ клас)ОрешецВидинОбщинско
500701
СОУ "В. Левски"СОУ (І - ХІІ клас)КулаВидинОбщинско
601007
НУ "Христо Ботев"начално (І - ІV клас)Бяла СлатинаВрацаОбщинско
601008
НУ "Цани Гинчев"начално (І - ІV клас)Бяла СлатинаВрацаОбщинско
601009
НУ "Хр.Смирненски"начално (І - ІV клас)Бяла СлатинаВрацаОбщинско
601014
ОУ "Г.С.Раковски"основно (І - VІІІ клас)ТърнакВрацаОбщинско
601031
НУ "Иванчо Младенов"начално (І - ІV клас)ВрацаВрацаОбщинско
601037
НУ "Св. Софроний Врачански"начално (І - ІV клас)ВрацаВрацаОбщинско
601040
ОУ"Св.Кл.Охридски"основно (І - VІІІ клас)ТишевицаВрацаОбщинско
601110
НУ "Св.св. Кирил и Методий"начално (І - ІV клас)ОряховоВрацаОбщинско
601111
НУ "Д-р Петър Берон"начално (І - ІV клас)ОряховоВрацаОбщинско
601113
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)ОстровВрацаОбщинско
601119
НУ " П. Р. Славейков "начално (І - ІV клас)РоманВрацаОбщинско
602001
ОУ "Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ДобролевоВрацаОбщинско
602002
ОУ "Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)МалорадВрацаОбщинско
602003
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)БорованВрацаОбщинско
602018
ОУ "Св.св.Кирил и Методийосновно (І - VІІІ клас)ПопицаВрацаОбщинско
602041
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ВрацаВрацаОбщинско
602042
ОУ"Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ВрацаВрацаОбщинско
602045
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ДевенеВрацаОбщинско
602048
ОУ "Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)ПаволчеВрацаОбщинско
602052
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)БаницаВрацаОбщинско
602073
ОУ"Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)БутанВрацаОбщинско
602083
ОУ "Св. св. Кирил и Методий"ОУ с професионални паралелкиКраводерВрацаОбщинско
602084
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)ЛесураВрацаОбщинско
602092
ОУ "Св.св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)МездраВрацаОбщинско
602093
ОУ "Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)МездраВрацаОбщинско
602104
ОУ"Христо Ботев"основно (І - VІІІ клас)КрушовицаВрацаОбщинско
602106
ОУ "Ц. Церковски"основно (І - VІІІ клас)МизияВрацаОбщинско
602107
ОУ "Отец Паисий"основно (І - VІІІ клас)СофрониевоВрацаОбщинско
602115
ОУ "Н.Й.Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)СелановциВрацаОбщинско
602128
ОУ "Г. Червеняшки"основно (І - VІІІ клас)МихайловоВрацаОбщинско
603057
СОУ "Отец Паисий"СОУ (І - ХІІ клас)ВрацаВрацаОбщинско
603058
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ВрацаВрацаОбщинско
603059
СОУ "Васил Кънчов"СОУ (І - ХІІ клас)ВрацаВрацаОбщинско
603070
СОУ "Никола Войводов"СОУ (І - ХІІ клас)ВрацаВрацаОбщинско
603076
СОУ "Хр.Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)КозлодуйВрацаОбщинско
603077
СОУ "Св. св. Кирил и Методий"СОУ (І - ХІІ клас)КозлодуйВрацаОбщинско
603098
СОУ "Иван Вазов"СОУ (І - ХІІ клас)МездраВрацаОбщинско
603099
СОУ "Св. Кл.Охридски"СОУ (І - ХІІ клас)ЗвериноВрацаОбщинско
700101
НУ "В. Левски"-Габровоначално (І - ІV клас)ГабровоГабровоОбщинско
700102
ОУ "Ран Босилек" - Габровоосновно (І - VІІІ клас)ГабровоГабровоОбщинско
700103
ОУ "Н. Рилски"-Габровоосновно (І - VІІІ клас)ГабровоГабровоОбщинско
700104
ОУ"Ц.Дюстабанов"-Габровоосновно (І - VІІІ клас)ГабровоГабровоОбщинско
700106
VІ ОУ"Иван Вазов"-Габровоосновно (І - VІІІ клас)ГабровоГабровоОбщинско
700108
ОУ"Кирил и Методий"-Габровоосновно (І - VІІІ клас)ГабровоГабровоОбщинско
700113
СОУ "Отец Паисий"СОУ (І - ХІІ клас)ГабровоГабровоОбщинско
700114
СОУ "Райчо Каролев" - ГабровоСОУ (І - ХІІ клас)ГабровоГабровоОбщинско
700204
СОУ "М.Райкович"-ДряновоСОУ (І - ХІІ клас)ДряновоГабровоОбщинско
700308
ОУ "Ст.Пешев"-Севлиевоосновно (І - VІІІ клас)СевлиевоГабровоОбщинско
700315
ОУ"СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ"основно (І - VІІІ клас)Петко СлавейковГабровоОбщинско
700318
СОУ "В. Левски"СОУ (І - ХІІ клас)СевлиевоГабровоОбщинско
700401
ОУ "Проф.П.Н.Райков"основно (І - VІІІ клас)ТрявнаГабровоОбщинско
700402
ОУ "В.Левски"основно (І - VІІІ клас)ПлачковциГабровоОбщинско
800009
ОУ "Хан Аспарух"основно (І - VІІІ клас)ДобричДобричОбщинско
800014
СОУ "Дора Габе"СОУ (І - ХІІ клас)ДобричДобричОбщинско
800018
ХУМАНИТАРНА ГИМНАЗИЯСОУ (І - ХІІ клас)ДобричДобричОбщинско
800059
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)БалчикДобричОбщинско
800060
ОУ"Антим І"основно (І - VІІІ клас)БалчикДобричОбщинско
800061
СОУ"Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)БалчикДобричОбщинско
800065
СОУ"Христо Смирненски"СОУ (І - ХІІ клас)ОброчищеДобричОбщинско
800073
ОУ "Хр. Смирненски"основно (І - VІІІ клас)Генерал ТошевоДобричОбщинско
800074
СОУ "Н. Й. ВАПЦАРОВ"СОУ (І - ХІІ клас)Генерал ТошевоДобричОбщинско
800079
НУ"Бр.Миладинови""начално (І - ІV клас)КаварнаДобричОбщинско
800080
ОУ"Й.ЙОВКОВ"основно (І - VІІІ клас)КаварнаДобричОбщинско
800082
СОУ "Ст. Караджа"СОУ (І - ХІІ клас)КаварнаДобричОбщинско
800083
НУ"ХР.БОТЕВ"начално (І - ІV клас)СептемврийциДобричОбщинско
800093
СОУ "Христо Смирненски"СОУ (І - ХІІ клас)КрушариДобричОбщинско
800094
СОУ " Йордан Йовков"СОУ (І - ХІІ клас)ТервелДобричОбщинско
800099
ОУ "Д-р П. Берон"основно (І - VІІІ клас)КоларциДобричОбщинско
800101
ОУ"Паисий Хилендарски"основно (І - VІІІ клас)БезмерДобричОбщинско
800103
ОУ"Хр.Ботев"основно (І - VІІІ клас)ЗърневоДобричОбщинско
800104
ОУ "В.Друмев"основно (І - VІІІ клас)ОрлякДобричОбщинско
800108
ОУ "Св. Кл. Охридски"основно (І - VІІІ клас)ДуранкулакДобричОбщинско
800109
СОУ "Асен Златаров"СОУ (І - ХІІ клас)ШаблаДобричОбщинско
800400
ЧОУ "Леонардо да Винчи"основно (І - VІІІ клас)ДобричДобричЧастно
909101
СОУ "Вл. Д.-Майстора"СОУ (І - ХІІ клас)КърджалиКърджалиОбщинско
909103
СОУ "Йордан Йовков"СОУ с (присъединена) група в детска градинаКърджалиКърджалиОбщинско
909115
ОУ "Васил Левски"основно (І - VІІІ клас)КърджалиКърджалиОбщинско
909121
ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)ЕнчецКърджалиОбщинско
909138
ОУ "Св. св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)СтремциКърджалиОбщинско
909140
ОУ "Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)Широко полеКърджалиОбщинско
909201
СОУ "Васил Левски"СОУ (І - ХІІ клас)АрдиноКърджалиОбщинско
909402
СОУ "Н. Й. Вапцаров"СОУ (І - ХІІ клас)БенковскиКърджалиОбщинско
909403
СОУ"Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)ЧорбаджийскоКърджалиОбщинско
909416
ОУ "Иван Вазов"основно (І - VІІІ клас)ЧакаларовоКърджалиОбщинско
909501
СОУ "В. Левски"СОУ (І - ХІІ клас)КрумовградКърджалиОбщинско
909601
СОУ "Н.Й.Вапцаров"СОУ (І - ХІІ клас)МомчилградКърджалиОбщинско
909605
ОУ "Н. Й. Вапцаров"основно (І - VІІІ клас)ЗвезделКърджалиОбщинско
909701
СОУ "Хр.Смирненски"СОУ (І - ХІІ клас)ЧернооченеКърджалиОбщинско
1000004
ОУ-Невестиноосновно (І - VІІІ клас)НевестиноКюстендилОбщинско
1000008
ОУ "Хр. Ботев"основно (І - VІІІ клас)Сапарева баняКюстендилОбщинско
1000016
СОУ "Христо Ботев"СОУ (І - ХІІ клас)Бобов долКюстендилОбщинско
1000018
СОУ"Д-р Петър Берон"към местата за лишаване от свободаБобов долКюстендилДържавно
1000021
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"основно (І - VІІІ клас)БобошевоКюстендилОбщинско
1000032
ОУ "Аверкий Попстоянов"основно (І - VІІІ клас)РилаКюстендилОбщинско